Senátní obvod č. 74

Fórum pro vážná jednání členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Moravskoslezsky kraj

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování krajského fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Jednáním předsedá zpravidla krajské předsednictvo.
KarelS
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Havířov+Praha
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 73 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Senátní obvod č. 74

Příspěvek od KarelS » 12 črc 2018, 14:49

Díky všem za podporu mého volebního programu :-) Neobjevila se k němu žádná doplňující otázka. Všichni ho pochopili a souhlasí s ním. Pár osobních (neprogramových) připomínek je jen názorem, který může být způsobený ryze subjektivním osobním náhledem, jež může byt způsobený jakýmkoli osobním či převzatým (možná zvláště) vysokým subjektivním smyslem pro detail. Ještě jednou díky moc :-)

Radek.Simkanic
Krajské předsednictvo
Profese: Student
Dal poděkování: 1245 poděkování
Dostal poděkování: 457 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek.Simkanic » 12 črc 2018, 15:43

Faktická poznámka: Program není vše, je potřeba, aby ho hajila i osoba ke které je důvěra v daném obvodu té strany za kterou chce subjekt kandidovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Simkanic za příspěvky (celkem 2):
Rostislav.Reha, Michal.Gill
MSK je jako Fénix - při síle a nebo na popel. - Hana Dobrá
„Kráčíme v minulostí, naší budoucností je tvořit přítomnost.“ - Radek Simkanič
„Nikdy se všem nezavděčíš, ale nezavděčit se můžeš všem!“ - Radek Simkanič

Největší nepřítel je iniciativní třídní blbec!

Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2280 poděkování
Dostal poděkování: 17325 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Kucera » 14 črc 2018, 09:51

Karle, Karle...
Chceš kandidovat do senátu, oháníš se právnickými znalostmi, a přitom se ani nepodíváš, co je a co není v pravomoci RV?
https://redmine.pirati.cz/issues/12444
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 5):
Jakub.Dedek, Veronika.Murzynova, Michal.Gill, Gabriela.Maceckova, Rostislav.Reha
tel.: +420 778 702 711
NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM.

Jakub.Dedek
Koordinátor krajského sdružení
Profese: Student matematiky
Dal poděkování: 405 poděkování
Dostal poděkování: 253 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakub.Dedek » 14 črc 2018, 11:28

KarelS píše:
12 črc 2018, 14:49
Díky všem za podporu mého volebního programu :-) Neobjevila se k němu žádná doplňující otázka. Všichni ho pochopili a souhlasí s ním. Pár osobních (neprogramových) připomínek je jen názorem, který může být způsobený ryze subjektivním osobním náhledem, jež může byt způsobený jakýmkoli osobním či převzatým (možná zvláště) vysokým subjektivním smyslem pro detail. Ještě jednou díky moc :-)
Karle, nedostal ses nikam, protože ses zbláznil a střílíš slepými. Argumentovat rodiči, kteří se "zaprodali" komunistům na rozdíl od tebe, přitom žádné rodiče naše neznáš a navíc je to mimo i jako argument. To, co dělali/nedělali něčí rodiče, to si strč s prominutím někam společně s tvým vyznamenáním. Je fajn, že ses postavil režimu, to nic nemění na tom, že se nyní projevuješ jako konspirátor, vidící spiknutí na každém rohu, který si o sobě egoisticky myslí, jak má ve všem pravdu a důkazy si mají čtenáři najít sami. Když ti někdo velice jednoduše vyvrátí tvé tvrzení, tak buď neodpovíš nebo odepíšeš, ať se čte pozorně. Jinak tvůj blog četla většina Pirátů a právě proto hlasovali PROTI.
23 Proti a ani jeden hlas PRO je naprosto jednoznačný a prosím, zamysli se nad sebou, když máš absolutně nulovou podporu. To fakt není náhoda ani o fous.

Jinak podnět do RV mě pobavil, tedy ne kam to šlo, ale tím textem. Tam je opravdu vše říkající shrnutí, proč blázen Karel Světnička nedostal jediný hlas. Ne kvůli programu, kvůli tomu, že si vymýšlíš co není pravda, protože jsi blázen bez špetky sebereflexe...
https://redmine.pirati.cz/issues/12444

