MF Olk-Su 13/2018 Volba místního předsednictva

Moderátoři: Koordinatori, PKS Olomoucky kraj, Odbor OlK - administrativni, PMS Sumpersko

Pravidla fóra
Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení a pro všechny, kdo se nepřidají do skupiny Skryt Regiony kraj - OlK (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Marek.Blaha
Místní předsednictvo
Profese: prodejce, produkční
Dal poděkování: 50 poděkování
Dostal poděkování: 45 poděkování

Re: MF Olk-Su 13/2018 Volba místního předsednictva

Příspěvek od Marek.Blaha » 24 říj 2018, 12:36

Lubomir.Vlcek píše:
24 říj 2018, 09:40
Vaclav.Doubrava píše:
24 říj 2018, 09:03
Lubomír Vlček, mám na tebe otázku, jakým způsobem chceš stabilizovat situaci v MS Šumpersko v souvislosti s Marek Blaha
Marek by neměl dostat prostor k vedení MS ani k vyjadřování směrem "ven", bez schválení. V tenhle okamžik tedy buď odebrat práva na FCB @Piráti Zábřeh, případně nastavit nějaký schvalovací proces, jaké příspěvky publikovat (vzor může být stránka @Piráti Šumperk). Dále přerušit vazby na stránku @Jsem prý Zábřeh jen, jelikož mezi uživateli sociálních sítí se vytvořila linka @Jsem prý Zábřeh jen = Marek Blaha = Piráti, což je s ohledem na obsah tohoto "bulváru" nežádoucí.
Bohužel, jeho názory jsou devastující, fakticky nepodložené a poškozující nejen MS, ale i Pirátskou stranu celkově. Tento stav stále přetrvává, ikdyž došlo k jasnému závěru, že tyto jeho projevy jsou směrem k vyloučení z Pirátské strany.
Nechci potlačit Markovo právo na vyjádření názorů, ale pokud je tu přesah k poškozování dobrého jména Pirátů a dokonce špinění kampaně i osob, přikláním se i k vyloučení ze strany.
Jelikož nejsi ani administrátorem Facebooku jako takového a ani o ničem takovém nerozhoduješ, tak prosím, nepiš takové nesmysly.
Stránku Piráti Zábřeh jsem vytvořil, vedl a vedu v souladu s dohodou Zábřežských Pirátů - vytvářel témata, grafiku a odpovídal na komentáře (jednou jsem ujel pod nátlakem - ale to bylo vysvětleno a záhy vyřešeno již několik měsíců zpět).
Se stránkou Jsem prý Zábřeh jen a dalšími stránkami a skupinami, které se zabývají městem Zábřeh, jsem vedl debatu o podpoření naší kampaně. Vyhověla mi akorát tato stránka, ale po mé a zábřežské diskreditaci a stažení možnosti kandidovat jako Pirátská strana se správcové této stránky rozhodli, že budou raději v komunálu apolitičtí a podpoří tu stranu, která mezi lidmi spravedlivě vyhraje anketu, jak se i stalo - po shlédnutí této stránky se o tom můžete/š na vlastní oči přesvědčit.

MS Šumpersko, prosím o předložení důkazů k jejich tvrzení, pro mé vyloučení z Pirátské strany skrze poškození dobrého jména strany, nebo stáhnutí těchto obvinění.
V případě dalších urážek, pomluv a lží a také nátlaku ze strany MS Šumpersko (Lubomíra Vlčka a dalších nováčků tohoto MS), budu nucen celou věc předat Kontrolní komisi, což považuji za zbytečné krajní řešení.
Spolu a otevřeně

Antonin.Stepan
Profese: muzikant,pedagogo
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 65 poděkování

Příspěvek od Antonin.Stepan » 24 říj 2018, 20:38

Za MO. Markovi jsem po jeho uletech prava odebral. Po nekolika debatach a vyjasneni si pravidel co je ok a co ne (psani za stranku v osobni rovine) jsem mu je zase vratil. Od te doby jsem zadny problem nezaznamenal a stranka Pirati Zabreh byla aktivnejsi a to prave ze strany Marka neb jako spravce vidim kdo ty prispevky pridaval. Takze za me zatim nemam duvod mu odebirat prava.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonin.Stepan za příspěvky (celkem 3):
Vojtech.Pikal, Marek.Blaha, Martin.Smida
OFFTOPICTel : 733147625

Robert.Srejma
Člen KS Olomoucký kraj
Profese: Manager lékáren, rozhodčí
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Příspěvek od Robert.Srejma » 24 říj 2018, 21:45

Lubomir.Vlcek píše:
23 říj 2018, 08:57
Nominuji Roberta Šrejmu na pozici místopředsedy MS Šumpersko.
Děkuji za nominaci a přijímám ji.

