Picolo - vybavení

Pirátská kajuta Olomouc - 8. května 522/5, Olomouc.

Moderátoři: PKS Olomoucky kraj, Republikove predsednictvo

Odpovědět
Jakub.Knapek
Člen KS Olomoucký kraj
Profese: SŠ učitel (Gymnázium Olomouc-Hejčín)
Dal poděkování: 126 poděkování
Dostal poděkování: 60 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Picolo - vybavení

Příspěvek od Jakub.Knapek » 09 črc 2018, 20:40

Nela.Chudova píše:
09 črc 2018, 15:28
Drazí a milí,
několik informací z mé strany:
...
2) Do kontejneru na plast vhazujte, prosím, pouze PRÁZDNÉ a SEŠLAPANÉ PETky. V případě že nejsou vylité a sešlapané, dělá to po nás paní uklízečka. Další kapitolou jsou obaly od jídla. Prosím, aby byly vždy vypláchnuté. Naše kontejnery se vyváží jednou za 14 dní a asi si dovedete představit tu vůni. Buďme tedy, prosím, ohleduplní.
...
Nel
Tak to je na mě a na akci #pivnistezkou. Omlouvám se za komplikace, a až potkám paní uklízečku, omluvím se osobně. Příště si dám pozor.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Knapek za příspěvky (celkem 3):
Nela.Chudova, Tomas.Svoboda, Marika.Rehova

Antonin.Stepan
Profese: muzikant,pedagogo
Dal poděkování: 123 poděkování
Dostal poděkování: 83 poděkování

Příspěvek od Antonin.Stepan » 09 črc 2018, 22:11

Popelník někdo čubl. Kopil jsem dnes dva. + chemopren na Vojtovi cedule. Utraceny bakši nechť je věnován :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonin.Stepan za příspěvek:
Nela.Chudova
OFFTOPICTel : 733147625

Jan.Bednarik
Krajské předsednictvo
Profese: programátor, konzultant, řemeslník
Dal poděkování: 904 poděkování
Dostal poděkování: 1198 poděkování

Příspěvek od Jan.Bednarik » 10 črc 2018, 14:12

Nela.Chudova píše:
Drazí a milí,

1) Koupila jsem sešit na podněty občanů (leží hned vedle červeného diáře). Vyplňujte vždy datum, jméno a příjmení, konkrétní podnět a nechávejte, prosím, prostor pro odpovědi. Je to z toho důvodu, aby v případě, že se občan vrátí pro odpověď a nebude tam osoba, která s ním danou věc řešila, mohl odpovědět kdokoliv z nás. A aby občané viděli, že se s jejich připomínkami dále pracuje.
2) Do kontejneru na plast vhazujte, prosím, pouze PRÁZDNÉ a SEŠLAPANÉ PETky. V případě že nejsou vylité a sešlapané, dělá to po nás paní uklízečka. Další kapitolou jsou obaly od jídla. Prosím, aby byly vždy vypláchnuté. Naše kontejnery se vyváží jednou za 14 dní a asi si dovedete představit tu vůni. Buďme tedy, prosím, ohleduplní.
3) V případě, že je koš na smíšený odpad bez pytlíku, prosím, nevhazujte do něj nic a nejprve doplňte pytlík (nachází se v kuchyňské lince - vlevo dole).
4) Prosím, abyste špačky dávali do popelníku, nikoliv do kontejneru, odkud budou následně V PYTLÍKU přemísťovány do koše. Je to z důvodu zápachu. Paní uklízečka pak po každém vysypávání koše celý kontejner umývá. Tak, prosím, nepřidělávejme práci.
5) Minulý týden se v Picolu údajně konaly dvě párty do pozdních ranních hodin. Nevím, jak tohle máme nastavené, ale asi to není úplně ok.

DÍKY VŠEM!
Neukamenujte mně a užívejte si letních dní! :)

Nel
2) Kontejner na plast a papír vesele využívají i ostatní obyvatelé a návštěvníci domu. A plastové lahve evidentně nesešlapují.
5) Paní uklízečka v úterý říkala, že tam byla nějaká párty na zahradě. A ptala se jestli nevíme, kdo to tam obývá (jsem nevěděl). Tak to možná nebylo v Picolu (tam byla jen schůze ve středu pokud vím, a do pozdních ranních hodin tam nikdo nezůstával).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Bednarik za příspěvek:
Vojtech.Pikal
krizový manažer KS OlK (oficiálně předseda) • člen TO • [email protected] • 603 439 481

Nela.Chudova
Asistent poslance
Profese: Student a živnostník
Dal poděkování: 163 poděkování
Dostal poděkování: 95 poděkování

