Zápisy z jednání PKS

Fórum pro diskusi a hlasování krajského předsednictva

Moderátor: PKS Vysocina

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 3797
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: osvč
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 3700 poděkování
Dostal poděkování: 4678 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zápisy z jednání PKS

Příspěvek od Michaela.Vodova » 14 črc 2018, 14:59

ahoj,
jelikož se nám zasedání a jednání množí a chceme se v tom vyznat a chceme, abyste se v tom vyznali hlavně i vy a ostatní členové, zavádím nové vlákno pro zápis z jednání PKS Vysočiny zde..

předchozí zápisy najdete (chronologicky-s občasným výpadkem) zde
viewtopic.php?f=84&t=9972
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvek:
Jan.Posvar
Koordinátorka KS Vysočina
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz
web kraje, můj profil, web JiPiCe
nejrychlejší je zavolat
PROVOZNÍ DOBA KoKS VYS: Po-Pá 8-11,16-18

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 3797
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: osvč
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 3700 poděkování
Dostal poděkování: 4678 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy z jednání PKS

Příspěvek od Michaela.Vodova » 17 črc 2018, 14:06

Mumble PKS jednání
9.7.2018

Omlouvám se z tohoto jednání, nezúčastním se. Míša


Program:
  1. Syntax! Domluvit se a dnes mu odepsat
    text emailu
    Příloha emailu
  2. https://redmine.pirati.cz/issues/11561
  3. https://redmine.pirati.cz/issues/12159
  4. hlasování o MS JIhlavsko - zahájit jako zpožděné
  5. https://redmine.pirati.cz/issues/12158
  6. https://redmine.pirati.cz/issues/12157
  7. další úkoly k rozebrání (pomoc KoKS)
Zápis

Přítomní: Jan Pošvář, Roman Pašek, Ondra Tůma (pozdní příchod :-) )
Omluvení: Míša Vodová, Milan Daďourek
  1. Jsme to schopni zrealizovat
  2. Ke skartovačce je třeba započíst ještě olej, navýšení záměru tedy o 3k (skartovačka, mikrofór a řezačka), projednáme to na foru - hodí to tam Ondra (zítra)
  3. do podatelny RV vloží Roman
  4. Roman zahájí možná ještě dnes
  5. hlasování zahájeno na redmine
  6. hlasování zahájeno na redmine, je třeba po schválení dát program do podatelny RV, HB upozorněn, Roman řekne Hance
______________________________
2018-07-16
mumble PKS

Přítomni: Vodová, Pašek, Daďourek, Šemík
Omluva: Pošvář, Tůma

Program:
  1. přijímání členů
  2. Pirátské listy - novinky k zářijovému vydání - rozhodnutí PKS k financování a zájmu MS o vlastní varianty -- Roman a já máme na emailu
  3. kandidátky - v jakém je to stavu (podány, Jaroměřice, nejsou programy), administrace voleb
  4. jednotlivé programy ze spolecneho - RV bod ze soboty https://drive.google.com/open?id=1NIk_r ... dA_vFBlu5k
  5. Pro inspiraci jdr jmk (máte ne wire)
  6. podpis pověření zmocněnce senátní - volby

