Nalezeno 154 výsledků hledání

Zpět

od Ondrej.Marek
23 kvě 2014, 09:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Miluš Kotišová

Ahoj, jestli budeš mít čas, tento čtvrtek (29.5.) se koná pravidelná schůzka Krajského sdružení Praha, kdy bys mohla podat přihlášku a požádat o členství. Místo konání je Pirátské centrum Praha - Řehořova 19, Praha 3 Žižkov, čas začátku zpravidla 19:00, délka do cca 22:00. Pokud bys to nestíhala ten...
od Jiri.Vodrazka
11 říj 2016, 18:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jiří Vodrážka

Dobrý den, k Pirátům se chci přidat, protože mě velice zajímá, co se děje okolo mě a nechci stát jen stranou. Rád bych pomohl k fungování strany a snad i k získání nových členů, voličů a sympatizantů. Jsem sice teprve student, ale i tak už se chci podílet na dění ve své obci a svém kraji. Českou pir...
od Ales.Jakl
27 pro 2016, 23:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Osobnosti na kandidátkách do PS

Myslím, že osvěžit naše myšlenkové zázemí a presentaci zajímavými, veřejně známými osobnostmi opravdu potřebujeme. Málo platné, lidi, kteří nejsou schopní se veřejně vyjadřovat, publikovat články a prezentovat názory nemohou voliče oslovit. To zajímavé se pro nás děje na linii mezi Piráty a Nepiráty...
od Vit.Simral
02 led 2017, 14:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Další osobností, kterou bych doporučovala oslovit v Brně, je i mezinárodně známý prof. Josef Šmajs . Myslím, že průnik s našimi tématy bude veliký. Rovněž je zastánce přímé demokracie.s Šmajs rozhodně propirátský je, dodnes mě v noci děsí jeho zkouškové otázky ala "co je to informace?", "co je to v...
od Jakub.Cech
05 led 2017, 12:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jakub Cech

Ahoj, jmenuji se Jakub Cech, je mi neco malo pres 30 let a o aktivni politiku se zajimam uz od studia VS. Byl jsem puvodne clenem Mladych Konzervativcu a ODS. Po nekolikaletych zkusenostech s mistni a lehce i s celostatni politikou jsem ze strany odesel. Pracuji jako IT konzultant pro softwarove res...
od Vaclav.Fortik
06 led 2017, 16:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Už jsem ho někde zmínil, že je to přesně ten typ člověka, co je nám blízky, ale mám pocit, že to vyšumělo...
od Lukas.Barton
24 led 2017, 15:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Primární volby PLK 2017

Prosím o oddálení termínu pro navrhování na čelní místa kandidátky dle požadavku koordinátorky dobrovolníků. Probíhá ještě kontaktování osobností v krajích, které by mohly být navržené na čelní místa kandidátky. Dle domluvy na poslední schůzi kraje.

Miluš, do kdy to vidíš?
od Dalibor.Zahora
01 úno 2017, 16:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pro Středočeský kraj by mohl být zajímavým kandidátem bývalý statistik-ekonom pro ČNB, 66letý, již penzionovaný Zbyněk Hubínka. Pomáhal formulovat 4 body do programu Zemědělství - ještě nebyly definitivně schváleny. Kontakt má Aleš Jakl nebo já. Programové body ráda pošlu na požádání. mk Odkud pls ...
od Ales.Jakl
01 úno 2017, 20:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zná ho Dominika (byla na společné schůzce a na Fóru potravinové suverenity, kde byl). Teď po telefonu vyjádřil obecnou ochotu kandidovat jako nezávislý na zadních příčkách pokud zůstane zdravý (senior). Zajímá ho oblast zemědělství, podpora drobných vlastníků a zemědělců. Je členem představenstva Sv...