Michael Pluháček

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Odbor - personalni, PKS Jihomoravsky kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Kamzik95
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: invalidní důchodce
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Michael Pluháček

Příspěvek od Kamzik95 » 05 dub 2015, 07:20

Dobrý den.
Jak již vyplynulo, jmenuji se Michael Pluháček, ale co na první pohled zřejmé není, je to, že jsem po vážném úraze odkázán na chůzi o FH.
Mezi mé záliby patří nové technologie, počítače a cyklistika. Jsem členem paracycling teamu ČERNÍ KONĚ.
Do činnosti strany bych se chtěl zapojit tak, že bych se chtěl prosadit v problematice handicapovaných, protože, jako jeden z uvedené skupiny občanů
vidím jaké je pro mne těžké sehnat práci a většinou mám takový pocit, že se jedná o mně beze mě.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kamzik95 za příspěvky (celkem 2):
Ladislav.Nesnera, Jiri.Ulip

Jindrich.Bartek
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: Idealistický pragmatik
Dal poděkování: 3179 poděkování
Dostal poděkování: 2586 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michael Pluháček

Příspěvek od Jindrich.Bartek » 06 dub 2015, 23:26

Ahoj Michale! (U Pirátů si tykáme)
Těší mě tvůj zájem, a mám na tebe pár otázek.
- Odkud jsi?
- Proč máš zájem zrovna o Piráty?
- Četl si náš program nebo stanovy? Pokud ano, jsou tam věci s kterými nesouhlasíš?

Pokud by si mohl zanechat svůj email, bylo by to super. Napsal bych ti, jakmile bude znám termín krajské schůze, kde se standardně členové přijímají.
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu

Lepší sebeřízení vede člověka nejen k větší produktivitě, ale i k mnohém větší míře seberealizace a tudíž i většímu pocitu štěstí.

Jindrich.Bartek
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: Idealistický pragmatik
Dal poděkování: 3179 poděkování
Dostal poděkování: 2586 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michael Pluháček

Příspěvek od Jindrich.Bartek » 14 črc 2015, 00:02

Jen pro pořádek oznamuji, že krajská schůze se bude konat:
ve středu, 22.7. 2015 od 17:30 hodin v restauraci U Dobré kozy na Štefánikové 40 v Brně.
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu

Lepší sebeřízení vede člověka nejen k větší produktivitě, ale i k mnohém větší míře seberealizace a tudíž i většímu pocitu štěstí.

Rychlá odpověď

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“