Zápis:
  1. přijímání členů: na rv se řešilo prijimani clenu, mame par podnetu: viewtopic.php?f=436&t=38227 (jmk si schvalili nejake podminky) , míša krausová má nějaké zkušenosti z prahy (moc dobře jsem neslyšela, byla jsem na mumble, ale doporučuji s ní konzultovat, ráda se zapojím 🙂 ), je to prvni projednavany bod na rp, zápis zde: https://pad.pirati.cz/p/erveckopraha , Vojta Pikal bude pripravovat pro RP nejake doporuceni, RP bude znovu rozesílat doporučení, ale nevím kdy..
  2. PL - svoláme na zítra mimořádný mumble na 20:30, pozvánku rozešleme všem zástupcům komunálních i senátních kampaní na Vysočině
    Roman rozešle
  3. bavíme se o oznámení kandidatury za sdružení nezávislých kandidátů (MIlan Daďourek) - do podatelny Vysočiny a do podatelny RV
    vyřešit zda je to tak OK a kdyžtak oznámit Lhotici, Vír, Čechtín, Staré Bříště,
  4. program - společný program komunálu bude schvalovat na základě podání volebního výboru RV co nejdříve. Do té doby z VŘ vycházíme z Obecného komunální programu 2014.
  5. diskuze k JDR JMK a jejich doporučení k přijetí člena
  6. zjistit (Míša) jak s pověřením zmocněnce - senátní volby (Třebíč) - Vít Šimral
Další info:
  • Nemazat příspěvky na FB stránce!
  • Tomáš Bouda informován, jak má postupovat při založení MS Jihlavsko viewtopic.php?f=416&t=42427&p=572694#p572694
  • chystáme PPU piratecon ve spolupráci s Miluškou Kotišovou - termín přelom srpna a září (budeme hledat-teď zatím jen info, k čemu to je)
  • merch dorazil, vybíráme trička (členové) - poté se merh rozdělí, můžete navrhnout klíč rozdělení https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... nrbIQ/edit
  • zahájit volbu vedoucího MO - Míša
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvek:
Roman.Pasek
Koordinátorka KS Vysočina
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz
web kraje, můj profil, web JiPiCe
nejrychlejší je zavolat
PROVOZNÍ DOBA KoKS VYS: Po-Pá 8-11,16-18

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 3797
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: osvč
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 3700 poděkování
Dostal poděkování: 4678 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy z jednání PKS

Příspěvek od Michaela.Vodova » 30 črc 2018, 22:05

23.7 přesunuto body do 30.7

Mumble PKS 30.7.2018

Program:
  1. podatelna - rozpočty, kandidátky - schválení
  2. přijímání členů - návrh od Milana
    https://docs.google.com/document/d/1iMQ ... sp=sharing
  3. projednávání Společného programu pro komunální volby - stanovisko PKS?
  4. znovu-přijetí Romana Žáka
    viewtopic.php?f=449&p=575082#p575082
  5. roznos PL -stav? je třeba někde zabrat? pomoci?
  6. hodnocení správce (náplň práce?) - do 5.8!
    https://redmine.pirati.cz/issues/12794
    výkaz nemá, má čas do 2.8 https://redmine.pirati.cz/time_entries? ... B%5D=hours
    nápň práce - https://docs.google.com/document/d/1zKH ... sp=sharing
  7. řešíme weby - hledáme dobrovolníka
  8. syntax
  9. hledáme dobrovolníky na senátní kampaň
  10. OVK
  11. další úkoly u koks


Přítomni: Vodová, Pošvář, Daďourek, Pašek
Nepřítomen :) : Ondřej Tůma

Zápis:
  1. info o podaných kandidátkách:
    • chybí nmnm usnesení o kompletu kandidátky
    • a jaroměřice (řeší pms třebíčsko)
    • všechny kandidátky podány
    • chybí podání žádosti o finance jaroměřice a nmnm
    • žádáme všechny o kopie prohlášení kandidátů (za Piráty) do archivu
    • https://redmine.pirati.cz/issues/12575 oznámení RV o kandidátech Pirátů jako NK
    • Řešíme žádost o finanční podporu komunálu HB - informujeme se :) - Počkáme na Jaroměřice a NMnM, dáváme deadline do 4.8, v pondělí rozhodneme.
    • Míša rozešle info emailem. Chceme také kandidátku od NMnM ke schválení PKS. (done)
  2. úvod od Milana: vychází z (wire) - co má splňovat zájemce, předpisy, zvyklosti, stanovy, jak to dělají kraje - požadavky, otázky pro zájemce (gril) - doplnění formulací, či nově (v dokumentu žlutě), z předpisů, co má člen splňovat - co máme vědět a sledovat .. řešíme bod MS a KS přijímání členů, diskutujeme
    • deadline pro připomínkování a dokončení dokumentu je 5.8 a poté ho dáme k připomínkování KFku, 14 dnů na připomínkování, pokud bude potřeba, prodloužíme dobu - pot by PKS schvalovalo navržený dokument.
  3. otázka, co když projde jen “Otevřená radnice”, co s tím pak. Členský podnět na CFko? Argumentem je plochost Otevřené radnice, Honza, jestli to není myšleno tak, že ostatní se odkazuje na program strany, konkrétní a vhodné řešení v místě může být odlišné od jiných.. Dle Milana chybí dost komunálních témat. Milan: RV projednává komunální program o prázdninách - pozdě, odpovědnost jednatelů RV! Kraj by se měl k tomu vyjádřit. Nedodržení jednacího řádu rv. Navrhuji za PKS Vys, že se RVčku vyjádříme, aby to napravili, vyvodili důsledky.
    • domluvili jsme se, že se vyjádříme, všichni přítomní jsou pro - formulaci vyjádření vyřešíme přes wire, vyjádření zveřejníme..
      EDIT: done
  4. hlasování o znovu přijetí Romana Žáka:
    všichni pro přijetí, Míša zprocesuje (edit: done)
  5. roznos PL je na PMS
  6. hodnocení - máme čas do 5.8, Ondra dodá výkaz nejpozději do 2.8
  7. 7-11 příště
Koordinátorka KS Vysočina
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz
web kraje, můj profil, web JiPiCe
nejrychlejší je zavolat
PROVOZNÍ DOBA KoKS VYS: Po-Pá 8-11,16-18

