Vyhledávání nalezlo více než 1326 shod

Zpět

od Zdenek.Stepanek
10 lis 2010, 15:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: 2) Doplňující volba do republikového výboru – ROZPRAVA

Přečetl jsem si to celé a dovoluji si sepsat apel na Míru Brože: Prosím, nebuď zbytečně zatvrzelý. Věta "předpisy neznám a budu je porušovat" je poněkud skandální a docela mi brání tě vůbec volit. Kdybys napsal "předpisi považuji za přesložitělé, neužitečné a omezující a budu prosazovat komplexní r...
od Zdenek.Stepanek
10 lis 2010, 21:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Manifest Ústeckých separatistů

Míro promiň, ale křičíš jak dítě, kterému sebrali hračku. To že sis to nenechal od Jirky Kadeřávka sen. vysvětlit a pak nadáváš že tomu nerozumíš a že je to složitý je ehm.. nooo.... trapné. Vždyť jsem ti ten princip žádostí o finance v praze vysvětloval a bylo to na minutu. Jaká VS patří MS ÚnL je ...
od Zdenek.Stepanek
10 lis 2010, 22:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: 2) Doplňující volba do republikového výboru – ROZPRAVA

[quote="Miroslav Broz"]Znovu nabízím uspořádání semináře "základy PR práce" pro Piráty, kteří chtějí dělat PR aktivně v regionech.[/quote] To jsem myslel že bude v rámci Pirátconu. Určitě se na to těším. Je to jak jsi mi tehdy řikal "indokrinovat čps ústím". Na druhou stranu bych tam taky velmi rád...
od Zdenek.Stepanek
12 lis 2010, 00:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Manifest Ústeckých separatistů

"To, že sem nikdo z Ústí nechodí znamená jediné, přiložit ruku k dílu pro celek zřejmě nechtějí." - tímhle si mě nasral. seš fakt kokot. ústečtí piráti, kteří sem nechodí (nebo tu byli jednou a už je sem nikdo nedostane) například lítali dva dni s urnama po městě a dělali cvičné referendum, rozdali...
od Zdenek.Stepanek
19 lis 2010, 09:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jaká strana je vám mimo ČPS nejbližší

Jakmile nekde slisim nebo ctu CSSD, okamzite se mi otevira kudla v kapse. Absolutne odmitam jakkoliv spolupracovat s priznivci CSSD (a KSCM, DSSS a dalsich obskurnich stran). Myslim, ze od politickych praktik CSSD (a ono to do urcite miry plati i pro ODS) by jsme se meli razne distancovat. CSSD ma b...
od Zdenek.Stepanek
09 lis 2010, 22:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chystáte se na zasedání RV?

Já se zůčastním, jsem stejně jako před měsícem v praze ve škole, takže jsem k dispozici od pátku 16:30 a prosím o zajištění ubytování. Stačí mi cokoliv placatýho kde nefouká a není zima a je tam ráno umyvadlo.
od Zdenek.Stepanek
22 lis 2010, 13:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: zápis schůze ústeckých Pirátů 11.11.2010

Diskuze došla k závěru, že Hynek Tippelt předá Janu Kotasovi funkci pokladníka MO a na příští krajské schůzi Míra Brož navrhne hlasování o zvolení Jana Kotase pokladníkem kraje. Pardon, ze vam do toho kecam, ale pokladnici byli zruseni. Nove se to jmenuje Vedoucího krajského finančního odboru , ale...
od Zdenek.Stepanek
22 lis 2010, 21:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: zápis schůze ústeckých Pirátů 11.11.2010

No vzdyt jo, ted je "poveren" a potom bude pro jistotu radsi "zvolen". Ono vubec neni na skodu, kdyz clovek starajici-se o penize bude mit duveru celeho KS.

Zdenek
od Zdenek.Stepanek
29 lis 2010, 14:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: mirror WikiLeaks

To zni jako odvazny napad. V cem je presne ten technicky problem? a) nemame na to hardware? b) nemame na to dostatecne odolny serverhosting? Rozhodne nejsem sam, ale sehnat ctyrjadrovy servery za pusu neni problem. Ted me napada, co jmenem nove vytvorene (nebo aspon planovane) servisni organizace/fi...
od Zdenek.Stepanek
01 pro 2010, 13:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: mirror WikiLeaks

WL musi odpovedet, nema smysl delat mirror, kdyz o to nebude nikdo stat.

Zdenek