Jen zareaguji k věci, která se týká mě:
"Následně mě Jakub Dedek napsal, že mu mám poslat svoji úvodní řeč. Napsal jsem mu, že hned jak dodělám jiné povinnosti, že mu ji pošlu. Jakub žádný termín nedal - přesto zahájil hlasování na základě neúplného a mnohdy nepravdivého zápisu a k tomu je dodán neúplný zvukový záznam."
Tak hnedka první příspěvek a v něm: "Hlasování bude spuštěno v úterý v 8:00 a hlasovat se bude minimálně do čtvrtku 12:00."
Uzávěrka senátoru byla v půlce května, rozprava probhala od ledna. Víš co Karle, běž někam. S tebou to je furt takhle. Vytrhneš z kontextu nějakou blbost, osekáš ji o věci, které se ti nehodí, vymyslíš si tam něco vlastního a tohle divadlo sdílíš na blogu nebo podáš navíc trestní oznámení jako na Peksu. Ty jsi regulérní bláyen a už si neměl co dělat na Parlamentní kandidátce, což jsem říkal už tehdy.

"Jak mohou neznalí elementárních právních norem rozhodovat o tom, kdo je zdatný podílet se na jejich tvorbě? " - demokratické volby jsou o tom, že hlas uklízečky je stejný, jako hlas ředitele podniku. Takovou elementární neznalost demokratického fungování státu u někoho s právnickým vzděláním mě taky zaráží.

" Jenže byl na akci pozván i Ondřej Ručka, který si sedl vedle mě a začal ječet úryvky předpisů, které si možná pamatuje z nedávné zkoušky na fakultě. Pochopitelně naprosto nesmyslné, ale to ostatní nepoznali. Svým jekotem hlasem eunucha (respektuji, že třeba mohl mít rakovinu příslušného orgánu, tak mu byl odstraněn) se snažil překřičet, aby ostatní neslyšeli moje programové věci k OKD, k bytům OKD i k ČEZ. - Jaký byl zájem, aby to ostatní neslyšeli? Kdo ve skutečnosti platí tyto podivnosti bránící tomu, aby byla má slova slyšena ostatními. Je pravdou, že jsem se nikdy nijak nikde netajil mojí znalostí, jak postupovat v případě OKD, bytů OKD nebo ČEZ. Ono není od věci, že poslední dva generální ředitelé ČEZ (Roman i Beneš) jsou z mého trvalého bydliště, tedy i volebního obvodu do Senátu. Mnoho vím ze své 15 leté práce na NKÚ na Ostravsku.
Ondřej Ručka úplnou náhodou byl za svůj výkon vřískání následně přijat k Pirátům. Překvapivé je, že, ač je zaměstnancem místní Rozvojové banky, nikdo nezkoumal, jaké pohledávky má jeho zaměstnavatel u OKD.."

Takže Ondřej Ručka je po škole již 10 let. Odkaz na pohledávky žádný není, za druhé co má co zaměstnavatel společného se zaměstnancem? :-D
To je jako bych ti vyčítal rektora UK, protože seš studentem. :-D
Dále urážky o eunuchovi jsou jako co? Takže nemá cenu pokračovat a zabíjet čas nad nemocným jedincem, kterého tímto posílám do patřičných míst a prosím ho, aby se jako Pirát už nikdy neprezentoval, což neměl dělat i předtím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Dedek za příspěvky (celkem 4):
Veronika.Murzynova, Michal.Gill, Gabriela.Maceckova, Rostislav.Reha

Michal.Gill
Místní předsednictvo
Profese: Cestovní ruch
Dal poděkování: 1663 poděkování
Dostal poděkování: 990 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal.Gill » 15 črc 2018, 08:17

Já si jen nemohu odpustit komentář pro změnu ke své osobě, protože to je fakt vtipný:

"Obracím se tedy na RV, aby posoudil celou situaci a o mé kandidatuře rozhodl namísto Krajské organizace, jež je dlouho pod vlivem Michala Gilla a s podporou antisemity Mikuláše Peksy."

To bych rád věděl, jak je KS MSK "dlouhodobě pod mým vlivem" a má "podporu antisemity Peksy"? :-) Že jsem si nevšiml. Ano, uznávám, že jsem stran Tvé kandidatury udělal dost pro to, aby se i k do té doby nezasvěceným dostala informace o tom, že nejsi mentálně v pořádku. Ale snaha přesvědčit ostatní o tom, co já považuji za pravdu, je snad esence politiky, nicht wahr? Nehledě na to, že jsem předseda MS, v jehož teritoriu jsi plánoval kandidovat, tedy jsem osvětu v této věci považoval i za povinnost. Dovoluji si s potěšením oznámit, že jsem zřejmě uspěl; před volbou to viděli mnozí, že jsi zcela mimo, teď už to vidí všichni. Ale nedávej mi prosím všechen kredit, to si fakt nezasloužím. Když si o Tobě 23 z 23 lidí udělá úsudek, že nejsi schopen tuto stranu reprezentovat, patří většina toho kreditu Tobě, a to právem.

