Předseda na h....

Aktuální kauzy týkající se programu a politiky Pirátů.
Pravidla fóra
Toto je veřejné fórum, které nesděluje politická stanoviska či názory Pirátské strany. Dodržujte prosím jeho pravidla.
Do vnitrostranické diskuse se mohou naši příznivci zapojit, pokud vstoupí do příslušné skupiny registrovaní příznivci.
Ivan Sirko
Profese: cestovatel
Dal poděkování: 9878 poděkování
Dostal poděkování: 2453 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Předseda na h....

Příspěvek od Ivan Sirko » 21 úno 2015, 08:14

Petra Kopecka píše:
Ivan Sirko píše:Taková Petra Kopecka tam mohla klidně byt jako "mluvčí hlava" a zástupce "slabší" časti lidstva :lol:
Tak to jsem nějak nepochopila :oops: :lol:
Sorry, možna jsem to nevyjádřil jasné :oops:

Jsi ŽENA která ma vlastní názory a umí jich VYJÁDŘIT veřejne a proto klidně mohla by byt druhym předsedou (tvoje jméno jsem tady použil jako příklad protože jsi aktivni), asi to zahlédl u zelených, že chtěli mit dva rovnoprávné předsedy nebo tak něco ;)

Kdyby jeden makal aspoň na 50% .......... :fet:

PS. Tady:
Strana zelených si v neděli na sjezdu v Brně schválila zavedení institutu spolupředsednictví. V čele strany tak budou stát dva spolupředsedové - muž a žena.

Podle nové předsedkyně strany Jana Drápalové se zelení inspirovali například v Německu, Švédsku nebo Švýcarsku.
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/politi ... 590604f2e/
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan Sirko za příspěvek:
Vlad86
"Moje představa demokrace je taková, že v ní nejslabší dostávají příležitost jako nejsilnější... Žádná země na světe momentálně neumí nic jiného, než projevit o své slabé blahosklonnou starost... Západní demokracie ve své dnešní podobě je jen zředěný faśismus... skutečnou demokracii nemůže dělat dvacet pánů usazených v centrále. Musí se vytvářet zdola, lidmi v každé vesnici."
- Gándhí

Odpovědět

Zpět na „Pirátské kauzy“