Nikola Főldešová

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Stredocesky kraj, Odbor - personalni

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Nikol.F
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: student sociální činnost
Dostal poděkování: 2 poděkování

Nikola Főldešová

Příspěvek od Nikol.F » 08 říj 2018, 12:34

Dobrý den,

Jmenuji se Nikola Főldešová,jsem studentem sociální činnosti.

Pirátskou stranu sleduji, volím a jsem velkým příznivcem a byla by pro mě čest, kdybych mohla být i členem a nezůstávat pouze příznivcem. Mám v plánu zasedat u komise u voleb v naši obci za stranu pirátů a byla bych ráda, kdyby už tomu tak po novém roce bylo. Dále bych chtěla kandidovat do zastupitelstva a hrdě pod svým jménem mít pirátskou stranu, jelikož věřím v to, co děláte a dává mi vše smysl. Nikdy jsem se o politiku nezajímala, ale díky Vám jsem se zajímat začala.

Do činnosti mohu přispět s čímkoliv. (Co neumím se hravě naučím). Ráda píšu články i tím bych mohla přispět. S čímkoliv si poradím bez ohledu na můj věk.
Jsem komunikativní, společenská, ovládám počítačové programy ke psaní, jsem aktivní vedoucí ve skauting Plaňany, miluji zvířata, děti, jezdím na koni a účastním se různých akcí. Zajímám se o sociální činnosti a o dění v naší vsi a republice. Bude mi tedy ctí být členem Pirátské strany.

Děkuji za Váš čas přečtení této zprávy,
Hezký den,
Főldešová Nikola
Tito uživatelé poděkovali autorovi Nikol.F za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Snizek, Dalibor.Zahora

Nikol.F
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: student sociální činnost
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Nikola Főldešová

Příspěvek od Nikol.F » 08 říj 2018, 13:04

Zapomela jsem napsat, že jsem z okresu Kolín. Z vesnice jménem Chocenice/Břežany I

Jiri.Snizek
Krajské předsednictvo
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Dal poděkování: 901 poděkování
Dostal poděkování: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiri.Snizek » 08 říj 2018, 14:10

Ahoj NIkolo, díky za tvůj zájem. Pokud máš čas, pojeď s námi z Kolína v neděli do Prahy https://www.facebook.com/events/308407113276320/ viewtopic.php?f=799&t=13752&p=583630#p583630
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvek:
Dalibor.Zahora

Martin.Polak
Místní předsednictvo
Profese: polygraf
Dal poděkování: 149 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování

Příspěvek od Martin.Polak » 08 lis 2018, 15:35

Ahoj, Jirka Snížek ti už posílal pozvánku na zítřejší akci v Kolíně. Pro úplnost to píšu ještě sem - 9.11. od 18:00 v Restauraci Česká Koruna - https://goo.gl/maps/YSuJ83hPzTv
Je to sice schůze jen místního sdružení Kolín, ale přítomno bude i z větší části předsednictvo kraje, které pak reálně v budoucnu hlasuje o tvém přijetí.
Přítomen bude i Ivan Bartoš, takže můžeme poznat lépe my tebe a ty nás. ;-)
Pro pozdější zápis uvádím, že už jsi myslím jednou byla grilována v Praze. (grilování = série otázek a odpovědí pro posouzení uchazečky o členství)

Každý kdo se uchází o členství musí zodpovědět i na sérii otázek na fóru, protože ti je ještě nikdo neposlal, udělám to já! :lol:
Odpovídat můžeš stručně ale ať to není stylem ANO/NE.

1. Proč my a ne někdo jiný? Proč chceš do Pirátské strany?
2. Máš už nějakou politickou minulost? Byla jsi členkou nějaké strany? Kandidovala jsi už v nějakých volbách? Je někdo z tvé nejbližší rodiny člen nějaké strany či hnutí?
3. Byla jsi někdy vyšetřována policii a máš v trestním rejstříku záznam? ANO/NE
4. Co si myslíš o legalizaci či dekriminalizaci marihuany?
5. Řešení bytové politiky - Měla by mít obec možnost zvýšit daně z dlouhodobě neobydlených bytů? Aby byl majitel motivován nenechávat byty dlouhodobě prázdné.
6. Kde si myslíš, že je hranice mezi svobodou projevu a rozumným omezením kvůli hanobení rasy a vyzývání k násilí?
7. Co si myslíš o geneticky modifikovaných potravinách o jaderné energetice? Podporuješ a nebo jsi proti?
8. Názor na referendum: Všeobecná referenda na různá témata ANO/NE? Má se v referendu případně hlasovat o vystoupení z EU a NATO?
9. Co nejvíc pálí Českou republiku?
10. Autorské právo: Co si myslíš o poplatku za prázdná media? OSA dostává za každý 1GB kapacity flash disku 1.50 Kč.
Předseda MS Kolín | Držitel titulu "nezvolený" ve volbách 2010, 2017 a 2018. :-)

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Středočeský kraj“