Ještě se vrátím k podpásovce o dětech a rodičích, kterou už výše zmínil i Kuba: Já osobně se za názory svých rodičů musím docela často stydět, pravidelně se s nimi pohádám a jsem rád za to, že byť si prožili půlku života v komunistické vymývárně mozků, "selhali" v tom, že se jim přesto podařilo vychovat tři liberální děti. Osobně závidím rodinám, kde se mohou u nedělních obědů bavit o politice s nadhledem, bez invektiv a nejsou každý na opačné straně barikády. Ano, mí rodiče jsou dodnes schopni minulý zločinný režim obhajovat, často si to ani neuvědomujíc. Každopádně je mi osobně úplně fuk, kdo jsou koho rodiče. Heydrichovy děti ho taky po válce neváhaly odsoudit jako vraha. Korelace mezi postoji rodičů a dětí jistě často (leč zdaleka ne vždy) existuje, ale zkus mi prosím říct, jak daleko by ses, jako právník, s tímto argumentem dostal u libovolného českého soudce? Při Tvé oblibě nálepkování lidí, třeba jako antisemitů, když si dovolí nesouhlasit s politikou státu Izrael na Západním břehu, se ale asi není co divit, že Ti není vzdálen ani koncept vázat dohromady prohřešky dětí a rodičů či zaměstnanců a zaměstnavatelů. Jako právník stojíš na první pohled doslova za houby. Radši ani nedomýšlet, jak na houby bys byl senátor.

PS: Ještě dovětek té mé údajné výhrůžce, "že jestli přijdeš na schůzi, tak uvidíš". Netuším už, kam jsem tu větu psal, ale smysl by byl zcela zjevný, jen kdybys neuseknul konec. V originále (parafrázuji) stálo něco jako "jestli přijdeš na schůzi, tak uvidíš sám, že nejsem jediný, kdo si o Tobě myslí, že jsi mimo". Opět krásná ukázka flagrantní manipulace se čtenářem, v tomto případě s celým RV.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Gill za příspěvky (celkem 2):
Veronika.Murzynova, Rostislav.Reha
Bc. Michal Gill, předseda MS Karvinsko • +420 603 590 571 • [email protected][email protected] • Skype: massachusetts87 • https://www.facebook.com/michalgill • A. Lincoln: "If slavery is not wrong, nothing is wrong." • Unknown: "Nemo vir est qui mundum non reddat meliorem."

Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2280 poděkování
Dostal poděkování: 17325 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Kucera » 15 črc 2018, 17:21

Hm, takže to, že RV "odpovídá za kandidátní listiny pro volby do veřejných funkcí, v mimořádných a odůvodněných případech může kandidátní listinu změnit," asi podle Karla znamená, že RV má v působnosti ty kandidátní listiny i sestavovat. A volební řád si nepřečte a nepřečte...
Nu což, RV mu tu žádost hodí na hlavu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Michal.Gill
tel.: +420 778 702 711
NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM.

Michal.Gill
Místní předsednictvo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal.Gill » 15 črc 2018, 18:55

Martin.Kucera píše:
15 črc 2018, 17:21
Nu což, RV mu tu žádost hodí na hlavu.
To bezpochyby, i když bych možná i ocenil, kdyby se zkusili zabývat neexistujícím meritem toho podání, ať ze sebe udělá ještě většího vola.
Bc. Michal Gill, předseda MS Karvinsko • +420 603 590 571 • [email protected][email protected] • Skype: massachusetts87 • https://www.facebook.com/michalgill • A. Lincoln: "If slavery is not wrong, nothing is wrong." • Unknown: "Nemo vir est qui mundum non reddat meliorem."

ondrej.rucka
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: právník
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ondrej.rucka » 16 črc 2018, 11:16

Wow! Prostě jen wow!
Tito uživatelé poděkovali autorovi ondrej.rucka za příspěvky (celkem 2):
Michal.Gill, Jakub.Dedek

Michal.Gill
Místní předsednictvo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal.Gill » 16 črc 2018, 12:56

ondrej.rucka píše:
16 črc 2018, 11:16
Wow! Prostě jen wow!
Vyděrač zdraví eunucha! :-) Jako bys mi to vzal z úst': wow :-) Blbost bez jakéhokoli opodstatnění podáná ke špatnému orgánu ze špatného důvodu a opět kopající všude kolem sebe, pomlouvání, obviňování a osočování ze všeho možného. Je to síla. :-)

Rychlá odpověď

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Moravskoslezský kraj“