[Rozprava] Primárky pro komunální volby v Hodoníně 2018

Moderátoři: Koordinatori, PKS Jihomoravsky kraj, PMS Slovacko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Petr.Balaz
Místní předsednictvo
Profese: dělník
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 302 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [Rozprava] Primárky pro komunální volby v Hodoníně 2018

Příspěvek od Petr.Balaz » 22 črc 2018, 09:45

V tajné volbě na 4. pozici kandidátky byl pouze jeden kandidát, který neměl dostatečnou podporu. 4. místo je momentálně tedy neobsazené.
Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí. Albert Einstein
Kontakty:

KarlaYahur
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Dostal poděkování: 5 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KarlaYahur » 23 črc 2018, 16:34

Ahoj,
Jmenuji se Karla Jagur, je mi 33 a jsem maminkou 8leté cácorky, kterou vychovávám sama. Jelikož se od narození dcery věnuji s velkým zapálením dětem a aktivitám s tímto spojenými, ráda bych bylo tímto přínosná i pro Vás. Mám za sebou několika leté zkušenosti s péčí o děti a pořádání volnočasových aktivit pro děti a jejich rodiny.
Mým primárním cílem je tedy rodinná a sociální politiky. Ráda bych i vlastním přičiněním zprůhlednili a zjednodušila možnost získávání informací a podpory pro rodiče samoživitele ale i pro úplné rodiny protože "boj" se sociálními úředníky není lehký pro nikoho. Dalším mým cílem je alternativní vzdělávání přístupné pro každého.

Pro Piráty jsem se rozhodla právě z těchto dvou důvodů. Program je mi blízký ve více bodech ale toto je pro mne primární. V životě i v práci je pro mne důležitá jasnost, čestnost a přímost stejně jako pro Piráty. Nejsem odborníkem, ale jsem odhodlaná a chci, aby došlo ke změně.

Tímto bych ráda kandidovala na 4 místo v kandidátce.

S pozdravem
Tito uživatelé poděkovali autorovi KarlaYahur za příspěvek:
Zbynek.Janoska

Petr.Balaz
Místní předsednictvo
Profese: dělník
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 302 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Balaz » 25 črc 2018, 19:37

V dovolbě ostatních kandidátů byla zvolena Karla Jagur na 4 místo.

Nynější stav kandidátky je
1) Petr Baláž
2) Zdeněk Baláž
3) Michal Kordík
4) Karla Jagur

Tímto byl vyčerpán bod programu - volba ostatních kandidátů.
Tímto byl i vyčerpán program jako celek. Na programu jednání již není žádný další bod, rozpravu tedy tímto končím. Zvoleným kandidátům bych chtěl popřát co nejlepší výsledek ve volbách.
Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí. Albert Einstein
Kontakty:

Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Slovácko“