Vlákno úlevné

Nemoderované fórum pro témata běžné konverzace.
Pravidla fóra
Fórum Podpalubí je fórum pro libovolná témata běžné konverzace. Fórum není nijak moderováno, v žádném případě nevyjadřuje názory Pirátské strany. Neposkytuje se žádná garance jakéhokoliv druhu.

Podstatná témata prosím zakládejte ve Vnitrostranické diskuzi, nebo jinde kam se hodí.
Petr.Vileta
Místní předsednictvo
Profese: živnostník, programátor
Dal poděkování: 22964 poděkování
Dostal poděkování: 19886 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlákno úlevné

Příspěvek od Petr.Vileta » 27 dub 2017, 00:22

Dalibor.Zahora píše:Agenti samozřejmě pracují pro druhou stranu, někdy i pro třetí nebo pro čtvrtou! :)
a někdy pro malou a jindy pro velkou. :) Já jen, abys jako nováček, z pouhé neznalosti, neopatrnosti, či pod účinkem davové dávivé psychózy kontrolózy, neudělal chybu, jako soudruzi z NDR. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 2):
Lenka.Kozlova, Daniela.Bila
Poslední místopředseda místního sdružení Plzeň
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Jan.Kochert
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Profese: pirate
Dal poděkování: 1483 poděkování
Dostal poděkování: 1391 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Kochert » 27 dub 2017, 00:41

Petr.Vileta píše:
Jan.Kochert píše:Tvl, když udělám anketu, ve který položím otázku "je RV svéprávný?" + dám možnosti: ano, ne, není, asi ne, vůbec, nezajímá mě to + dám možnost hlasovat pro více možností, jak to asi dopadne?
Zkus se podívat na začátek, jak se jmenuje vlákno, jaká je anketní otázka a jaké jsou možné odpovědi. Neptám se, jestli je RV svéprávný, ale proč členové nehlasují pro přezkum. Jediná možnost, co mi tam chybí "Nechám to na Kontrolní komisi", mě fakt nenapadla, to nebyl úmysl. clenske-ankety-f637/proc-nechce-cf-rozh ... 36621.html
Šmarjá já ti to nevyčítám. Pointa nebyla "Petr udělal špatně anketu", ale že taková anketa by se neměla používat jako argument.
OFFTOPICProč? Tak schválně, dává ti tohle smysl? „Důvěřuji RV, proto jej přece volíme. Kdybych byl v RV, hlasoval(a) bych stejně.”
Mě jo, protože ty možnosti se nevylučujou, vyjadřují (mohou vyjadřovat) jeden názor. . Proto nemůžeš hlasy v anketě sečíst způsobem 14+23, pokud nemá každý hlasující právě jeden hlas.

Petr.Vileta píše:
Jan.Kochert píše:řešení:
Po hlasování 2 lidí, z nichž jeden budu já a druhý člen RV, vyhraju tuhle "orientační, ale přesto" anketu 4:1.
Fakt díky za důvěru. :( Ani ve vysloveně ironické anketě nikdy nehlasuji první, protože nechci výsledky ovlivňovat. A ano, na FB jsem poslal odkaz asi 5 lidem, ale až druhý den, když už hlasovalo nějakých 20 členů. On ten odkaz je totiž přímo ve fóru.
post502542.html#p502542
Tohle taky nebylo podezření, že bys něčím manipuloval.
OFFTOPICJen poukazuju na to, že když první možnost vyjadřuje názor X a druhá i třetí možnost názor Y (víceméně stejnou věc), tak s názorem Y logicky zaškrtneš 2 hlasy, tedy 2x víc než Xka.
Bral jsem tu anketu přesně jak píšeš - ironicky, jako zajímavost a bylo imho prospěšný, jaké další návrhy "co mi v anketě chybí" padaly: Nechat na KK, Co je ti do toho...
edit: „Co je ti do toho” bylo jinde, ale to je fuk - osobně bych to dával defaultně ke každý anketě. :) . Nemyslel jsem, že by ji někdo chápal vážně, viz samotný zavádějící název.
I'm not „future”. You're retro.
Profil !

Roman.Kucera
Republikový výbor
Profese: IT
Dal poděkování: 10300 poděkování
Dostal poděkování: 18930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman.Kucera » 27 dub 2017, 00:52

Naštěstí jsou všechny FB skupiny jen taková neoficiální tlachárna, tak do nich krtek mít přístup nemůže. Ochrana soukromí voe! Tos v programu nečetl?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 3):
Zuzana.Dohnalova, Petr.Vileta, Daniela.Bila
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

Lenka.Kozlova
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 7050 poděkování
Dostal poděkování: 2370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lenka.Kozlova » 27 dub 2017, 01:34

