Vyhledávání nalezlo více než 1471 shod

Zpět

od Jiri.Kaderavek.sen
19 lis 2010, 14:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Opatření

Jako vedoucí FO jsem dnes provedl následující opatření. Převedl jsem finanční prostředky nad limit 100,- Kč z krajského účtu MSK na podúčet MSK u hlavního účtu. Důvod: 1) První zvolený vedoucí FO MSK funkci nepřevzal z důvodu, že odmítl podepsat Dohodu o hmotné odpovědnosti. Asi věděl proč. 2) Druhý...
od Jakub.Michalek
05 led 2011, 00:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Rozpor ve svobodě, cenzura a kontrola

Stanovy České pirátské strany stanovují, že chceme svou politikou prosazovat a podporovat mimo jiné svobodu slova a vyjadřování. Znamená to, že pokud mi někdo jakkoliv brání ve vyjadřování jakýmkoliv způsobem, je to cenzura, proti které chceme všemi zákonnými prostředky bojovat. Půjde to ale bez pře...
od Mikulas.Ferjencik
05 úno 2011, 02:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Měli by Piráti používat reklamu?

Co je nesmyslného na rozhodnutí finančně nepodporovat ideologického nepřítele? Myslím si, že by bylo rozumné opustit ze stejných důvodů i pay pal, ale Facebook považuji za větší hrozbu pro svobodný Internet. Miki, to myslis vazne? Jsme politici, cesti furianti, nebo male deti? Tak za prve: cim je F...
od Marcel.Kolaja
02 bře 2011, 16:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: informace o stranických účtech Jabber do pirátské depeše

Petr Stehlik píše:Navrhuju neměnit doménu do doby, než buďto koupíme cps.cz, nebo všechny softy zvládnou čps.eu.
Doména s diakritikou? Pardón, skočím si pro kýbl.

Zdraví
od Jaroslav.Kucera
10 bře 2011, 15:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jak se z ČPS stala PS?

Pro tiskové výstupy platí tato pravidla: http://www.ceskapiratskastrana.cz/wiki/mo:vyhlasky#vyhlaska_2_2010 Vyhláška 2/2010 Ze dne 19.12.2010. §1 Používání názvů strany v mediálních výstupech (1)Z důvodu konkrétní identifikace ČPS v médiích se při tvorbě tiskových výstupů stanoví tato pravidla a) V ...
od Jaroslav.Kucera
15 bře 2011, 09:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Rozprava k Pirátské identitě

I mé názory se mění a na logu s vlajkou nelpím ze setrvačnosti, ale protože se v praxi ukázalo jako výhodné ji tam mít. Toto bych vyškrtl: Jiný příklad rozporu v komunikaci by bylo mezinárodní hnutí, které by si do znaku umístilo národní vlajku. Politický program: Je třeba jej rozšířit o bod "a dal...
od Josef.Kadlecek
20 bře 2011, 16:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: alternativni operacni systemy

Mno. Před pěti šesti lety jsem si nechal nainstalit Mandrivu. V tu chvíli jsem pochopil, že mám do konce života legální software zdarma. A protože - Co není v televizi, neexistuje ! - měl jsem záhy záměr - do ČT vyrobit seriál (zatím roční týdeník) - o tomto druhu sw. Vznikl zaregistrovaný projekt, ...
od Vitezslav Praks
22 bře 2011, 09:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zhodnocení senátní kampaně

Zas se nenechte strhnout představou: Změníme styl, budeme makat => jsme zvoleni. ... a přesně tak to bude. Ondřeji, neboj se toho. Připrav se na převzetí moci ve státě. Budeš skvělý zastupitel pro školství nebo kulturu nebo cokoliv, pro co se rozhodneš. Politika je běh na dlouho trať, je velmi o ko...
od Jiri.Kaderavek
07 dub 2011, 15:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Oznámení o složení funkce

Oznamuji tímto způsobem Celostátnímu fóru, že skládám funkci člena a předsedy Rozhodčí komise a člena Komise pro kopírování. Činím tak s ohledem na brzký termín doplňovacích voleb do obou orgánů. Mé důvody souvisí s jistou ztrátou motivace, která je dána kombinací osobních a stranických aspektů. Něk...
od Jan.Kohler
02 kvě 2011, 13:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Úkol: Předělat obrázek z png do svg

Vsiml jsem zi, ze v tom chybi bila barva. Napriklad oci panacku a malej kousek v pistoli. V nekterych mistech by to chtelo pohrat si s prekryvem krivek. Jinak ale rozhodne dobra prace, v cem jsi to udelal? Ja taky limitoval pocet barev, ale k vysledku to nevedlo. Mam si s tim zkusit pohrat? jo vidi...