Nalezeno 81 výsledků hledání

Zpět

od Milus.Kotisova
23 kvě 2014, 07:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Miluš Kotišová

Dobrý den, ráda bych se stala členkou. Dosud jsem v žádné straně nebyla. Líbí se mi, že Piráti mění politiku od vnitrostranických základů. Souhlasím s programem a maximou transparentnosti. Zajímá mě změna politiky - ve zkratce - na znalostní a tvořivou politiku 1) participativní metody práce, řízení...
od Milus.Kotisova
02 led 2017, 13:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Osobnosti na kandidátkách do PS

Další osobností, kterou bych doporučovala oslovit v Brně, je i mezinárodně známý prof. Josef Šmajs . Myslím, že průnik s našimi tématy bude veliký. Rovněž je zastánce přímé demokracie. Je také autorem originálního konceptu přisouzení subjektivních práv Zemi a návrhu Ústavy Země. Zabývá se také probl...
od Milus.Kotisova
02 led 2017, 13:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Bylo by dobre konzultovat nas ekonomicky program s prof. Zelenym? Cetl jsem jeho knihu To vam byl divny svet a prijde mi dost propiratska. Pak bychom meli opravdu dobry endorsment naseho ekonomickeho programu. Ivan Foltman si s nim dopisoval a pry Ivo zna nejake jeho spolupracovniky, tak by mohlo b...
od Milus.Kotisova
06 led 2017, 15:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

A co oslovit pana Radka Novotného ? Ten se v českém vodárenství postavil nemravné privatizaci zisků, zestátnění nákladů a předávání monopolu vody do rukou zahraničních firem, které se ani nestarají o infrastrukturu, jen těží zisky. Pomáhá obcím udržení kontrolu nad vodou a na tím, kde končí peníze v...
od Milus.Kotisova
06 led 2017, 16:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Mimochodem, ve světě se teď přemýšlí o tom, že by se vodovodní trubky mohly používat k výrobě elektřiny -- takže brát vodu jako veřejný statek bychom si v tomto celku mohli dát do programu. ELEKT5INA A VODA -- mohl by to být ohromný slogan do kampaně -- sledujeme nové technologické trendy a nabízíme...
od Milus.Kotisova
24 led 2017, 15:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Primární volby PLK 2017

Prosím o oddálení termínu pro navrhování na čelní místa kandidátky dle požadavku koordinátorky dobrovolníků. Probíhá ještě kontaktování osobností v krajích, které by mohly být navržené na čelní místa kandidátky. Dle domluvy na poslední schůzi kraje. Miluš, do kdy to vidíš? Lukáši, myslím, že není d...
od Milus.Kotisova
30 led 2017, 23:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Svodky KS Plzeňský kraj

Svodka za prosinec 2016 - leden 2017. Vybrána krajská koordinátorka M. Kotišová Organizace předvánočního setkání 15.12. 19.12. - schůze MS Tachov ve Stříbře, kde byla přijata nová členka V. Machová. LEDEN 10.1. schůze kraje - přibráni 2 noví členové (M. Kotišová přechází z Prahy, Radek Krejčí) 18.1...
od Milus.Kotisova
01 úno 2017, 00:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pro Středočeský kraj by mohl být zajímavým kandidátem bývalý statistik-ekonom pro ČNB, 66letý, již penzionovaný Zbyněk Hubínka. Pomáhal formulovat 4 body do programu Zemědělství - ještě nebyly definitivně schváleny.

Kontakt má Aleš Jakl nebo já.
Programové body ráda pošlu na požádání.

mk
od Milus.Kotisova
01 úno 2017, 16:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Bydlí ve Středních Čechách, ale teď si zaboha nevzpomenu, jakou obec říkal.
Původně jsem myslela, že je od nás z Plzeňského kraje.

Chceš poslat na ukázku ty body, co pomáhal formulovat? Pošlu Ti je na mail. I s kontakty, abyste se případně mohli domluvit sami....?

m
od Milus.Kotisova
01 úno 2017, 18:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Drobná technická poznámka: V krajích začínají probíhat primárky a čela kandidátek budou během několika málo týdnů navolena. Schůze, kde se kandidáti představují, už také proběhly či proběhnou v brzké době. Mělo by to teď být ve fázi "Vysvětlíme Goťákovi, jak se na fóru může přihlásit do primárek". ...