Resignace na posici Garanta Mezinárodních vztahů

Tato podatelna je archivována, nová podání, prosím, podávejte sem: https://redmine.pirati.cz/projects/ps/issues/new
Celostátní fórum tvoří všichni členové a je nejvyšším orgánem Pirátské strany. Podatelna celostátního fóra slouží i volební komisi celostátního fóra.

Moderátoři: Komise - volebni, Odbor - administrativni, Predsedajici

Pravidla fóra
Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Kromě odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté. V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.

Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Zamčeno
Mikulas.Peksa
Republikové předsednictvo
Profese: poslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 6888 poděkování
Dostal poděkování: 8744 poděkování

Resignace na posici Garanta Mezinárodních vztahů

Příspěvek od Mikulas.Peksa » 06 kvě 2014, 12:45

Zdravím CF,

rád bych se vzdal funkce Garanta Mezinárodních vztahů. Důvodem je, že naprosto nestíhám vyvíjet jakoukoli činnost a jenom funkci zbytečně blokuji. Omlouvám se, že jsem neodhadl svoje časové možnosti, ale prostě jsem přecenil svoje síly. Posledních pár týdnů bylo docela hektických a na obzoru není významnější vyhlídka na zlepšení. Když koukám na svoje plány, co chci změřit, co sepsat a kdy bych měl odevzdat disertaci, nezbývá než začít drasticky škrtat ve vedlejších aktivitách, což je bohužel i Pirátění.

Na stranu jsem nijak nezanevřel, na jejích aktivitách se podílet hodlám i nadále, ale jen v té míře, jak mi to časové možnosti dovolí OFFTOPICcož nejspíš v následujících týdnech a měsících znamená tak maximálně prokrastinační kecání na fóru.

Takže ještě jednou díky za důvěru a svému nástupci (ať už to bude kdokoli), přeju hodně štěstí.
Švejku, až zavěsíte telefon...klap!

PGP: https://pgp.mit.edu/pks/lookup?op=get&se ... 7326D4BF7E

When you play game of trolls you flame or you die. #ByrokratickaFerovka

Tobias.Esner
Administrativní odbor
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Dal poděkování: 4995 poděkování
Dostal poděkování: 3742 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Resignace na posici Garanta Mezinárodních vztahů

Příspěvek od Tobias.Esner » 13 kvě 2014, 09:37

Mikulas Peksa píše:Asi takto -Btw. vezme AO mojí resignaci na vědomí, když je v podatelně celostátního fóra, nebo do které podatelny taková věc patří? Protože já už nemám ani čas, ani chuť, tyhle věci řešit - odteď se hodlám chovat podle definice Jindry Barteka jako zmrd a už jen Broochovat. Vaše administrativně-byrokratické hry už mě fakt nebaví. Vyhlašuju v nich NEUTRALITU!!! Příjemné vzájemné házení špíny.
Nejsem si jist, jestli ja toto mohu, jelikoz jiz nejsem zastupce, ale radovy clen. Projistotu pripomenu vedoucimu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvek:
Mikulas.Peksa
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich

Vojtech.Pikal
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: poslanec, informatik
Dal poděkování: 23679 poděkování
Dostal poděkování: 16867 poděkování

Re: Resignace na posici Garanta Mezinárodních vztahů

Příspěvek od Vojtech.Pikal » 13 kvě 2014, 10:33

Za orgán bere na vědomí jeho vedoucí, což v případě CF je předsedající, tedy já, mnou pověření členové AO, nebo ideálně členové RP.
Nic, Mikuláš měl čas si to rozmyslet, evidentně věděl co dělá, RP má jiné starostí, takže beru na vědomí.

Provedu a doručím RP, jak obecně s volbami garantů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 2):
Tobias.Esner, Mikulas.Peksa
člen RV, AO, ZO, FO a PO a předsedající CF;
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj, člen AO OlK
Profil|fb|blog Tel: 776635258 Mumble status

Zamčeno

Zpět na „[archiv] Podatelna celostátního fóra“