Michal Černý – PŘIJAT

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Odbor - personalni, PKS Jihomoravsky kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Michal.Cerny
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: finanční poradce
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

Michal Černý – PŘIJAT

Příspěvek od Michal.Cerny » 10 lis 2013, 19:33

Ahoj Piráti,
jmenuji se Michal Černý a své první ryby jsem chytal do rukou na soutoku Svratky a Svitavy, kde se rozléhá Brno.
Znalost 8 akordů mi nezabránila založit první skupinu (Mojmírova Štítná Žláza) již na základní škole ani koncertovat v nezletilosti a „sametové“ době.
Po vyučení se školou života a strojním mechanikem jsem nastoupil k soustruhu. Tam jsem na WC do promaštěných sešitů napsal své první dvě knihy, našetřil na vlastní aparaturu, demo studio a videokameru. Po roce jsem se vyvázal z povinnosti odpracovat si vyučení odchodem na SPŠ strojnickou na Kotlářské. Ale sedm hodin v lavici denně bylo pro autora písní a textů moc a na výpočty nosníků byly tabulky. Mě tady nebylo třeba. Za poskytnuté vzdělání jsem se odvděčil uspořádáním závěrečného večírku v Radosti s koncertem Grassova Pytle. Společně s odvozem aparatury jsem vrátil SPŠ knihy a zanechal tak krom školství i menší ekologickou stopu.
Můj nejlepší přítel a vzor Michal Mašarák† mě vždy potřeboval a já tak byl u zrodu všech velkých projektů THCulture s.r.o. – UNDER PLUNDER, Šedá litina, PANDORA BOX (otevření Reduty kultuře, před její rekonstrukcí, stejně jako Domu pánů z Kunštátu či z Lipé). Byl jsem autorem, zvukařem, kameramanem, produkčním, zpěvákem, basákem, bubeníkem, kytaristou Grassova Pytle a pak jejich manažerem.
Jako člen delegace kulturní výměny Brno-Utrecht, kam jsem s primátorkou Lastoveckou a dalšími umělci vezl kila videomateriálu a svůj film o Brně, jsem se stal na pár dnů i video DJ.
S vlastní aparaturou jsem pořádal kompletní hudební produkce jak venku, tak v klubech, např.: Bumerang na Křenové 75, San Marco, Jazz Rock klub u černošky na Kounicové 19, Topas, Green atd., přitom jsem pracoval 4 roky jako deratizátor.
Až jsem všech těch kapel, opilců, kouře a jedů měl plné zuby.
Uzavřel jsem se proto do světa čísel a Internetu.
Od r. 1996 jsem provozoval obchodní činnost a později nezávislé finanční poradenství.
Největší sympatie a důvěru lidí a firem z Brna 619 00 jsem si však získal jako poštovní doručovatel, po vzoru své babičky. Když mně ale pošta zaplatila soustředění a pak mě nepustila jako jedničku JMK v alpském lyžování na Zimní hry, dostala padáka.
Asi 6 let obchoduji s čísly, která vyjadřují hodnotu sázek na sportovní události, a už potřebuji mezi vás, lidi. Tvořit.
Před 3 lety mě začalo bavit hrát tenis a stal jsem se amatérským tenistou na plný úvazek. Fascinovala mě ta černá a bílá. Čára znamenající IN, nebo OUT, která se v životě v plných barvách tolik nevyskytuje. Tuto zimu budu hrát už jen 2 soutěže + turnaje. Tom Cup vypustím.
Sport není pro mě, chci totiž, aby vyhráli všichni.
Mám syna v šesté třídě a mladšího bratra (oba Piráti).
Mou roli, jak se zapojit, společně najdeme. Politika je pro mě věc nová a vážím si vašich zkušeností.
Chci vám naslouchat a chci vás podpořit.
Šelepka byla první klub, kam jsme si šli domluvit koncert; 21. 11. bude znovu prvním místem mé nové plavby.
Všichni jsme dobří lidé.
Nenecháme se rozdělovat.
Nenecháme se manipulovat. Společně vytvoříme klid a mír.
Děkuji, že jste.

Jindrich.Bartek
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: Idealistický pragmatik
Dal poděkování: 3125 poděkování
Dostal poděkování: 2555 poděkování

Re: Michal Černý

Příspěvek od Jindrich.Bartek » 12 lis 2013, 00:24

Michal Černý se nám představil na schůzi 9.11. a byl přijat za člena hlasováním RP. Po odeslání členského příspěvku na náš účet a odeslání přihlášky PKS se staneš Michale členem i technicky.

Přidělení průvodce se bude řešit.
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu

Lepší sebeřízení vede člověka nejen k větší produktivitě, ale i k mnohém větší míře seberealizace a tudíž i většímu pocitu štěstí.

Michal.Cerny
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: finanční poradce
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

Re: Michal Černý

Příspěvek od Michal.Cerny » 12 lis 2013, 00:40

Jindro díky, Já i Vendy jsme příspěvek odeslali 11.11.2013 dnes se tedy objeví na palubním účtu. Počítáme s Šelepkou 21.11. 17:30 tuším. Díky a naviděnou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Cerny za příspěvky (celkem 3):
Jakub.Michalek, Jindrich.Bartek, Ivo.Vasicek

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“