Volba předsedy kontrolní komise atd.

Kontrolní komise je kontrolním orgánem strany, dohlíží na hospodaření a dodržování předpisů a vyšetřuje stížnosti na jejich porušení, které předává rozhodčí komisi.

Moderátor: Komise - kontrolni

Jakub.Michalek
Republikové předsednictvo
Profese: poslanec
Dal poděkování: 4995 poděkování
Dostal poděkování: 17454 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Volba předsedy kontrolní komise atd.

Příspěvek od Jakub.Michalek » 04 pro 2013, 01:59

Ahoj, první věcí by mělo být zvolení předsedy a místopředsedy. Já nemám zájem kandidovat, tak se přihlaste. :) Druhou věcí by mělo být svolání zasedání - ideálně někdy, kdy se Petros nebo Maria chystají do Prahy, pokud se chystají. Jinak je varianta na mumble. Na zasedání bychom dokončili rozjednané případy. Dále bychom měli aktualizovat naše stránky a stanovit si rozvrh práce, podle kterého budeme případy projednávat, případně si stanovit, kdy musí kontrolní komise rozhodovat ve sboru a nestačí rozhodnutí zpravodaje. Důležitou věcí, kterou bych si představoval pro působení kontrolní komise, je také dělat osvětu v některých věcech, které jsou problematické (jak svolat schůzi, jak hospodařit s veřejnými penězi atd.). Vzhledem k tomu, že ve volbě byli i další dobří kandidáti, tak bych navrhoval, abychom je oslovili, zda by se na činnosti komise účastnili jako pomocníci.

Co si o tom myslíte? Jak si představujete svoje působení?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvky (celkem 3):
Ljuba.Polakova, Marek.Necada, Vojtech.Pikal
Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a místopředseda strany

Maria.Vasickova
Místní předsednictvo
Profese: terapeut energetické psychologie
Dal poděkování: 1732 poděkování
Dostal poděkování: 1584 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba předsedy kontrolní komise atd.

Příspěvek od Maria.Vasickova » 04 pro 2013, 09:57

Jakub Michalek píše:Ahoj, první věcí by mělo být zvolení předsedy a místopředsedy.
Já nemám zájem kandidovat, tak se přihlaste. :)
Hezký den všem přeji, souhlasím Jakube, takže je to spíše o tom, jak se domluví (?) Vašek s Petrosem.
Jakub Michalek píše:Druhou věcí by mělo být svolání zasedání - ideálně někdy, kdy se Petros nebo Maria chystají do Prahy, pokud se chystají.
Majka se chystá do Prahy až v lednu, takže to vidím spíše na mumble. Nastavila bych pravidelní schůzky v pravidelných intervalech, třeba jednou za deset dnů dle nutnosti.
Jakub Michalek píše:Vzhledem k tomu, že ve volbě byli i další dobří kandidáti, tak bych navrhoval, abychom je oslovili, zda by se na činnosti komise účastnili jako pomocníci.
Určitě, také mi to napadlo, otázkou je, v čem by jejich pomoc mohla spočívat. Neznám zatím tak přesně pravomoci KK.
Jakub Michalek píše:Co si o tom myslíte? Jak si představujete svoje působení?
Osobně, když se tak ptáš, vidím svůj přínos možná v oblasti, která je mezi Piráty hodně složitá, a sice emoční. Tedy, pokud to půjde, chci působit smířlivě zejména v rámci fóra, a v rámci kraje určitě i v reálu. ,(což jsem doufám dělala i doposud), jenom teď to bude se "silnější dioptríí", čímž by šlo předcházet některým sporům.Takže by možná šlo eliminovat projevy typu Wagner, Bajgar, a pod....což vnímám jako přínos, přestože myslím, že takové diskuze jsou důležité, nicméně pokud budou pod kontrolou, tak se tím otevře prostor pro řešení skutečně podstatných záležitostí. Jinak budu ráda prospěšná jakkoliv.
Předsednictvo MS Slovácko

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés

Petros.Michailidis
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Profese: programátor analytik
Dal poděkování: 1158 poděkování
Dostal poděkování: 1744 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petros.Michailidis » 04 pro 2013, 10:35

Já bych vedoucího "vnutil" Václavovi. Ty jsi Jakube příliš "in" v předpisech, takže bys to "nesprávně" směroval. :-) Beru, že do toho nechceš jít. Na druhou stranu Mária by jako žena mohla nás chlapy svou pečlivostí usměrňovat, co? Maruško?

Desetidenní interval je takový divný, když čas dělíme na roky, měsíce a týdny. Přikláněl bych se k dvoutýdennímu intervalu v pravidelný den v týdnu s jasně definovaným programem (struktura) a mumble (i když jsem to jenom zdálky slyšel, nainstaloval, ale ještě neprovozoval).
Z očí do očí je taky nutno si sednout, ale teď do vánoc? Nevidím to reálné. I když směrem ku Praze mám v úmyslu ještě letos vyrazit.

Pomocníci vypadají dobře, ale já myslím, že budeme mít práce s agendou nad hlavu, natož se ještě věnovat koordinaci "cizích" elementů.

Navrhoval bych (a to už jsem psal do vlákna před volbou KK), abychom "smázli" všechny ty pozůstatky dob minulých jako první krok KK. Samozřejmě bych informoval podávající, aby se vyjádřili, jestli mají neustále pnutí a touhu po dosažení výsledku. Myslím, že doba pokročila, emoce se uklidnily a ten seznam prořídne. A můžeme se věnovat skutečným problémům.
Petros Michailidis
tel: 777 897 146
otec dvou Pirátek (to je dobrá kvalifikace, ne?)

Maria.Vasickova
Místní předsednictvo
Profese: terapeut energetické psychologie
Dal poděkování: 1732 poděkování
Dostal poděkování: 1584 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maria.Vasickova » 04 pro 2013, 14:10

Mně by to nevadilo,OFFTOPIC:Pale předpisům strany určitě. Jako RegP. nemohu zastávat vedoucí funkci :roll: Myslím však, že to zvládneme i tak☼
Předsednictvo MS Slovácko

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés

Jakub.Michalek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakub.Michalek » 09 pro 2013, 00:16

Ahoj, tak se sejdeme na mumble zítra (pondělí 9. 12. 2013) od 19:00 hodin. Doufám, že přijde i Vašek, který nevyplnil doodle.

Jakub.Michalek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakub.Michalek » 10 pro 2013, 03:50

Předsedou zvolen Václav Málek, místopředsedou Petros Michailidis. Gratulujeme!

Příští zasedání se uskuteční za 14 dní, tj. 23. 12. 2013 v 19:00 na mumble.

Zamčeno

Zpět na „Kontrolní komise“