Picolo - vybavení

Pirátská kajuta Olomouc - 8. května 522/5, Olomouc.

Moderátoři: PKS Olomoucky kraj, Republikove predsednictvo

Jakub.Knapek
Člen KS Olomoucký kraj
Profese: SŠ učitel (Gymnázium Olomouc-Hejčín)
Dal poděkování: 98 poděkování
Dostal poděkování: 53 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Picolo - vybavení

Příspěvek od Jakub.Knapek » 09 črc 2018, 20:40

Nela.Chudova píše:
09 črc 2018, 15:28
Drazí a milí,
několik informací z mé strany:
...
2) Do kontejneru na plast vhazujte, prosím, pouze PRÁZDNÉ a SEŠLAPANÉ PETky. V případě že nejsou vylité a sešlapané, dělá to po nás paní uklízečka. Další kapitolou jsou obaly od jídla. Prosím, aby byly vždy vypláchnuté. Naše kontejnery se vyváží jednou za 14 dní a asi si dovedete představit tu vůni. Buďme tedy, prosím, ohleduplní.
...
Nel
Tak to je na mě a na akci #pivnistezkou. Omlouvám se za komplikace, a až potkám paní uklízečku, omluvím se osobně. Příště si dám pozor.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Knapek za příspěvky (celkem 2):
Nela.Chudova, Tomas.Svoboda

Antonin.Stepan
Člen KS Olomoucký kraj
Profese: muzikant,pedagogo
Dal poděkování: 64 poděkování
Dostal poděkování: 49 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Antonin.Stepan » 09 črc 2018, 22:11

Popelník někdo čubl. Kopil jsem dnes dva. + chemopren na Vojtovi cedule. Utraceny bakši nechť je věnován :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonin.Stepan za příspěvek:
Nela.Chudova
OFFTOPICTel : 733147625

Jan.Bednarik
Krajské předsednictvo
Profese: programátor, konzultant, řemeslník
Dal poděkování: 634 poděkování
Dostal poděkování: 740 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Bednarik » 10 črc 2018, 14:12

Nela.Chudova píše:
Drazí a milí,

1) Koupila jsem sešit na podněty občanů (leží hned vedle červeného diáře). Vyplňujte vždy datum, jméno a příjmení, konkrétní podnět a nechávejte, prosím, prostor pro odpovědi. Je to z toho důvodu, aby v případě, že se občan vrátí pro odpověď a nebude tam osoba, která s ním danou věc řešila, mohl odpovědět kdokoliv z nás. A aby občané viděli, že se s jejich připomínkami dále pracuje.
2) Do kontejneru na plast vhazujte, prosím, pouze PRÁZDNÉ a SEŠLAPANÉ PETky. V případě že nejsou vylité a sešlapané, dělá to po nás paní uklízečka. Další kapitolou jsou obaly od jídla. Prosím, aby byly vždy vypláchnuté. Naše kontejnery se vyváží jednou za 14 dní a asi si dovedete představit tu vůni. Buďme tedy, prosím, ohleduplní.
3) V případě, že je koš na smíšený odpad bez pytlíku, prosím, nevhazujte do něj nic a nejprve doplňte pytlík (nachází se v kuchyňské lince - vlevo dole).
4) Prosím, abyste špačky dávali do popelníku, nikoliv do kontejneru, odkud budou následně V PYTLÍKU přemísťovány do koše. Je to z důvodu zápachu. Paní uklízečka pak po každém vysypávání koše celý kontejner umývá. Tak, prosím, nepřidělávejme práci.
5) Minulý týden se v Picolu údajně konaly dvě párty do pozdních ranních hodin. Nevím, jak tohle máme nastavené, ale asi to není úplně ok.

DÍKY VŠEM!
Neukamenujte mně a užívejte si letních dní! :)

Nel
2) Kontejner na plast a papír vesele využívají i ostatní obyvatelé a návštěvníci domu. A plastové lahve evidentně nesešlapují.
5) Paní uklízečka v úterý říkala, že tam byla nějaká párty na zahradě. A ptala se jestli nevíme, kdo to tam obývá (jsem nevěděl). Tak to možná nebylo v Picolu (tam byla jen schůze ve středu pokud vím, a do pozdních ranních hodin tam nikdo nezůstával).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Bednarik za příspěvek:
Vojtech.Pikal
předseda KS OlK • člen TO • [email protected]OFFTOPIC603 439 481

Nela.Chudova
Asistent poslance
Profese: Student a živnostník
Dal poděkování: 110 poděkování
Dostal poděkování: 62 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nela.Chudova » 10 črc 2018, 19:39

Jan.Bednarik píše:
10 črc 2018, 14:12
Nela.Chudova píše:
Drazí a milí,

1) Koupila jsem sešit na podněty občanů (leží hned vedle červeného diáře). Vyplňujte vždy datum, jméno a příjmení, konkrétní podnět a nechávejte, prosím, prostor pro odpovědi. Je to z toho důvodu, aby v případě, že se občan vrátí pro odpověď a nebude tam osoba, která s ním danou věc řešila, mohl odpovědět kdokoliv z nás. A aby občané viděli, že se s jejich připomínkami dále pracuje.
3) V případě, že je koš na smíšený odpad bez pytlíku, prosím, nevhazujte do něj nic a nejprve doplňte pytlík (nachází se v kuchyňské lince - vlevo dole).
4) Prosím, abyste špačky dávali do popelníku, nikoliv do kontejneru, odkud budou následně V PYTLÍKU přemísťovány do koše. Je to z důvodu zápachu. Paní uklízečka pak po každém vysypávání koše celý kontejner umývá. Tak, prosím, nepřidělávejme práci.
5) Minulý týden se v Picolu údajně konaly dvě párty do pozdních ranních hodin. Nevím, jak tohle máme nastavené, ale asi to není úplně ok.

DÍKY VŠEM!
Neukamenujte mně a užívejte si letních dní! :)

Nel
2) Kontejner na plast a papír vesele využívají i ostatní obyvatelé a návštěvníci domu. A plastové lahve evidentně nesešlapují.
5) Paní uklízečka v úterý říkala, že tam byla nějaká párty na zahradě. A ptala se jestli nevíme, kdo to tam obývá (jsem nevěděl). Tak to možná nebylo v Picolu (tam byla jen schůze ve středu pokud vím, a do pozdních ranních hodin tam nikdo nezůstával).
Díky za objasnění, šéfe! :)
Na kontejnery jsem již nalepila cedulku ať sešlapují, nebo si tam dáme zámeček.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Nela.Chudova za příspěvek:
Jan.Bednarik

Rychlá odpověď

Odpovědět

Zpět na „Olomouc - Pirátské Centrum Olomouc (PiCOlo)“