Jaroslav Vysoký-přijat

Moderátoři: Koordinatori, PKS Vysocina, PMS Trebicsko

Jaroslav.Vysoky
Člen KS Vysočina
Profese: Technická podpora IT, tiskař
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jaroslav Vysoký-přijat

Příspěvek od Jaroslav.Vysoky » 12 črc 2018, 14:59

Ahoj, jmenuji se Jaroslav Vysoký, bydlím v Jaroměřicích nad Rokytnou a pracuji v technické podpoře malé IT firmy se zaměřením zejména na software pro tiskaře.

Postupem času jsem se vlastně díky současnému vedení našeho města (ČSSD a KSČM), dostal názorově do opozice.

Vše vygradovalo plánovanou stavbou obchvatu našeho města. Informovanost občanů v této věci byla velice špatná a samotný projekt vykazuje řadu nedostatků v řešení dopravní situace této stavby. Velkým zklamáním je také přístup úřadů ve věci záměru posuzování vlivu na životní prostředí EIA, které u takto závažné stavby nepožadují postupovat dle zákona EIA a upřednostňují zkrácené řízení i přes výskyt chráněných druhů živočichů.

Podobně to bylo i ve věci hlubinného úložiště vyhořelého jaderného paliva opět v bezprostřední blízkosti místních částí i samotných Jaroměřic nad Rokytnou. Úložiště už bylo pomyslnou poslední kapkou. V reakci na vstřícný přístup k SÚRAO ze strany starosty a špatné komunikace vznikl ve velmi krátké době Spolek SOS Na skalním, z. s. Podařilo se nám uspořádat Pochod proti úložišti na který přišlo z okolích obcí přes 500 občanů, poté hudební festival s názvem Protest Fest taktéž proti úložišti, který měl za cíl upozornit na vyhlášené referendum k této problematice a řadu besed s občany. Historicky první referendum bylo úspěšné a občané města a místních částí nesouhlasí s vybudováním hlubinného úložiště vyhořelého paliva z jaderných elektráren na území města Jaroměřice nad Rokytnou.

V průběhu těchto akcí jsem dozrál k rozhodnutí pokusit se o aktivní zapojení v komunikaci se zastupiteli města. Tímto musím poděkovat těm, kteří si na prostého občana našli čas.

V březnu letošního roku jsem se pak poprvé vydal do Třebíče na setkání s Piráty. Jako volič jsem byl zvědavý, s kým se tam potkám a jaké názory zdejší místní sdružení zaujímá vůči průchvatu Třebíče a dalším tématům včetně HÚ. Do Třebíče jsem se poté vypravil ještě několikrát, i když ne vždy s ohledem na intenzivní přípravu kampaně před referendem.
Článek o úložišti a lokalitách na Vysočině se podařilo otisknout i v Pirátských listech a za to jsem velice rád. Informovanost v této věci je na Třebíčsku stále malá i přes počáteční zájem médií v důsledku práce výše zmíněného spolku.

Nyní nezbývá, než se aktivně zapojit do komunálních voleb, pokud se nemáme bát, čeho se dočkáme příště. Cílů je opravdu mnoho a zejména otevřený přístup radnice pokládám za naprostou nutnost. Podařilo se nám oslovit dostatek lidí, aby mohla vzniknout kandidátka s podporou Pirátů a to nám dává čerstvý vítr do plachet :)

Z té veselejší stránky, mezi mé hlavní koníčky patří fotografování, motorky, dříve historický šerm, na který už nezbývá mnoho času a historie obecně. Jsem „mánička“ přes léto pravidelně vyrážím na Skalákův mlýn do Meziříčka, zejména pak na Magorovo Vydří. Zdejší park kultury a voddechu pro nepřizpůsobivé je místem setkání dlouholetých přátel a známých nejen českého undergroundu.

V závěru mého krátkého představení snad jen to, že jsem doposud nebyl členem žádné politické strany ani jiného hnutí. Taktéž do komunálních voleb budu letos kandidovat poprvé.

Na viděnou :ugeek:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Vysoky za příspěvky (celkem 4):
Roman.Pasek, Michaela.Vodova, Jaroslav.Zejda, Jirina.Ciprova

Michaela.Vodova
Koordinátor krajského sdružení
Profese: osvč
Dal poděkování: 3972 poděkování
Dostal poděkování: 4989 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaroslav Vysoký

Příspěvek od Michaela.Vodova » 20 črc 2018, 10:57

hlasování zahájeno
viewtopic.php?f=918&t=42924
Koordinátorka KS Vysočina, předsedkyně KS Vysočina.
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz
wiki kraje, web kraje můj profil, web JiPiCe
nejrychlejší způsob jak mne kontaktovat je zavolat
PROVOZNÍ DOBA KoKS VYS: Po-Pá 11-19

Michaela.Vodova
Koordinátor krajského sdružení
Profese: osvč
Dal poděkování: 3972 poděkování
Dostal poděkování: 4989 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaroslav Vysoký-přijat

Příspěvek od Michaela.Vodova » 20 črc 2018, 12:47

přijat, zaplatil příspěvek, oznámím AO, vítám tě :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvky (celkem 2):
Roman.Pasek, Jaroslav.Vysoky
Koordinátorka KS Vysočina, předsedkyně KS Vysočina.
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz
wiki kraje, web kraje můj profil, web JiPiCe
nejrychlejší způsob jak mne kontaktovat je zavolat
PROVOZNÍ DOBA KoKS VYS: Po-Pá 11-19

Jaroslav.Vysoky
Člen KS Vysočina
Profese: Technická podpora IT, tiskař
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaroslav Vysoký-přijat

Příspěvek od Jaroslav.Vysoky » 22 črc 2018, 11:13

Děkuji Piráti,

jsem rád, že jsem dostal důvěru a mohu vyplout pod pirátskou vlajkou rovnou do bouřilvých vod našeho regionu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Vysoky za příspěvky (celkem 2):
Michaela.Vodova, Jaroslav.Zejda

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Třebíčsko“