Příspěvek od Nela.Chudova » 10 črc 2018, 19:39

Jan.Bednarik píše:
10 črc 2018, 14:12
Nela.Chudova píše:
Drazí a milí,

1) Koupila jsem sešit na podněty občanů (leží hned vedle červeného diáře). Vyplňujte vždy datum, jméno a příjmení, konkrétní podnět a nechávejte, prosím, prostor pro odpovědi. Je to z toho důvodu, aby v případě, že se občan vrátí pro odpověď a nebude tam osoba, která s ním danou věc řešila, mohl odpovědět kdokoliv z nás. A aby občané viděli, že se s jejich připomínkami dále pracuje.
3) V případě, že je koš na smíšený odpad bez pytlíku, prosím, nevhazujte do něj nic a nejprve doplňte pytlík (nachází se v kuchyňské lince - vlevo dole).
4) Prosím, abyste špačky dávali do popelníku, nikoliv do kontejneru, odkud budou následně V PYTLÍKU přemísťovány do koše. Je to z důvodu zápachu. Paní uklízečka pak po každém vysypávání koše celý kontejner umývá. Tak, prosím, nepřidělávejme práci.
5) Minulý týden se v Picolu údajně konaly dvě párty do pozdních ranních hodin. Nevím, jak tohle máme nastavené, ale asi to není úplně ok.

DÍKY VŠEM!
Neukamenujte mně a užívejte si letních dní! :)

Nel
2) Kontejner na plast a papír vesele využívají i ostatní obyvatelé a návštěvníci domu. A plastové lahve evidentně nesešlapují.
5) Paní uklízečka v úterý říkala, že tam byla nějaká párty na zahradě. A ptala se jestli nevíme, kdo to tam obývá (jsem nevěděl). Tak to možná nebylo v Picolu (tam byla jen schůze ve středu pokud vím, a do pozdních ranních hodin tam nikdo nezůstával).
Díky za objasnění, šéfe! :)
Na kontejnery jsem již nalepila cedulku ať sešlapují, nebo si tam dáme zámeček.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Nela.Chudova za příspěvek:
Jan.Bednarik

Nela.Chudova
Asistent poslance

Příspěvek od Nela.Chudova » 03 srp 2018, 15:57

Dnes jsem byla shánět zámečky na popelnici, ale bude to asi trochu složitější navrtat. Mohla bych tedy poprosit některého z chlapů, který by si to vzal na starosti? Prosím, prosím. :)

Díky moc.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Nela.Chudova za příspěvek:
Vojtech.Pikal

Nela.Chudova
Asistent poslance

Příspěvek od Nela.Chudova » 03 srp 2018, 18:23

Do budoucna bychom také měli pořídit rolety, resp. něco na zatemnění oken. V případě, že zde budeme pořádat i projekce, tak je to více než vítané. Ale chápu, nemáme teď peníze, takže si to tu spíše jen odkládám prozatím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Nela.Chudova za příspěvky (celkem 2):
Vojtech.Pikal, Marika.Rehova

Vojtech.Pikal
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: poslanec, informatik
Dal poděkování: 23685 poděkování
Dostal poděkování: 16876 poděkování

Příspěvek od Vojtech.Pikal » 03 srp 2018, 20:40

Jen k ceduli - kdyby jste někdo měli nějakého studujícího právníka, který by se na to mohl podívat, nasměrujte ho na mě. Chci se vůbec zorientovat, co se musí podle zákona a co podle vyhlášky.
člen RV, AO, ZO, FO a PO a předsedající CF;
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj, člen AO OlK
Profil|fb|blog Tel: 776635258 Mumble status

Milos.Zmeskal
Koordinátor krajského sdružení
Profese: Koordinátor
Dal poděkování: 551 poděkování
Dostal poděkování: 589 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milos.Zmeskal » 06 srp 2018, 10:44

Zámky klidně navrtám. Je třeba koupit ty delší, například tyhle.
"Společnost mě nenávidí a já nenávidím ji. Její pravidla mě omezují, hodlám je porušit." James Cole
XOLK! XOLK! XOLK!

Winston Wolfe z Xolku
OFFTOPICmilos.zmeskal(avkrouzku)pirati.cz
77O ll3 65O
fb.com/milhauzz18

Nela.Chudova
Asistent poslance

Příspěvek od Nela.Chudova » 08 srp 2018, 12:53

Milos.Zmeskal píše:
06 srp 2018, 10:44
Zámky klidně navrtám. Je třeba koupit ty delší, například tyhle.
Ty tam právě pan zámečník má, ale říkal, že to bude problém navrtat. Jelikož ani jedna horní plocha se s tou spodní neprotíná... Raději to pořádně promysleme, ať to nekoupím zbytečně.

Milos.Zmeskal
Koordinátor krajského sdružení
Profese: Koordinátor
Dal poděkování: 551 poděkování
Dostal poděkování: 589 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milos.Zmeskal » 10 srp 2018, 13:49

Dodám info:
Baterie je koupená, Hynek ji namontuje.
Popelnice budou na petlici, Nela nakoupí.
Držák na toaleťák to chce stojací. Líbí se mi docela tohle, aj by se to tam hodilo, ale je to dost drahý.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milos.Zmeskal za příspěvek:
Nela.Chudova
"Společnost mě nenávidí a já nenávidím ji. Její pravidla mě omezují, hodlám je porušit." James Cole
XOLK! XOLK! XOLK!

Winston Wolfe z Xolku
OFFTOPICmilos.zmeskal(avkrouzku)pirati.cz
77O ll3 65O
fb.com/milhauzz18

Odpovědět

Zpět na „Olomouc - Pirátské Centrum Olomouc (PiCOlo)“