Má nominační řeč:
MS Šumpersko beru jako svou rodinu, o všem se zde mluví otevřeně a pro svůj vstup do politiky jsem si nemohl vybrat lepší místo. Někteří členové nespolupracují a nechtějí se podílet na vytváření dobrého jména strany v našem okrese, proto chci o to víc pomoci při vzniku silného MS. V Zábřehu jsme dostali Piráty do většího povědomí díky volbám, ve kterých naše kandidátka dostala vynikajícího výsledku- 3-tí největší počet hlasů. Díky tomu máme možnost otevřeně mluvit do dění ve městě a kontrolovat rozhodování skrz zastupitelstvo. Ve okrese se o nás ví a toho je potřeba využít a nabrat aktivní členy.
Vzhůru k lepším zítřkům a ještě dál...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Srejma za příspěvky (celkem 2):
Lubomir.Vlcek, Libor.Luzik

Vaclav.Doubrava
Místní předsednictvo
Profese: strážník
Dal poděkování: 21 poděkování
Dostal poděkování: 20 poděkování

Příspěvek od Vaclav.Doubrava » 27 říj 2018, 10:15

Lubomir.Vlcek píše:
23 říj 2018, 08:58
Nominuji Václava Doubravu na pozici místopředsedy MS Šumpersko.

Děkuji za nominaci, kterou přijímám. Chci aktivně plnit svou hlavní myšlenku, která je spojena s bezpečnosti občanu v našem městě. Spolupracovat chci se všemi demokraticky zvolenými stranami v zastupitelstvu mimo SPD a KSČM. Dále se chci podílet na rozvoji MS s cílem vytvoření dobrého a stabilního týmu, který bude pracovat ve prospěch občanů našeho města. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Doubrava za příspěvek:
Libor.Luzik

Marek.Blaha
Místní předsednictvo

Příspěvek od Marek.Blaha » 29 říj 2018, 09:50

Robert.Srejma píše:
24 říj 2018, 21:45
Lubomir.Vlcek píše:
23 říj 2018, 08:57
Nominuji Roberta Šrejmu na pozici místopředsedy MS Šumpersko.
Děkuji za nominaci a přijímám ji.

Má nominační řeč:
1.)MS Šumpersko beru jako svou rodinu, o všem se zde mluví otevřeně a pro svůj vstup do politiky jsem si nemohl vybrat lepší místo. 2.)Někteří členové nespolupracují a nechtějí se podílet na vytváření dobrého jména strany v našem okrese, proto chci o to víc pomoci při vzniku silného MS. 3.)V Zábřehu jsme dostali Piráty do většího povědomí díky volbám, ve kterých naše kandidátka dostala vynikajícího výsledku- 3-tí největší počet hlasů. Díky tomu 4.)máme možnost otevřeně mluvit do dění ve městě a kontrolovat rozhodování skrz zastupitelstvo. Ve okrese se o nás ví a toho je potřeba využít a nabrat aktivní členy.
Vzhůru k lepším zítřkům a ještě dál...
Z pozice, momentálně nezávislého Piráta, bych si dovolil okomentovat tuto nominační řeč, jelikož si nemyslím, že se zakládá na celé pravdě.

1.) Rodina, která mi pomůže na vrchol mých soukromých plánů? Rodina, která nejdřív smířlivě pokárá, a pak na základě pletichů a polopravd a díky nepodloženým a nedůležitým informacím, se bez skrupulí zbaví svého nejaktivnějšího člena a ještě ho pomluví? - skvělé místo.

2.) ano, přesně takový mám pocit také. Žádná kontaktní kampaň, žádná podpora vlatních členů a žádná aktivita na sociálních sítí - jen omýlání věčně omletého a dávno plánovaného minulým vedením - konkrétně města Zábřeha.

3.) skutečně to bylo díky volbám? Kandidátka STAN nebyla Pirátskou kandidátkou. Setkali se na ní 2 členové Pirátů se zbytkem kandidátů, kteří nebyli členové žádné strany. Skutečně je úspěch 3 místo, kdy v Zábřehu nebylo prakticky koho volit a programy stran byli jako přes kopírák s vládnoucí KDU-ČSL. Navíc bez nových nápadů a jen pro někoho?