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 3797
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: osvč
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 3700 poděkování
Dostal poděkování: 4678 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy z jednání PKS

Příspěvek od Michaela.Vodova » 07 srp 2018, 14:42

Pracuji, budu doplňovat dle záznamu!

2018-08-06-pks mumble

Program:
  1. rozpočty a žádosti o podporu komunálních kampaní:
  2. žádosti o proplacení - je třeba něco řešit? otázka na Jana
  3. přesun zasedání KF na 19.8
  4. web vysocina.pirati.cz
  5. změna linků pir.ly na wiki (nejen žádosti o proplacení!)
Přítomni:
Jan Pošvář, Jaroslav Vysoký, Milan Daďourek, Michaela Vodová, Ondřej Tůma, Roman Pašek, Josef Kořínek (Arja), Ladislav Stalmach (v průběhu bodu 1b), Michal Křivohlavý, Roman Šemík (oba v průběhu bodu 2),

Zápis:
  1. HB - a NMnM nová žádost, podíváme se na NMnM, teda všichni viděli, HB, od minule se nic nezměnilo, u NMnM je požadavek na 39k, HB - má někdo z PKS připomínky, bavíme se o venkovních akcích, detaily zatím nejsou, plánuje se dětský den, 10k vnímají HB jako částku při zemi
    • HB - venkovní akce - zábor, stany, ... - Milan navrhuje, abychom se usnesli:
      PKS Vysočina schvaluje … naformuluji do žádosti a tam to odsouhlasíme!
      Pepa má za úkol informovat předsednictvo HB a hlídat hospodárné nakládání s prostředky..
    • NMnM - hledáme adekvátní max výši fin. - nevím, .. napsat doporučení, pivo a jídlo, nedoporučujeme, půlka rozpočtu, buďte skromnější a ověřte výši nákladů u jednotlivých položek-levněji?, škrtejte na max. 50%, konkretizujte tisky, format, kusy, můžeme doporučit ceny, máme zkušenosti
    • Jaroměřice - Jarda - vyjádření - malá podpora by byla fajn, ale vnímám to jako neadekvátní si říkat o drobné, abych omezil iné rozpočty ve městech, kde mají více šancí. Millan - co je malá podpora, Jarda - 5k - nezajištění oslovení letákovou kampaní, na předvolební hudební fest, si použijeme prostředky vlastní , Míša a Ondra pro, Milan s výhradou, aby se zajistily prostředky předchozím žádostem, Jan a Roman také pro, pokud se najdou prostředky (Jan očekává, že pokud NMnM zredukuje na 50%, prostředky na kampaně nebude problém v rozpočtu najít)
  2. Jan - botička, je nutné vyřešit - 2x dárcovská smlouva, musí být zveřejněny, musíme to zveřejnit. Bere si na starost Míša. Další věc, pravděpodobně nebude stačit záměr na cestovné - je potřeba doplnit alespoň o 5k
    • Milan se ptá Jana, zda připraví rozpočtové přesuny, i kampaňové, návrhy - Jan souhlasí
    • ROman se ptá, zda si Honza dle redmine hlídá termíny - ano, hlídám, je odp. Jana :)
  3. přesun na 19.8 - pks 4 účastníci - Míša zítra emailem rozešle a oznámí
  4. je potřeba dobrovolníka - Jan se nabízí jako podpora, ale nemůže se tomu věnovat - budeme hledat dobrovolníky, newsletter, forum, skupiny atd.
  5. wiki, vysočina - upravte zkracene linky, Ondra T. si to bere
  6. Milan mrkne na připomínky, za týden se k tomu vrátíme
  7. OVK - dotaz, co s nimi - Míša bude kontaktovat PO a AO a řešit ..
Koordinátorka KS Vysočina
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz
web kraje, můj profil, web JiPiCe
nejrychlejší je zavolat
PROVOZNÍ DOBA KoKS VYS: Po-Pá 8-11,16-18

