Nalezeno 9 výsledků hledání

Zpět

od Mikulas.Ferjencik
07 pro 2010, 02:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Svodka republikového předsednictva

Ahoj! Listopad i začátek prosince zatím Pirátům přeje. Zasedání RV se vydařilo, vzniklo několik základů strategických dokumentů do budoucna. Pirátská identita - https://www.ceskapiratskastrana.cz/forum/viewtopic.php?f=75&t=5948&hilit=pir%C3%A1tsk%C3%A1+identita, SWOT analýza Pirátské strany - https:...
od Tomas.Vymazal
03 dub 2011, 15:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Predpisy CPS

Rekl jsi to naprosto spravne. Az nebudeme mit co delat, tak se o tom muzeme pobavit.
od Mikulas.Ferjencik
14 dub 2011, 02:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Má to smysl!

Ahoj Piráti! Nepropadám iluzím o tom, že bychom nemohli fungovat lépe. Přesto mě současné dění na naší politické scéně, které je den ode dne více k pláči (případně k smíchu), přesvědčuje, že naše snaha má smysl i budoucnost. Stává se z nás pomalu poslední subjekt, který mohou volit a podporovat lidi...
od Karel.Fuzik
26 říj 2011, 14:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Volba kontrolní komise - rozprava

Důvodem je poslední fraška ohledně KK. To bys měl spíše kandidovat do RP, protože většina této frašky probíhala tam. Podujatost už při oznámení kandidatury není rozhodně důvodem pro zvolení kohokoli do KK. Všechny oficiální výstupy KK byly zcela oproštěny od tendenčních výkladů nebo meziřádkových d...
od Petr Stehlik
28 dub 2012, 10:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Krajské volby 2012

Děkuji všem za účast, byla to nadmíru vyvedená akce, moc se nám tam s vámi všemi líbilo! :-)
od Petr Stehlik
20 črc 2012, 22:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Seznam kandidátů v pořadí dle primárek

Vítězný seznam: 1. Martin Švadlenka | svadlenka.[email protected].cz = leader (0) 2. Ing. Petr Stehlík | petr.[email protected].cz (13) 3. Žaneta Studeníková, Dis. | zaneta.[email protected].cz (19) 4. Zbyněk Krystýn | zbynek.[email protected].cz (21) 5. Jakub Stacke | jakub.[email protected].com (23) 6. Mgr. Pa...
od Petr Stehlik
08 lis 2012, 22:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Schůzka s Lékaři a odborníky 8.11.2012 ve Zlíně

Takže report z právě proběhnuvší krajské pirátské schůze: Přišli všichni místopředsedové a předseda se svou přítulkyní. Dále přišel Jakub regp. To je vše (nepočítám hosta za LOOK). Čili na předem ohlášenou schůzi nepřišel a ani omluvu neposlal ani jeden regulérní člen Zlínského kraje . Tak, dámy a p...
od Martin.Svadlenka
21 srp 2013, 15:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: letni schuze

Petře Bajgare. přestal jsem tvé výroky valit k sobě do podpisu, byl jsem ochotný ti opět podávat ruku a vůbec jsem přešel na příměří, avšak tvůj předchozí "konstruktivní" post mě znovu přesvědčil o tom, že jsem se unáhlil. Pokud tedy hodláš tímto stylem pokračovat vůči mým zlínským kolegům (kteří ma...
od Jakub.Stacke
06 čer 2014, 11:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

rezignace na post predsedy ZLK

Ahoj kamarádi, Jak už název vlákna napovídá balím to, tedy rezignuji na svou funkci předsedy. Nedělám to z toho důvodu že by mi vadilo fungování Pirátů, ale protože vidím že na to nestačím. Navíc se u mě objevil problém který si musím vyřešit abych byl opět čistý a abych případně neposral stranu ted...