4.) v zastupitelskvu nejsou žádní Piráti. Jsou tam lidé co chtějí prosadit vlastní záměry, či se domluví s nejsilnější stranou KDU-ČSL a půjdou ji na ruku, jelikož na nic většího mandát nemají. Myslím si, že opozice u nich nehrozí. Ono kontrolovat něco, co se jeví jako správné je jako nosit dříví do lesa.

Vliv Šumperka a lidí jako je tento nominovaný kandidát na místopředsedu MS šumpersko nevidím jako dobrou volbou pro Zábřeh a okolí směr k Olomouci.
Stojím si za tím, že rozdělení a opětovný restart s novými lidmi je nutný, ale to vše ukáže čas, chuť a možnosti.

Hezký den
Spolu a otevřeně

Vaclav.Doubrava
Místní předsednictvo
Profese: strážník
Dal poděkování: 21 poděkování
Dostal poděkování: 20 poděkování

Příspěvek od Vaclav.Doubrava » 29 říj 2018, 10:52

Marku, už se na to v...r. Život jde dál :|
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Doubrava za příspěvky (celkem 2):
Lubomir.Vlcek, Libor.Luzik

Lubomir.Vlcek
Místní předsednictvo
Profese: Manufacturing Engineer
Dal poděkování: 52 poděkování
Dostal poděkování: 105 poděkování

Příspěvek od Lubomir.Vlcek » 29 říj 2018, 11:15

Vaclav.Doubrava píše:
29 říj 2018, 10:52
Jen doplním
@Marku, vykašli se na to trapné a ubrečené vystupování na všech možných fórech, kde jen spamuješ svoje kolovrátky a ukaž, že máš koule!
Měl si několik možností si s námi promluvit z očí do očí, ale vždy "se Ti to nehodilo"... Proto navrhni termín sám, ať se můžeme sejít a konstruktivně si popovídat, ať je z toho nějaký závěr a ne jen neustálé pomluvy ...

Marcel.Smrcka
Člen KS Olomoucký kraj
Profese: provozovatel e-shopu
Dostal poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel.Smrcka » 30 říj 2018, 09:53

Nominovaným držím palce a těším se na výsledek voleb.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marcel.Smrcka za příspěvek:
Libor.Luzik

Marek.Blaha
Místní předsednictvo

Příspěvek od Marek.Blaha » 30 říj 2018, 11:17

Lubomir.Vlcek píše:
29 říj 2018, 11:15
Vaclav.Doubrava píše:
Jen doplním
@Marku, vykašli se na to trapné a ubrečené vystupování na všech možných fórech, kde jen spamuješ svoje kolovrátky a ukaž, že máš koule!
Měl si několik možností si s námi promluvit z očí do očí, ale vždy "se Ti to nehodilo"... Proto navrhni termín sám, ať se můžeme sejít a konstruktivně si popovídat, ať je z toho nějaký závěr a ne jen neustálé pomluvy ...
Několik možností? Jedna narychlo naplánovaná schůze, která se nehodila spoustě lidem? Super. Otáčet věci ti skutečně jde. Vše co jsem chtěl říct, jsem již napsal. Nevím co by se více vyřešilo při setkání. Pomluvy nejsou můj způsob hry, tak se vykašli na urážky a hrej si jak nejlépe dovedeš 😉
Spolu a otevřeně

Lubomir.Vlcek
Místní předsednictvo
Profese: Manufacturing Engineer
Dal poděkování: 52 poděkování
Dostal poděkování: 105 poděkování

Příspěvek od Lubomir.Vlcek » 30 říj 2018, 11:23

Marek.Blaha píše:
30 říj 2018, 11:17
Lubomir.Vlcek píše:
29 říj 2018, 11:15
Vaclav.Doubrava píše:
Jen doplním
Několik možností? Jedna narychlo naplánovaná schůze, která se nehodila spoustě lidem? Super. Otáčet věci ti skutečně jde. Vše co jsem chtěl říct, jsem již napsal. Nevím co by se více vyřešilo při setkání. Pomluvy nejsou můj způsob hry, tak se vykašli na urážky a hrej si jak nejlépe dovedeš 😉
Očekávatelná odpověď. Bohužel ...

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Šumpersko“