Ja pracuju verejne, jinak log chliva je verejne dostupnej, takze klidne se kouknete kdo chce. :fet:
mně je chlív ukradenej, ale různý metry ne ;)
a fakt mě dostal ten povel, že nikoho nesmím blokovat :D hajlíček!
já nevim, jak jste si to tam upekli a kdo byl iniciátorem se můžu jen dohadovat, ale kdyby teď Dalibor byl jen agent a ne agent KK tak už hajluje taky :))

Vlastimil.Efraim
Příznivec Pirátů – Olomoucký kraj
Profese: sekáč
Bydliště: Olomouc, Morava, CZ, EU, Země, Slunce, Mléčná dráha
Dal poděkování: 616 poděkování
Dostal poděkování: 1328 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlastimil.Efraim » 27 dub 2017, 01:48

Roman.Kucera píše:Naštěstí jsou všechny FB skupiny jen taková neoficiální tlachárna, tak do nich krtek mít přístup nemůže. Ochrana soukromí voe! Tos v programu nečetl?
Obrázek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vlastimil.Efraim za příspěvek:
Marek.Necada

Petr.Vileta
Místní předsednictvo
Profese: živnostník, programátor
Dal poděkování: 22964 poděkování
Dostal poděkování: 19886 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 27 dub 2017, 02:02

Lenka.Kozlova píše:mně je chlív ukradenej ...
Kdo ti ho ukradl? :o Neměla by to prověřit KoKo OFFTOPICdříve KK, foneticky KáKá - a prosím pečlivou výslovnost obou dlouhých samohlásek? Založ podání na redmine

Já bych tedy do hlíva i zašel, ale nemám vhodnou obuv. :?
Obrázek
Poslední místopředseda místního sdružení Plzeň
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 23026 poděkování
Dostal poděkování: 10370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 27 dub 2017, 07:13

Lenka.Kozlova píše:
Ja pracuju verejne, jinak log chliva je verejne dostupnej, takze klidne se kouknete kdo chce. :fet:
mně je chlív ukradenej, ale různý metry ne ;)
a fakt mě dostal ten povel, že nikoho nesmím blokovat :D hajlíček!
já nevim, jak jste si to tam upekli a kdo byl iniciátorem se můžu jen dohadovat, ale kdyby teď Dalibor byl jen agent a ne agent KK tak už hajluje taky :))
V čem různé metry? Proto je tam pracovní skupiny - tlachárny si muze mit kdokoli jakkékoli (aspoň do doby než zavedeme pirátskou totalitu :))
A co je jiného blokace, než porušování přistupu KK?
Vlastimil.Efraim píše: Obrázek
Tohle je slušnej vtip, podobnej jako tajné skupiny na FB. 8-)
twitter @daliborzz člen @pirati_sck ale výskyt i @piratip1 případně FB fb.com/dlbrz a profil na wiki.pirati.cz

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Dal poděkování: 4275 poděkování
Dostal poděkování: 15136 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan.Bartos » 27 dub 2017, 07:37

Všechny skupiny jsou tlachárna. FB není oficiální systém. Tam práva KK nesahají. Zrovna tak není pravdou že svůj FB profil nemohu používat jako pracovní. To je v rozporu s MO zájmy Pirátské strany, Takže za mě smolík. Kašlu na to a sejdeme se u RK. Já bych rozhodně chtěl aby KK řešila třeba to, že díky chování některých "protěžovaných členů" jiný lidi v noci blinkají protože mají nervy v prdeli a KK si rozjíždí svýho bigbrother, místo aby řešila bezpráví které v této věci vládne. Zip File!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvek:
Jan.Lipavsky
předseda Pirátů
[email protected]

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 23026 poděkování
Dostal poděkování: 10370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 27 dub 2017, 07:50

No, někteří vedoucí odborů již reagovali a přístupy poskytli, někteří s jistými výhradami, které se budou řešit. To jen pro ilustraci.
twitter @daliborzz člen @pirati_sck ale výskyt i @piratip1 případně FB fb.com/dlbrz a profil na wiki.pirati.cz

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Dal poděkování: 4275 poděkování
Dostal poděkování: 15136 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan.Bartos » 27 dub 2017, 07:54

Nejvtipnější je, že Dalibor záhora je členem řady těchto skupin pod falešným profilem Emil Havran. To mě baví nejvíce. Samozřejmě tě do RP tlachárny nepustím a Řehu už vůbec ne. Ne že by se tam něco dělo, co bys nemohl vědět, ostatně se o to s tebou bavím také zcela otevřeně a výsledky máme zveřejněné, ale prostě z principu. Je ti po tom guano :-) Ato blokováníško bych chtěl vysvětlit hlouběji. Ale já bych to dal rovnou té RK, protože koukám, že vaše závěry dnů posledních nemají racionální ani důvodové zázemí. Dělat výklad paragrafu odkazem na paragraf :-)
předseda Pirátů
[email protected]

Rychlá odpověď

Odpovědět

Zpět na „Podpalubí“