Doprava, parkování, P+R aj.

Moderátoři: PKS Jihomoravsky kraj, PMS Brno

Martin.Cezik
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Pracovnik IT
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Doprava, parkování, P+R aj.

Příspěvek od Martin.Cezik » 11 črc 2018, 09:21

Karle,
OFFTOPICDoporucil bych si to po sobe alespon jednou precist. U i/y je 50% sance, ze se trefis spravne a ty ukazujes, ze volbu mas casto na tu spatnou stranu... Toto je zadost, protoze cist prispevky, kde spatna shoda podmetu s prisudkem je jen tresnickou na dortu, je opravdu velmi narocne a musim se premahat to docist do konce.

Mohu poprosit o nejaky zdroj co to jako s tim metrem ma byt?

Pavel.Moravec
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: IT
Dal poděkování: 9250 poděkování
Dostal poděkování: 4732 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel.Moravec » 12 črc 2018, 20:26

Karel666 píše:
11 črc 2018, 09:06
A co se nestalo, vláda zasedla a odhlasovala že kecy Koláčnýho o metru jsou kecy....
Nejhorší vláda za posledních 25 let (subjektivní hodnocení ale z pohledu strany celkem široce rozšířené) odhlasovala přesun nádraží. Neodhlasovala, že "Koláčný kecal". A ono technicky ani vláda nemůže podepsáním nějakého vládního dokumentu změnit pravdivost výroku nějakého politika - zastupitele. Tak zde nemelte nesmysly.
V tipné, je že těmito pohádkama vysvětloval změnu hlasování na poslední chvílu o přesunu a vykašlal se na měsíce slibů, že bude hlasovat jak chtějí lidi...
Prosím? Mně přijde, že TK vystupoval konzistentně. Kdy kde TK hlasoval v rozporu se svými sliby?
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.

Karel666
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Mám
Dal poděkování: 58 poděkování
Dostal poděkování: 121 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karel666 » 17 črc 2018, 07:02

Pavel Moravec:

Tak tio dám otázku, dohledej si zde na fóru, ale i na facbooku JMKpirátů, kde chodil a říkal, že bude hlasovat jak řeknou občané, ok, neuznal referendum nepaltné protože došlo málo lidí, tak si Brno zaplatilo dotazníkovou akci, kde jim řekli to samé... Takže všude říkal, že je proti přesunu, až do poslední chvíle a že bude hlasovat proti.
Jaké překvapení, kdy po hlasování bylo ticho, až se na netu lidi dozvěděli, že hlasoval přesně naopak než do té doby tvrdil a zde dodám mlčel... Až když se to lidi dozvěděl od ostatních než od přímo od pirátu začal vysvětlovat proč hlasoval jinak než do té doby tvrdil TEDY SÁM POTVRDIL, ŽE HLASOVAL JINAK NEŽ ŘÍKAL A SÁM POTVRDIL, ŽE HALSOVAL V ROZPORU SE SVÝM SLIBEM...

Co já vidím jako ukázku schopností?
1) Vidím vytvářet modré parkovací zony, ale parkoviště, které jsou poptřeba přio zavádění zón se staví až roky potom...
2) Vidím hlasovat pro přesun, protože bude "metro", kterí je potřeba mít hotové jakmile bude přesun, ale i to metro bude x let potom přesunu...
3) Vidím porušení slibu hlasovat jak bude anketa...
4) Vidím totální selhání, tedy mlčení proč změnil hlasování, tedy milostivě, až potom co je toho pak mlnej net..., nepřekvapivě mi to připomíná chování dalšího jihomoravana, který topil grafickou kartou a když se na to přišlo, místo aby hned komunikoval, držel hubu a čekal, že to nějak vyhnije a pak čuměl jak blbej, že stoho byl komunikační průser...

Já vidím, že na jižní moravě se sešla docela slušná partička co umí komunikovat docela na úrovni...

Tomas.Kolacny
Republikový výbor
Profese: Zastupitel města Brna
Dal poděkování: 1074 poděkování
Dostal poděkování: 2482 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas.Kolacny » 17 črc 2018, 13:26

Už byste těch pomluv a fabulací mohl nechat...

Zaprvé, před vydáním oficiálního stanoviska Pirátů jsem nesliboval podporu žádné variantě, sděloval jsem veřejně pouze to, že mě osobně je bližší varianta Petrov, jelikož ji považuji za méně rizikovou z hlediska navazující infrastruktury a z hlediska ekonomické zátěže pro město, ale že se budu rozhodovat na základě faktů a na základě názoru veřejnosti. Současně jsem se ovšem celou dobu veřejně vymezoval proti manipulacím, které zaznívaly z úst městského architekta Sedláčka a primátora.

Zadruhé, v oficiálním pirátském stanovisku (https://1url.cz/@zub), které bylo samozřejmě projednáno s členskou základnou Pirátů, jsem deklaroval explicitně následující:
Mám-li tedy postoj Pirátů shrnout, pak námi preferovanou variantou je varianta Petrov v subvariantě B1b a varianta řeka s podmínkou realizace severojižního kolejového diametru v subvariantě Ac. Varianta řeka bez diametru je z našeho pohledu extrémně riziková a její samostatnou realizaci nepodporujeme.
Zatřetí, na jednání rady i zastupitelstva jsem plně v souladu výše zmíněného oficiálního stanoviska navrhoval a podporoval primárně variantu B1b (v subvariantě B1b300), poté co v obou případech neprošla jsem podpořil variantu Ac s podmínkou diametru, opět v souladu s oficiálním stanoviskem. Na Radě se jednalo o hlasování k bodu 117, viz:https://1url.cz/@zubvrade, na zastupitelstvu to byl jediný bod, viz: https://1url.cz/@zubnazmb.

A za čtvrté, když teď vláda prostřednictvím MD podmínku diametru odmítla, podpořil jsem dnes na radě zařazení materiálu, jehož cílem měla být výzva vládě, aby funkční etapu diametru zahrnula do výběru výsledné varianty ŽUBu v souladu se stanoviskem zastupitelstva, ale hnutí ANO zařazení materiálu na program jednání zablokovalo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Kolacny za příspěvek:
Pavel.Moravec
Tomáš Koláčný
Pirátská strana - předseda místního sdružení Brno a člen republikového výboru
statutární město Brno - radní města Brna, předseda komise organizační a otevřenosti úřadu RMB a člen kontrolního výboru ZMB
tel: +420 736 661 244 e-mail: [email protected]

Rychlá odpověď

Odpovědět

Zpět na „Brno“