Odvolání B.Hrůzové z vedení PO

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Souhlasím s odvoláním B.Hrůzové z vedení Perzonálního odboru

Pro
11
14%
Proti
48
62%
Zdržuji se
19
24%

Celkem hlasujících: 78 - Celkem hlasů: 78

Martin.Shanil
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: eshop + prodejna
Dal poděkování: 9092 poděkování
Dostal poděkování: 9095 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání B.Hrůzové z vedení PO

Příspěvek od Martin.Shanil » 12 čer 2015, 10:34

Mikulas.Peksa píše:
Petr.Bajgar píše:
Mikulas.Peksa píše:Hele, Petře, řekni to natvrdo. Chceš to dělat?
Ano.
To je fér. Jsem stavu začít ukecávat Mikuláše Ferjenčíka, aby se toho vzdal a dal Ti možnost kandidovat :)

Byl bys ochoten před volbou slíbit, že pokud Tě CF nezvolí, budeš volbu respektovat a necháš nového vedoucího po dobu jeho funkčního období pracovat, nebudeš ho pronásledovat, kritizovat a odvolávat?
to bych po nikom nechtěl. kterej pirát ti slíbí že bude držet hubu? to snad nechceme ne?

Lukas.Findeis
Komunální zastupitel
Profese: zastupitel MČ Praha 12, běžecký trenér
Dal poděkování: 4473 poděkování
Dostal poděkování: 3785 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas.Findeis » 12 čer 2015, 10:38

Mikulas.Peksa píše:Byl bys ochoten před volbou slíbit, že pokud Tě CF nezvolí, budeš volbu respektovat a necháš nového vedoucího po dobu jeho funkčního období pracovat, nebudeš ho pronásledovat, kritizovat a odvolávat?
Je nedemokratické chtít po někom takové věci :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Findeis za příspěvek:
Martin.Shanil
aka Xeelee ☠ mob.: 735 07 66 99zastupitel MČ Praha 12
Pražský participativní projekt na Praze 12 – realizace již brzy, díky za podporu!

Tobias.Esner
Administrativní odbor
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Dal poděkování: 4995 poděkování
Dostal poděkování: 3742 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tobias.Esner » 12 čer 2015, 10:41

Lukas.Findeis píše:
Mikulas.Peksa píše:Byl bys ochoten před volbou slíbit, že pokud Tě CF nezvolí, budeš volbu respektovat a necháš nového vedoucího po dobu jeho funkčního období pracovat, nebudeš ho pronásledovat, kritizovat a odvolávat?
Je nedemokratické chtít po někom takové věci :)
demokracie mi zakazuje někomu sdělit svuj požadavek, přání, prosbu, tezi, nápad ...

proto zastřelili ježíška :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvek:
Ondrej.dj-bobr.Ulehla
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich

Tobias.Esner
Administrativní odbor
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Dal poděkování: 4995 poděkování
Dostal poděkování: 3742 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tobias.Esner » 12 čer 2015, 10:43

Martin Shanil píše:
to bych po nikom nechtěl. kterej pirát ti slíbí že bude držet hubu? to snad nechceme ne?
Martine, je rozdíl držet hubu - drzý jazyk brzy Ruzyň
a držet hubu (ty krávo... víš co myslím)
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich

Mikulas.Peksa
Republikové předsednictvo
Profese: Fyzik
Dal poděkování: 6861 poděkování
Dostal poděkování: 8583 poděkování

Příspěvek od Mikulas.Peksa » 12 čer 2015, 10:57

Martin Shanil píše:to bych po nikom nechtěl. kterej pirát ti slíbí že bude držet hubu? to snad nechceme ne?
Já si myslím, že chceme, aby byla vůle většiny respektována. Že je v zásadě špatně, když někoho zvolíme, někdo jiný to nevydýchá a pak ho stalkuje a trollí, dokud dotyčný nehodí flintu do žita. Prostě si myslím, že máme demokracii a ne trollokracii a názory by měly být respektovány stejně, bez ohledu na to, jestli má jejich nositel čas s nimi každé 2 hodiny znovu plnit fórum.

Rozuměj - já nechci žádný předpis, který by to Petrovi zakazoval. A to, jestli volba bude nebo nebude, záleží jen na Mikulášovi F. Petr měl možnost říct, jestli je za jeho kritikou nějakou další úmysl. Řekl to otevřeně a za to si ho vážím, že hraje na rovinu. Teď se ho ptám, jestli se tam chce za každou cenu protrollit nebo má nějakou vizi a je připraven i na to, že ji CF odmítne. Protože já (individuálně já), prostě nechci podporovat člověka, který neumí prohrávat. Petr nemá žádnou povinnost mi odpovídat. Ale já zase nemám žádnou povinnost hlasovat pro jeho návrhy.

