Žádost o členství - představení se – PŘIJAT

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Odbor - personalni, PKS Jihomoravsky kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Josef.Konicek
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: advokátní koncipient
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Žádost o členství - představení se – PŘIJAT

Příspěvek od Josef.Konicek » 31 říj 2013, 19:41

Vážení flibustýři :),

k tomu stručnému představení se. Je mi 26 let, vystudoval jsem právnickou fakultu MU. V současnosti dělám advokátního koncipienta. Jelikož jsem registrovaný příznivec, něco málo o mně je napsáno v mém profilu v lidech. Ačkoliv s pirátskými myšlenkami sympatizuju od samotného založení strany a o vstupu jsem uvažoval již několikrát, teprve to, co se dělo kolem voleb, mě přinutilo vstoupit. Už mě nebaví psát stížnosti na zpravodajství ČT, kdy dostávám pouze vyhýbavé odpovědi. Chci dělat něco víc. Jelikož jsem za Piráty kandidoval v Pce kraji, vyzkoušel jsem si i agitaci a v tomto ohledu jsem pro každou špatnost. ;) Mám nějaké znalosti právního řádu a zkušenosti se soudy :), tudíž bych se chtěl věnovat programovému bodu týkajícímu se soudního řízení a pak mám nějaké nápady ohledně bank, tudíž o tom bych si taky rád podiskutoval. Zájmy: rozličné sporty, politika, historie, filmy, literatura a já nevím, co ještě. :)
Snad jsem to tu moc nezaspamoval.

Těším se na odpověď

Pepa Koníček

Jindrich.Bartek
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: Idealistický pragmatik
Dal poděkování: 3176 poděkování
Dostal poděkování: 2586 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o členství - představení se

Příspěvek od Jindrich.Bartek » 31 říj 2013, 23:00

Ahoj Pepo,
vítej mezi nás!
Moc právníků mezi námi není :) Každopádně pro přijmutí za člena bude potřeba, abys ses dostavil na krajskou schůzi a vyplnil osobně přihlášku.

Chtěl bych tě také poprosit o tvůj kontakt (email nebo telefon), kvůli připomenutí nadcházející schůze. Zatím to vypadá, že krajská schůze bude ve čtvrtek 21.11. 2013 od 17.30 v klubu Šelepka, Šelepova 1, Brno.

Prozatím si můžeš přečíst: Hodně zdaru a těšíme se na Tebe!

Jindra Bartek, Personální odbor
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jindrich.Bartek za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Jaroslav.Kucera
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu

Lepší sebeřízení vede člověka nejen k větší produktivitě, ale i k mnohém větší míře seberealizace a tudíž i většímu pocitu štěstí.

Jindrich.Bartek
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: Idealistický pragmatik
Dal poděkování: 3176 poděkování
Dostal poděkování: 2586 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o členství - představení se – PŘIJAT

Příspěvek od Jindrich.Bartek » 01 pro 2013, 21:33

Josef Koníček byl na poslední schůzi 21. 11. 2013 přijat za člena. Viz zápis schuze-ks-jihomoravsky-kraj-f567/zapisy ... ml#p264522 .

Průvodce bude přidělen příští týden.
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu

Lepší sebeřízení vede člověka nejen k větší produktivitě, ale i k mnohém větší míře seberealizace a tudíž i většímu pocitu štěstí.

Rychlá odpověď

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“