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 3797
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: osvč
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 3700 poděkování
Dostal poděkování: 4678 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy z jednání PKS

Příspěvek od Michaela.Vodova » 20 srp 2018, 19:38

Mumble PKS 13.8.2018

Program:
  1. Vedoucí MO smlouva a proces vyřešit s PO a AO, Hanka tuším někde psala, že by se ráda s PKS sešla před zasedáním kraje 19.8
  2. Redmine oznámení o založení Jihlavska #12951 - AO nepřijal https://redmine.pirati.cz/issues/12951
  3. Jan Pošvář : posílám odkaz na předpokládané plnění rozpočtu https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
    Milan doplňuje : Honzo, dík za to plnění rozpočtu. Dovolím si navrhnout spolu s navýšením položky Komunální volby (o 50 tis = 20+ 20+ 5+ 5Příhoda) a Cestovné (o 10 tis.) uvažovat i o navýšení rezervy předsednictva (20 tis) a položky Senátní volby (20 tis), a to na úkor Provozu JiPiCe (-40), Provoz ostatní (-10), Personální výdaje (-30) a Propagační materiály (-20)
  4. Milan Daďourek: přijímání členů https://docs.google.com/document/d/1iMQ ... YPL_g/edit
  5. Zpráva o PL od Romana - jak to teď bude, co budeme platit ze svého rozpočtu, je potřeba něco řešit?
  6. Podatelna?
  7. Petiční stánky
  8. OVK, jako politická strana delegujeme jednoho člověka a jednoho náhradníka, ale tam kde kandidujeme do komunálu a i do Senatu a je to v koalici, tedy deleguje volební strana (ne politická) je možné delegovat dva lidi, jednoho za Piráty (Senat) a jednoho za koalici (Chotěboř, Třebíč, Jaroměřice)
Přítomni: Vodová (spíš nebudu, budu muset uspat a s malou to nedám :)) , Pašek, Tůma, Pošvář, Daďourek, Šemík

2. Předloží PKS KF a schválí se referendem, ASAP!
3. Cestovné je záměr v položce provozní výdaje, PKS zahájí hlasování o navýšení na fóru
PKS se usneslo předložit KF ke schválení návrh na změnu rozpočtu, kde položka Komunální volby bude navýšena o 50 tis. Kč a rezerva PKS o 40 tis. Kč, a to na úkor snížení položek Provozní výdaje JiPiCe o 40 tis. Kč, Personální výdaje o 30 tis. Kč a Propagační materiály o 20 tis. Kč.
(hlasování: pro Ondra, Roman, Jan, Milan, nepřítomen: Míša)

4. PKS po diskusi vypořádalo zbylé připomínky k dokumentu a souhlasí s předložením KF k připomínkování před tím než PKS dokument schválí.

5. Informace, že podklady byly předány a PL jdou do tisku (Roman)

9. Roman Šemík - pokud by se vracela volební kauce, šla by na volební účet se SS Pardubického kraje - využila by se následně na odměnu M.Kotišové (volební manažerka)
Koordinátorka KS Vysočina
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz
web kraje, můj profil, web JiPiCe
nejrychlejší je zavolat
PROVOZNÍ DOBA KoKS VYS: Po-Pá 8-11,16-18

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 3797
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: osvč
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 3700 poděkování
Dostal poděkování: 4678 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy z jednání PKS