Za sebe říkám, že kdyby došlo na grilovačku, zeptám se ho na to ještě jednou tam.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 2):
Vojtech.Pikal, Lenka.Kozlova
Švejku, až zavěsíte telefon...klap!

PGP: https://pgp.mit.edu/pks/lookup?op=get&se ... 7326D4BF7E

When you play game of trolls you flame or you die. #ByrokratickaFerovka

Petr.Bajgar
Příznivec Pirátů – Pardubický kraj
Profese: ,
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3394 poděkování

Příspěvek od Petr.Bajgar » 12 čer 2015, 11:09

Mikulas.Peksa píše:1) Byl bys ochoten před volbou slíbit, že pokud Tě CF nezvolí, 2) budeš volbu respektovat a necháš nového vedoucího po dobu jeho funkčního období pracovat, nebudeš ho pronásledovat, kritizovat a odvolávat?
Vzhledem k počtu "Brzdičů" růstu Pirátské strany a jejich dlouhodobému vlivu, více méně ani nepředpokládám, že by mě CF podpořilo v mém dlouhodobém snažení a to je dostat Pirátskou stranu mezi skutečně efektivně fungující politická uskupení.

2) Co to má jako znamenat? Dvouleté období po které mám nechat případnou(ého) novou(ého) vedoucí(ho) aby nedělal v podstatě nic, nebo skoro nic? Má to být zavržení principu, že volení se mají zodpovídat ze své činnosti svým voličům? BH se odmítla zodpovídat okamžitě po zvolení, někteří ji k tomu dokonce tleskali. Přesto jsem v podstatě spíš komentoval absurditu její více méně nečinnosti. To že si dělala kamarádíčky v Praze nemohu opravdu počítat za práci kterou očekávám od vedoucí celorepublikově velice potřebného odboru.
Podnět-anketu o případném odvolání jsem pokud vím inicioval až po třičtvrtě roku rádoby činnosti BH jako vedoucí PO.
Opravdu chce M.Peksa, aby naši zvolení byly faktickýmy nedotknutelnýmy patriarchy?

Nemám žádný problém respektovat zvoleného vedoucího PO, který bude opravdu pracovat celorepublikově na růstu schopností naší politické strany tím, že bude nejen proklamativně ale skutečně, zapojovat a v jejich činnosti posilovat stávající a nové členy, kteří už jsou nebo právě vstupují do našeho společného snažení, tak aby sílily naše jednotlivé politickou činnost podporující odbory a hlavně politické schopnosti našich čtrnácti krajských sdružení a tím celorepublikového, evropského a světového snažení.

PS: Pokud chcete, aby Pirátská strana byla dál v podstatě bezvýznamnou "Stranou mírného pokroku v mezích zákona" pak jsou BH, MF a jim podobní k vedení PO ideální.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvek:
Vojtech.Pikal

Mikulas.Ferjencik
Vedoucí mediálního odboru
Profese: student
Dal poděkování: 10312 poděkování
Dostal poděkování: 15910 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik » 12 čer 2015, 11:22

Petře, jaké konkrétní věci by podle tebe měl dělat vedoucí PO?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 2):
Vojtech.Pikal, Robert.Magni
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. [email protected], 737 943 770

Mikulas.Peksa
Republikové předsednictvo
Profese: Fyzik
Dal poděkování: 6861 poděkování
Dostal poděkování: 8583 poděkování

Příspěvek od Mikulas.Peksa » 12 čer 2015, 12:31

Petr.Bajgar píše: ...
Opravdu chce M.Peksa, aby naši zvolení byly faktickýmy nedotknutelnýmy patriarchy?
...
To fakt nechci. Vidím tady 10 hlasů pro odvolání, 46 hlasů proti. Když se to dostalo do těchto čísel, považoval jsem záležitost víceméně za skončenou - celkem jasně vyslovená vůle CF, že má Bára zůstat. Bohužel, Bára s tím sekla, protože odvolávací kampaň pokračovala dál a ona to neustála.

