Pirátská klubovna - organizační

Diskuze členů a příznivců moravskoslezského kraje o vniřních záležitostech, která není jednáním.

Moderátor: PKS Moravskoslezsky kraj

Pravidla fóra
  • Zde je možno vyhlašovat nezávazné ankety; Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení a registrovaní příznivci.
  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
Rostislav.Reha
Kontrolní komise
Profese: informatik
Dal poděkování: 5458 poděkování
Dostal poděkování: 5363 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirátská klubovna - organizační

Příspěvek od Rostislav.Reha » 19 led 2015, 08:43

Sansom píše: A technicka - ma ten monitor DVI? Ten pocitacek ma jen hdmi vystup - cili to chce jeste snuru HDMI-DVI.
Ja jen, aby ten dotaz nezapadl :)
Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.

Marta.Oskerova
Člen KS Moravskoslezský kraj
Profese: grafik
Dal poděkování: 29 poděkování
Dostal poděkování: 124 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marta.Oskerova » 19 led 2015, 12:24

Martin Kucera píše: Vždyť je to jako dětská stavebnice, jen ve větším měřítku. ;)
Navíc stačilo trochu zagooglit a našli byste např. https://rollpa.objednavka.eu/archivace/
Martine, ja samozrejme vim JAK se to sklada, jen nevim CO z toho bylo slozene. Vzhledem k obrovske variabilite teto "stavebnice" se z toho da slozit takrka cokoli, takze by bylo jednodussi, kdybys aspon byl u toho a rekl, co za sestava z toho jiz slozena byla, nez abychom si s tim hrali a zkouseli, jak se to da poskladat, na to jsme fakt nemeli cas. Je to jako bys mel krabici kosticek z lega a chtel postavit letadlo a ve finale zjistil, ze to je sada na ponorku. Asi ti neco bude chybet a naopak neco nadbyvat. Ono by to samozrejme nejak slo, ale jaksi to nebude ono, ze...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marta.Oskerova za příspěvek:
Rostislav.Reha

Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2280 poděkování
Dostal poděkování: 17321 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Kucera » 19 led 2015, 14:05

Marta Oskerova píše:abilite teto "stavebnice" se z toho da slozit takrka cokoli, takze by bylo jednodussi, kdybys aspon byl u toho a rekl, co za sestava z toho jiz slozena byla, nez abychom si s tim hrali a zkouseli, jak se to da poskladat, na to jsme fakt nemeli cas. Je to jako bys mel krabici kosticek z lega a chtel postavit letadlo a ve finale zjistil, ze to je sada na ponorku. Asi ti neco bude chybet a naopak neco nadbyvat.
Jenže to není materiál z nějaké konkrétní sestavy. To je hromada materiálu z dob, kdy jsme měli prodejnu v Praze, a tam z toho měli postavených několik regálů. Takže s tíím, že něco bude přebývat, jsem od začátku počítal. (Navíc mám ještě jednu krabici komponent stále ve skladu, ta už by se k Lukášovi do auta tehdy nevešla, ale to, co už převezl, by rozhodně na nějaké regály stačit mělo.)
OK, viděl bych to předběžně na příští středu (pondělky mám obsazené, úterky a čtvrtky jsem v Havířově, tuto středu pravuju až do večera, v pátek a sobotu jsem pryč), může být?
tel.: +420 778 702 711
NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM.

Radim.Stach
Profese: ...
Dal poděkování: 770 poděkování
Dostal poděkování: 692 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim.Stach » 19 led 2015, 16:16

Rollpu jsme měli doma, tak z toho něco složit není problém. Kdo má klíče(Marta?), že bych tam zítra hupnul něco složit?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radim.Stach za příspěvek:
Martin.Kucera

Marta.Oskerova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marta.Oskerova » 19 led 2015, 18:09

Martin Kucera píše: Jenže to není materiál z nějaké konkrétní sestavy. To je hromada materiálu z dob, kdy jsme měli prodejnu v Praze, a tam z toho měli postavených několik regálů.
Aha, to jsem nevěděla, tak si budeme hrát... Před schůzí jsme to tam chtěli narychlo aspoň provizorně připravit, tak jsme se tím nechtěli zdržovat, teď už na to čas je...

Klíče mám aktuálně já a Ondra...

rvh
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Profese: zdravotnictví
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 530 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rvh » 20 led 2015, 09:56

Petr Kopecny píše:Víš co? S tímhle jdi do háje Marto a svoje urážky směrované na mě, si nech pro sebe :!: A klidně buď s centrem v prdeli ty (podle tvých slov). Vůbec mě neznáš ani nevíš kdy a kde jsem tak mi tady netvrď, že jsem většinu času pryč. Já jsem se k obě vždy choval slušně tak jsem předpokládal že to u tebě bude stejně. Zřejmě jsem přecenil tvou slušnost.
Klidně si pirástké centrum zařizuj jak chceš a tvoř si tam své přátelské atmosféry, mě je to fuk, ale uvědom si jak vypadá funkce která se dohodla jen a jen někde pod pultem aniž by proběhla JAKÁKOLIV diskuze okolo. Ostatně někdy to tak bývá, že? Zajímavé je, že ani já (ačkoliv místopředseda) o tomto jmenování nevím NIC! Příjde ti to normální? Kolik lidí v kraji o tomto jmenování vědělo? Tři, nebo jen dva?
To by se ti libilo co? Prijit az k hotovemu ... Vlastne ty uz to tak delas celou dobu, Marta ti mela naložit jeste vic, zaslouzis si to. A vecne v prdeli fakt JSI !! Tak si tady nehraj na nejakou chudinku, ty funkcesberaci. Se z toho hned nemusis podelat a zas posrat praci jinych a jinym.

Marta.Oskerova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marta.Oskerova » 20 led 2015, 19:51

Takže další organizační informace: minulý týden jsme byli s Jirkou Demlem v Ikea nakoupit nějaké hrnky a sklenky, je to jen takový nutný základ, pokud bude třeba více, dokoupí se dodatečně.
Vzhledem k tomu, že to tam je velká, poloprázdná místnost, všechno se tam hrozně rozléhá, kdyby byl aspoň uprostřed nějaký koberec, částečně by to utlumil, neplánuje někdo koupit nový a starý poskytnout do Centra? :)
Taky by se hodil vysavač, pořád to tam zametat je docela pakárna.
Když se zařizovalo pražské PiCe, vybavení dodávali členové z celé republiky, navíc měli mnohem více peněz, my si budeme muset pomoct sami. Tak pouvažujte, kdo by mohl čím přispět.

Radim.Stach
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim.Stach » 20 led 2015, 20:07

Jsem proti vysavači, smeták a MOP je daleko lepší volba, navíc nulový náklad(elektřiny ). Koberec uprostřed, k čemu, kvůli zvuku?...........

Marta.Oskerova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marta.Oskerova » 20 led 2015, 20:12

Za prvé kvůli zvuku, za druhé kvůli případnému využití místnosti na přespání více lidí, je to přeci jen příjemnější dát spacák na koberec, než na dlažbu...

Radim.Stach
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim.Stach » 20 led 2015, 20:33

Zítra, cca od 9-12 budu v Opici, tak kdo se chce přidat může. Tiskárnu ve svém autě nepřevezu, protože když jsem ji převážel posledně, tak mi poškrábala dveře a do kufru mi nevejde. Rád pomůžu do jiného auta, ale ke mě ne.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radim.Stach za příspěvek:
Marta.Oskerova

Rychlá odpověď

Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuze Moravskoslezský kraj“