Nalezeno 41 výsledků hledání

Zpět

od Zuzana.Klusova
04 lis 2014, 00:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zuzana Klusová: Nalodění Aneb žádost o členství

Pirátské ahoooj všem! Jelikož bych se ráda nalodila a vyplula společně s Piráty rozčeřit zatuchlé vody našeho českého politického rybníčku, dovolte mi, abych se krátce představila a vysvětlila, proč se chci stát členkou strany. S Piráty nejen dlouhodobě sympatizuji, ale v mnoha oblastech také aktivn...
od Zuzana.Klusova
02 pro 2014, 12:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Návrh pirátského postoje k hazardu.

Musím souhlasit s Markem Dluhošem, o motivech p. Kučery jsem nevěděla, nicméně se jimi, zdá se, mnohé vysvětluje. Pokud se tato tvrzení zakládají na pravdě, argumentace proti omezení hazardu bude už vždycky vzbuzovat řadu otazníků. Omezení dostupnosti je zcela klíčové k eliminaci problému s hazardem...
od Zuzana.Klusova
03 bře 2015, 20:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: schůze 2015

Ahoj, my za Karvinou přijedeme zítra tři (já, Michal Gill a Michal Klus) a měli bychom návrh, aby se navrhnula a schválila pravidelná agenda v bodech. Ty se proberou na každé schůzi, ať to má nějakou strukturu. Náš návrh bodů je následující (samozřejmě doplňte, připomínkujte): 1) představení nových ...
od Zuzana.Klusova
25 bře 2015, 12:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pirátské listy offline I. - Proč se jmenujeme Pirátská s

Ahoj všem, článek jsem s Ondrou Polanským zamýšlela určitě graficky rozdělit do dvou částí - první část = rozhovor s Falkvingem a druhá část Piráti v Česku. Z mého pohledu je ale ta první část opravdu trochu dlouhá, zkrátila bych to, jak jste tady navrhovali. Zapracuji i další připomínky. Z mého poh...
od Zuzana.Klusova
15 črc 2015, 07:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: TZ - zákon o "všelidovém referendu"

Ahoj všem, posílám ještě svůj návrh tiskovky, tak to nějak dejme dohromady a vydejme: [quote][/quote]Piráti: Zákon o referendu je jen fraška pro voliče, vláda o názor občanů nestojí V pondělí 13. července vláda po letech diskuzí schválila Zákon o všelidovém referendu. Ten však občanům neumožní rozho...
od Zuzana.Klusova
21 úno 2017, 00:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF MSK 8/2016 - kandidátka do PSP 2017

Ahoj všem, Lukášovi děkuji za nominaci, pokud je o mě zájem, tak mi bude ctí se zase nalodit ;) místo na kandidátce je mi fuk...budu ráda kdekoliv.
od Zuzana.Klusova
02 lis 2017, 03:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Koordinace pro externí komunikaci

Ahojte týme:-) vítám Vás a těším se na spolupráci! Já bych preferovala pro rychlou operativu v rámci koordinace externí komunikace aplikaci Whats up - přes telefon, kde vytvoříme společnou skupinu, pokud máte všichni chytrý telefon, neměl by to být problém. Důvod? ne všichni fungují na FB a forum by...
od Zuzana.Klusova
03 lis 2017, 09:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Schůze MS Karvinsko - 14. 11. 2017 Karviná

Ahojte,

navrhuji bod 1 doplnit o analýzu volebních výsledku pro náš region - zkusím k tomu něco zpracovat.
od Zuzana.Klusova
11 lis 2017, 17:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Tuning, motorkáři, autíčkáři - další šance oslovit volič

Je tak to je super, někdo se ozval :) Já mám elán, ale know how tedy moc ne. Mojí motivací jsou mladí lidi kolem mě (Karviná), kteří nechodí ze zásady volit, protože si myslí, že stejně nemůžou nic ovlivnit. Jelikož to jsou zapálení autíčkáři a motorkáři a většinu z nich štve přesně to, co jsi popsa...
od Zuzana.Klusova
11 lis 2017, 17:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Koordinace pro externí komunikaci

Možná jsem to správně nevysvětlila, pokud budeme řešit něco složitějšího, dejme tomu obsah tiskové zprávy, plánování tiskové konference apod., klidně to může být tady na fóru. Mně jde o běžnou komunikaci. Každému zvlášť psát sms nebo telefonovat je z mého pohledu zbytečná ztráta času, když můžu v ch...