Příspěvek od Michaela.Vodova » 20 srp 2018, 19:48

19.8 jednání PKS vJiPiCi
15:00
Přítomní – Jan Pošvář, Michaela Vodová, Ondřej Tůma, Roman Pašek
Milan Daďourek omluven
Host - Hana Hajnová
  1. MO
    • Vyřešit smlouvu pro Hanku Hajnovou jako vedoucí MO (obsahem bude schválená koncepce MO)  DPP  na redminu založit projekt (Míša), evidence úkolů na základě koncepce
    • Míša musí zjistit, jak je to se smlouvami + vytáhnout si údaje z JčK (Zbyněk Konvička)
    • Smlouva od srpna (Hanka byla zvolena 7. 8.)
  2. MS Jihlavsko
    • dle AO KF jenom souhlasilo, že se založí a nesouhlasilo s ostatními body – se členy, předsednictvem, atd.
    • PKS se usnáší, že předloží KF usnesení o založení MS Jihlavsko k hlasování v referendu (pro 4, proti 0)
    • Předsednictvo Krajského sdružení Vysočina předkládá Krajskému fóru návrh usnesení:
    Krajské fórum zakládá Místní sdružení Jihlavsko s těmito základními náležitostmi, složením předsednictva a seznamem jeho prvních členů:
    Název: Místní sdružení Jihlavsko
    Oblast: správní obvod Jihlava
    Území: všechny samosprávné celky ve správním obvodě Jihlava
    Složení předsednictva:
    Tomáš Bouda (předseda)
    Eva Nováková (1. místopředsedkyně)
    Vít Žáček (2. místopředseda)
    Členové:
    Eva Nováková
    Tomáš Bouda
    Vít Žáček
    Ondřej Tůma
    Jan Spěváček
    • Pro návrh 4, proti 0, nikdo se nezdržel  PKS předložení toto usnesení KF k rozpravě
  3. Správce
    • Náplň – Ondra navrhuje, že to sepíše a předloží PKS písemně
    • Míša by chtěla zpracovat koncepci správy Jipice obdobně jako MO – vize + náplň, včetně nastínění rozpočtu, bude to spíše koncepce celého Jipice
    • Při tvorbě rozpočtu po volbách bude třeba vytvořit položky pro správu centra a MO (Ondra a Hanka budou hospodáři daných položek)
  4. Ondra dotazuje rozpočet na Vyosení
    • Položka na Vyosení – Ondra zjistil cenovou nabídku amfiteátr Matky Boží: v případě nevýdělečné akce 400 Kč/ den, nebo 100 Kč/hod, v příp. Výdělečné akce 150 Kč/hod
    • Ondra má záměr, předloží hospodáři, projedná PKS
Zapsala: Hana Hajnová
Ověřila: Michaela Vodová
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvek:
Roman.Pasek
Koordinátorka KS Vysočina
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz
web kraje, můj profil, web JiPiCe
nejrychlejší je zavolat
PROVOZNÍ DOBA KoKS VYS: Po-Pá 8-11,16-18

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 3797
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: osvč
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 3700 poděkování
Dostal poděkování: 4678 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy z jednání PKS

Příspěvek od Michaela.Vodova » 20 srp 2018, 22:10

2018-08-20
Mumble pks

Program:
  1. Syntax nebude
  2. odpověď redmine 12859 - Vyjádření PKS Vysočina k projednávání Společného programu pro komunální volby 2018
  3. problematika provozu JiPiCe (stížnosti na hluk)
  4. 3x jednání pro KF: zahájit jednání k přijímání členů, referendum Jihlavsko a jednání ke změně rozpočtu + 20k pro Vyosení (požadavek Ondřej Tůma - projednat)
    • zde na mumble odhlasovat návrh usnesení změny rozpočtu,
Přítomni: Vodová, Pašek, Tůma, Pošvář
Omluven: Daďourek

Zápis:

1. Syntax nebude z osobních důvodů pořadatele, ale možná bude dělat menší akci, kde bychom mohli mít vlastní materiály - informace o tom, že pokud se mi Libor neozve, zavolám mu, pokusím se domluvit - Míša
2. rozhodli jsme se, že počkáme na iniciátora, než se rozhodneme, co dál, zda chceme nést toto na zasedání rvčka a nebo máme jiné cíle, či spokojenost s tím, jak to nyní probíhá (zahájené pracovní vlákno ke změnám VŘ apod.)
3. reference od Jana Pošváře: sám jednal se stěžovateli a zjistil: naproti někdo pouštěl na protest jinou hudbu - už moc pro ně, dívky jsou vulgární, když budou chodit po pracovní době, nevadí, nebo by mohly holky být víc potichu (scházet se jinde, do centraa jen ppřejít, a mít hudbu potichu), i jednotlivý kolemjdoucí reagovali negativně na hlasitou hudbu komentováním
  • v optice to moc neřeší - hluk úplně není výrazný, ale kdyby to bylo “potišeji”, byli by rádi
  • počkáme na zítra, jednání s kancelářemi nahoře, s Mínou-zakladatelka kroužku je setkání ve středu večer (Ondra) - poté oslovíme Vondráčka s konkrétním návrhem řešení pro všechny (důležitá je spokojenost na všech stranách)
  • dnes byl chaotický příchod různých skupinek, že bude aktivita - je třeba řešit podmínkami, které se budou dodržovat a bude je vyjednávat Ondra s vedením kroužku
4. Roman předloží zítra KFku k připomínkování dokument o přijímání členů. Také zahájí referendum ke vzniku Jihlavska.
  • rozpočet - návrh:
viz předchozí usnesení, že to PKS předloží KF viewtopic.php?f=316&t=42808&p=577884#p577883
Usnesení, které předloží PKS KFku:
KF schvaluje změnu rozpočtu KS Vysočina, kde položka Komunální volby bude navýšena o 50 tis. Kč a rezerva PKS o 40 tis. Kč, a to na úkor snížení položek Provozní výdaje JiPiCe o 40 tis. Kč, Personální výdaje o 30 tis. Kč a Propagační materiály o 20 tis. Kč.
Pracovní rozpočet
Předpokládané čerpání
Hlasování: Pro Vodová, Pošvář, Tůma, Pašek
  • Jan dodá Míše důvodovou zprávu, Míša ve čtvrtek zahájí jednání KF ke změně rozpočtu.
  • Ondra dodá rámcový předběžný rozpočet Vyosení a PKS zahájí jednání o záměru Vyosení na foru.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvek:
Roman.Pasek
Koordinátorka KS Vysočina
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz
web kraje, můj profil, web JiPiCe
nejrychlejší je zavolat
PROVOZNÍ DOBA KoKS VYS: Po-Pá 8-11,16-18

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 3797
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: osvč
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 3700 poděkování
Dostal poděkování: 4678 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy z jednání PKS

Příspěvek od Michaela.Vodova » 28 srp 2018, 14:51

mumble PKS 27.8.2018

Program:
  1. platba za PL (více Pošvář)
  2. MO-smlouva viewtopic.php?f=416&t=42854&p=578492#p578492
    zjisťuji, zda je třeba i smlouva dpp
  3. odpověď redmine 12859 - Vyjádření PKS Vysočina k projednávání Společného programu pro komunální volby 2018
    https://redmine.pirati.cz/issues/12859
  4. setkání se správcem budovy JiPiCe kvůli hluku
  5. petiční stánky - grafika - grafiku řeší Šárka Václavíková (Roman Šemík by to měl mít už hotové v PiCe) - my a Michal Šalomoun bychom měli stánky mít koncem tohoto týdne, asi
  6. probíhající jednání
    viewtopic.php?f=416&t=43366
  7. podatelna Vysočiny
Přítomni: Jan Pošvář, Roman Pašek, Milan Daďourek
Hosté: Roman Šemík
Omluveni: Vodová, Tůma

ad 1) Platbu Vojta po dotazu Honzy přesunul na položku Propagační materiály - tedy je asi správně :)

ad 2) Přítomní nemají k Zadávacímu listu připomínky. Vyčká se na info, zda je třeba i DPP (zjišťuje Míša).

ad 3) Po projednání se PKS kloní k názoru, že podání učiněné vůči RV nebylo ze strany RV dosud vypořádáno a očekává jeho vypořádání RV jako celkem, tj. projednáním.

ad 4) Nemáme info od Správce JiPiCe. Honzu mrzí, že se nebylo drženo pátečního termínu a nebyly žádné zprávy o postupu věci.

