Komentáře filosofů, sociologů a politologů k čemukoli

Nemoderované fórum pro témata běžné konverzace.
Pravidla fóra
Fórum Podpalubí je fórum pro libovolná témata běžné konverzace. Fórum není nijak moderováno, v žádném případě nevyjadřuje názory Pirátské strany. Neposkytuje se žádná garance jakéhokoliv druhu.

Podstatná témata prosím zakládejte ve Vnitrostranické diskuzi, nebo jinde kam se hodí.
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Profese: učitel
Dal poděkování: 1379 poděkování
Dostal poděkování: 1615 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Komentáře filosofů, sociologů a politologů k čemukoli

Příspěvek od Ludek.Blaha » 09 čer 2019, 21:11

Ani by mne nenapadlo, že Piráti budou poněkud lacině lovit voliče v elektorátu, který k volbám nechodí. Leda, když se nějaké volby konají v budově, kde se právě nacházejí.
Možná by se v té dnešní překotně se měnící době mohlo čerpat i z jiných informačních zdrojů, než jsou výrony Kartouse a Feřteka, jakože odborníků na kdeco.
Piráti se chystají na mentální fuzi s eduinem a jeho pramenem eduzměnou?
Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: živnostník, programátor
Dal poděkování: 24683 poděkování
Dostal poděkování: 20904 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 09 čer 2019, 21:18

Ludek.Blaha píše:
09 čer 2019, 21:11
Ani by mne nenapadlo, že Piráti budou poněkud lacině lovit voliče v elektorátu, který k volbám nechodí. Leda, když se nějaké volby konají v budově, kde se právě nacházejí.
Možná by se v té dnešní překotně se měnící době mohlo čerpat i z jiných informačních zdrojů, než jsou výrony Kartouse a Feřteka, jakože odborníků na kdeco.
Piráti se chystají na mentální fuzi s eduinem a jeho pramenem eduzměnou?
:?:
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ludek.Blaha » 09 čer 2019, 21:52

Petr.Vileta píše:
09 čer 2019, 21:18
:?:
:!:
Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 09 čer 2019, 22:00

No nééé, já se ptal po detailech. :) Netuším, která bije a proč je to špatně.
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ludek.Blaha » 09 čer 2019, 23:24

Je toho všeho nějak hodně moc. Na dlouhé, předlouhé povídání. A tahle všehochutní snůžka problémům ve školství mnoho dobrého k pořešení nepřinese.
Tak třeba na Pedagogickém infu:
"Nepříznivé výsledky u maturitní zkoušky mají rovněž dopad v podobě předčasných odchodů ze vzdělávání."
Z toho se dá dovodit snad jen rukoulomné zahořekování, že se tím pádem do terciálního vzdělávání dostává pořád ještě málo trdel.
Nedávno jsem se vsadil, že k povinné maturitě z matematiky v národě s až tak tupoidním parlamentem dojít nikdy nemůže. Asi zase vyhraju. Obdobně, jako v případě zbabrané kompetenčmí kurikurální reformy a tuplem zpackané údajně bezkastrofální inkluze. Vymýšlet pitomostě na to užije každého. Ale jak má učitel srovnat nevychované, nezvladatelné a agresivní spratky, a ochránit před nimi pořád ještě alespoň trošku normální děti, to nám naši v zahraničí ocertifikovaní Pirátští poslancí ani nenaznačí. Poněvádž vědí houbelec, obdobně jako všichni ti odborníci na vzdělání v té dnešní překotně měnící se době alternativně soukromého budování konkurenceschopnosti pro dvacáté první století.

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 10 čer 2019, 01:05

No tak bodový systém v některých zahraničních zemích se mi líbí víc než naše maturita jednou v létě, opakování na podzim, pak poslední pokus a nazdar. Někde si můžeš ty body dodělat dodatečně. Některé za měsíce, jiné po pár letech, až se ti zklidní hormon. Mě třeba v 18 samozřejmě víc zajímala muzika, ženské a chlast OFFTOPICkonopí jsme tenkrát neměli :twisted: , než nějaká maturita z češtiny a to jsem měl pro ni nadání, šlo mi to levou zadní.

Zato inkluzi považuji za špatnost. Původně jsem myslel, že jde o to, aby jednonohý byl ve třídě s dvounohými, ale netušil jsem, že mají být blbci ve třídě s průměrnými a nadprůměrnými. Evidentně ta inkluze byla dříve tajně zavedena na MŠMT :twisted:

Rychlá odpověď

Odpovědět

Zpět na „Podpalubí“