Smart City Praha

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Martin.Muzikant
Člen KS Praha
Profese: Quality Manager
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Smart City Praha

Příspěvek od Martin.Muzikant » 12 říj 2018, 16:37

Ahoj, rád bych se více dozvěděl a více zajímal o program Smart City v Praze. Kdo mi s tím může pomoci? Kde lze dohledat nějaké hotové dokumenty či návrhy? Díky Martin Muzikant Praha 11

Nibiru
Návštěvník – není člen Pirátů

Re: Smart City Praha

Příspěvek od Nibiru » 02 pro 2018, 23:28

Ahoj Martine,
jsem volič Pirátů a když jsem zde našel tvoje jméno tak nechci být dotěrný,ale myslím
že se známe z dob kdy jsme řešili věci kolem Vietnamu,byly to tehdy technologické záležitosti a projekt vystavby v Nha Trang... Jestli si to ty tak jsem moc rád,rád sem s tebou komunikoval... Pokud to jsi ty tak spíše než Smart City mě trápí správa našeho města kdy záležitosti které stály miliardy,jsou spravovány takovým stylem že jsem naštvaný že za peníze které to moji babičku,mamku,mě,všechny v okolí stálo X penez na daních a poplatcích není město schopno se o tyto starat tak jako jiná města.. konkrétně třeba správa metra a tramvají,vše je tam tak špinavé a zašlé že když si uvedomím kolik to stálo,vystavba,vozy metra,provoz a pak se o to nekdo stará tak jak to vidime třeba na špíně na eskalatorech,vše špinavé,zašlé,umolousané tak jsem z toho naštvany. Když vidim jak vypada treba MHD v Drážďanech,nebo třeba v Göteborgu kde jsem byl v létě kde jsou tramvaje X-krat starsi ale jsou tak čisté že by si byl překvapen,tak jsem naštvaný proč to nemůže být takové i u nas... jestli jsi to ty,budu moc rád když si pošlem kontakt který jsem za ta léta ztratil a když ne a nejsi to ty tak,se omlouvám a poprosím tak jak tak tím že jsem váš volič o to jestli by ste se nad tím co jsem popsal zamysleli... zdravím Kamil Yassin

Odpovědět

Zpět na „Praha“