Nejsem s tím spokojený, ani trošičku ne. Tohle opravdu není vůle většiny, jejíž jsem byl součástí. Nemám vlastní silný názor na to, jak by přesně mělo PO fungovat. Ale odpuzuje mě ta snůška urážek, co se v tomhle vlákně nakupila. Odpuzujeme mě, že jsem označován za kamarádíčka Báry Hrůzové, kterou jsem viděl na živo asi 2x. Nelíbí se mi, že se někdo pokouší můj názor tímto způsobem diskreditovat. Stojím za tím, že PO, tj. Bára a předveším Tobias nám s Pirateconem hodně pomohli a nelíbí se mi, že jejich činnost tímto způsobem končí.

Takže ne, nechci. Ale odcamcaď-pocamcaď. Konstruktivní kritika v jednu chvíli přerůstá v nekonstruktivní hate.
Švejku, až zavěsíte telefon...klap!

PGP: https://pgp.mit.edu/pks/lookup?op=get&se ... 7326D4BF7E

When you play game of trolls you flame or you die. #ByrokratickaFerovka

Lenka.Kozlova
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 6166 poděkování
Dostal poděkování: 2109 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lenka.Kozlova » 12 čer 2015, 16:13

není na místě zeptat se:
Byl bys ochoten před volbou slíbit, že pokud Tě CF zvolí, budeš volbu respektovat a necháš nového vedoucího po dobu jeho funkčního období pracovat, nebudeš ho pronásledovat, kritizovat a odvolávat?

Petr.Bajgar
Příznivec Pirátů – Pardubický kraj
Profese: ,
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3394 poděkování

Příspěvek od Petr.Bajgar » 12 čer 2015, 16:53

Mikulas.Peksa píše:Vidím tady 10 hlasů pro odvolání, 46 hlasů proti. Když se to dostalo do těchto čísel, považoval jsem záležitost víceméně za skončenou - celkem jasně
1) vyslovená vůle CF, že má Bára zůstat. Bohužel,
2) Bára s tím sekla, protože odvolávací kampaň pokračovala dál a ona to neustála.
Nejsem s tím spokojený, ani trošičku ne. Tohle opravdu není vůle většiny, jejíž jsem byl součástí.
3) Nemám vlastní silný názor na to, jak by přesně mělo PO fungovat. Ale odpuzuje mě ta snůška urážek, co se v tomhle vlákně nakupila.
4) Odpuzujeme mě, že jsem označován za kamarádíčka Báry Hrůzové, kterou jsem viděl na živo asi 2x.
5) Nelíbí se mi, že se někdo pokouší můj názor tímto způsobem diskreditovat.
6) Stojím za tím, že PO, tj. Bára a předveším Tobias nám s Pirateconem hodně pomohli a nelíbí se mi, že jejich činnost tímto způsobem končí.
1) Vyslovení vůle většiny? To má jako být těch 46hlasů proti odvolání BH? Jenomže členů Pirátské strany je pokud vím 428. Pokud umím počítat tak většina ze 428 je minimálně 215 hlasujících proti odvolání. Čehož určitě zatím v tomto podnětu dosaženo nebylo.

2) Ano, jak píšeš BH s funkcí sekla sama a to ne kvůli tomuto podnětu, ale především proto, že jak sama ve svém zdůvodnění uvedla pro vedení PO v podstatě nic nedělala a jen se schovávala za TE a jeho rádoby činnost PO, kterou představovalo to, že TE vyřazoval kolegy, kteří nezaplatili členský poplatek a když rezignuje on tak ona jde taky.

3) Pokud nemáš názor co by mělo PO dělat, může ti přirozeně připadat dostatečné, co BH při takzvaném vedení PO udělala nebo spíš TE udělal pro jednorázovou akci Pirátcon.

4) Nikdo z 46 hlasujících proti odvolání totiž neargumentoval výčtem činností, které měla BH za rok po zvolení vykonat. Proto považuji tyto hlasující více méně za jeji soukromé sympatizanty, kteří nehledí na to, že vedoucí PO by měl(a)vykonávat činnost pro celou naší stranu a ne jen sbírat osobní popularitu.

5) Jaký názor? Vyjádři se. Co dělala BH tak zázračného pro PP-CZ, že jsi proti jejímu odvolání?

6) No jestli vám TE pomohl s Pirátconem tak fajn ale nás čekají za pár měsíců krajské a potom parlamentní volby a na ně nám určitě ani několik Pirateconů stačit nebude. TE pokud vím rezignoval už několikrát a tahle iniciativa není k odvolání TE. Ten rezignuje sám od sebe a jak to vidím tak je to spíš kvůli sám sobě než kvůli komukoliv jinému.
Naposledy upravil(a) Petr.Bajgar dne 12 čer 2015, 17:04, celkem upraveno 1 x.

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“