ad 5) Bereme na vědomí. Roman Šemík už stánek má.

ad 6) https://docs.google.com/document/d/1iMQ ... YPL_g/edit
Koordinátorka KS Vysočina
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz
web kraje, můj profil, web JiPiCe
nejrychlejší je zavolat
PROVOZNÍ DOBA KoKS VYS: Po-Pá 8-11,16-18

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 3797
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: osvč
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 3700 poděkování
Dostal poděkování: 4678 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy z jednání PKS

Příspěvek od Michaela.Vodova » 04 zář 2018, 18:27

2018-09-03
mumble PKS

Program:
  1. RV jednání od 20:00 do 20:45
  2. důležité - na krajské zasedání přijde zájemce o členství - prosím, ujměte se ho (Štěpán Prosecký) - pokud chcete, aby přišel o něco dříve, je potřeba s ním čas domluvit (vyměnil si kvůli naší schůzi službu v práci, proto prosím, věnujte se mu, děkuji!)
  3. projednání nového návrhu rozpočtu kampaně NMnM
  4. podpora kampaně druhé kolo, kolik dá Vysočina - a jaký účel (Šemík - je třeba zaplatit odměnu vol.manažerovi) viz fórum kde jsou veškeré informace
  5. změna fakturačních údajů
  6. odměny pro ved.MO a správce JiPiCe
  7. a další věci v podatelně v prodlení
  8. koordinátor předá agendu na 14 dni zástupci (dovolená)
  9. merch - je třeba pořešit, pro komunál 27000/7=3800 pro každý, objednat v piratskem obchode s voucherem od MO (mám ho já)
  10. pirátské listy doporučuji zaplatit z paro!
    • jejich položky najdete v centralnim rozpoctu - zaplati se vse a interne se z kraje do centraly prevede co bude potreba doplatit z kraje :)
  11. Vzor z JčK - koncepce expertnich týmů - viewtopic.php?f=408&t=43145
  12. Ukliďme Česko! Linkovat místní události na Vysočině v krajské události založené na fb pod stránkou Pirátská strana - Vysočina. Link události má PO a bude v celorepublikové události. https://redmine.pirati.cz/issues/13374
Přítomni:
Vodová, Pošvář, Daďourek, Tůma (odešel ke konci druhého bodu), Pašek


Zápis:
  1. jednání na půdě RV do 20:40
  2. bereme na vědomí. Ondra dostane za úkol v rámci svojí činnosti. Míša - dá vědět Ondrovi, co se od něj očekává, a Štěpánovi pošle emailem info o možném průběhu, aby se alespoň trochu orientoval
  3. Nejsou připomínky. Míša navrhne usnesení v redmine a proběhne hlasování.
  4. Míša založí jednání na fóru.
  5. Info o změně fa údajů. Honza: záleží na datu vystavení fa? Míša: ano - od 1.9. nová adresa.
  6. Odměna pro MO: jednání o paušální odměně bude zahájeno pouze na žádost člena PKS v případě návrhu na snížení odměny pro neplnění povinností, jednání o odměně čtvrtlení bude zahajováno po skončení kalendářního čtvrtletí https://redmine.pirati.cz/issues/13439, u Správce JiPiCe chybí výkaz hodin (opakované jednání)
  7. V podatelně nejsou podání v prodlení
  8. Míša připraví dokument - Ondra jako zástup - předá agendu, dokument bude veřejný pro případnou kontrolu
  9. Míša: vše proběhlo krásně (huráá a pochvala všem), Ondra bude mít na starost rozdělit dle tabulky každému, co jeho jest
  10. Míša se zeptá MO, zda lze PL proplatit z PaRo, když ne, asi se vrátí s tím, že bylo zrealizováno jinak
  11. Míša doporučuje pro inspiraci… (link)
  12. info od Míši - momentálně se Roman postará, aby bylo na MS zváženo a akce potom prolinkována
Koordinátorka KS Vysočina
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz
web kraje, můj profil, web JiPiCe
nejrychlejší je zavolat
PROVOZNÍ DOBA KoKS VYS: Po-Pá 8-11,16-18

Odpovědět

Zpět na „Krajské předsednictvo Vysočina“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host