Nalezeno 26 výsledků hledání

Zpět

od Martin.Redr
08 úno 2016, 02:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Volba Předsednictva místního sdružení (PMS)

Zahajuji jednání k volbě předsednictva místního sdružení. Na schůzi v Havířově byli navrženi kandidáti na předsedu i místopředsedy: - na předsedu MS jsou navrženi: Michal Klus, Jan Nezhyba, Petr Szymczysko - na místopředsedu MS jsou navrženi: Michal Klus, Jan Nezhyba, Petr Szymczysko, Martin Rédr, M...
od Martin.Redr
23 úno 2016, 01:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Volba předsedy MS Karvinsko - hlasování 1.kolo

Zahajují hlasování ve volbě předsedy místního sdružení.
V tomto 1. kole lze dát hlas až třem kandidátům. Do druhého kola postoupí kandidáti s nadpoloviční většinou získaných hlasů. Hlasování potrvá do půlnoci 25. února.
od Petr.Kopecny
01 lis 2017, 22:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Koordinace pro externí komunikaci

Prosím vložte seznamy všech komunikačních kanálů jako jsou sociální sítě apod. Přes který komunikační kanál nejřastěji komunikujete? Cíl je zjisti ideální prostředek komunikace v rámci skupiny řešící mediální výstupy. Současné komunikačních kanálů (kdyžtak přidejte další): - Facebook MSK - Facebook ...
od Marek.Necada
15 lis 2017, 09:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 32/2017 Volba Republikového výboru

Vážené celostátní forum, hlásím se do volby a děkuji všem, kteří podpořili mou nominaci . Jako má kandidátská řeč nechť poslouží to, s čím jsem se již ucházel o nominaci: Milí Piráti, dovolte mi, abych vás požádal o podporu v nadcházející volbě do Republikového výboru. V jednáních RV jsem již vystup...
od Petr.Tkadlec
15 lis 2017, 10:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Vážené pirátstvo, taktéž se hlásím do volby RV jakožto stávající člen volený krajem a díky za podporu mé nominace a dalších kolegů Vážení kolegové Piráti, dovolte mi, abych vás požádal o podporu v nadcházející volbě do Republikového výboru. Za můj mandát jsem byl tím z aktivnějších účastníků všech j...
od Frantisek.Kopriva
15 lis 2017, 12:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Děkuji za nominaci a přijímám ji. Můj profil najdete na webu . Příznivcem jsem de facto od založení strany, od dob boje proti ACTA jsem začal Piráty aktivně sledovat, během kampaně v říjnu 2013 jsem se už aktivně zapojil. To jsem si zopakoval při kampani v květnu 2014. Do strany jsem vstoupil v červ...
od Ondrej.dj-bobr.Ulehla
16 lis 2017, 17:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Tuning, motorkáři, autíčkáři - další šance oslovit volič

Elánu mám už jenom zbyteček :D know how jo, asi do té míry, že umím detailně popsat konkrétní případy z vlastní zkušenosti (a je jich, díky/kvůli mé nekonformnosti a nestandardnosti, poměrně hodně). Upřímně řečeno, petrolheadi z mého okolí mají problém volit Piráty, protože jsou Piráti opticky nazel...
od Rostislav.Reha
19 lis 2017, 16:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nominace do RV

Vyborny argument, Petre. Se divim, ze jeste mame nejake tajne volby, kdyz je to tak jednoduche a proste. Nebo treba proste neni?
od Jan.Kochert
06 lis 2017, 16:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nominace Jany Rohové do volby vedoucí/ho personálního od

Jsem rád, že kandiduješ! :) Mám jednu doplňující otázku. Píšeš... Na závěr bych ráda řekla, že síla Pirátů je ve spolupráci, nikoli v direktivním přístupu. ...a zároveň velká část Tebou zmíněných bodů se týká zpracování úkolů od RP, nastavení směru koordinátorů, způsob řízení koordinátorského týmu, ...