MF Pha4 4/2018 - Sestavení zbytku kandidátky

Moderátoři: PKS Praha, PMS Praha 4

Tibor.Vansa
Garant programového bodu
Profese: analytik kreditního rizika v bance
Dal poděkování: 216 poděkování
Dostal poděkování: 705 poděkování

MF Pha4 4/2018 - Sestavení zbytku kandidátky

Příspěvek od Tibor.Vansa » 15 kvě 2018, 12:01

Vážené fórum MS Prahy 4,

jménem PMS Praha 4 tímto zahajuji jednání ve věci sestavení kandidátky pro místa, u kterých neproběhne volba, ale budou určena rozhodnutím předsednictva. Ještě není známo, zda, bude Praha 4 rozdělena na 5 obvodů nebo ne. Bude se tedy jednat o
a) 4. - poslední místo v případě, že bude 2 a více obvodů
b) kandidáta na 13. - poslední místo v případě jednoho volebního obvodu.

Přestože se jedná o místa určená rozhodnutím předsednictva, je žádoucí, aby se kandidáti rovněž řádně představili. Kandidáti se budou moci představit členům na veřejném grilování 27. 5. 2018.

Kandidát by ve své kandidátské řeči měl uvést, jak chce funkci vykonávat a jaké pro ní má předpoklady. Je též dobré mít aktuální profil na Pirátské wiki/stránkách.

Jamal81
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Technik
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: MF Pha4 4/2018 - Sestavení zbytku kandidátky

Příspěvek od Jamal81 » 27 čer 2018, 16:33

Ahoj,
šťouchla do mě Nuna, že je třeba naplnit kandidátku. Pokud bude zájem, tak rád obsadím chvost soupisky :-)

Honza
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jamal81 za příspěvky (celkem 2):
Adam.Jaros, Vera.Marusiakova

Josef.Kadlecek
Člen KS Praha
Profese: živnostník, řemeslník; dobrý elektrikář
Dal poděkování: 1131 poděkování
Dostal poděkování: 1139 poděkování

Příspěvek od Josef.Kadlecek » 02 črc 2018, 08:16

Zdravím, včera na happeningu proti dalším pokusům o cenzuru internetu na Palackého jsme se potkali s Tiborem, kterýžto říkal, že dával a jak jsem pochopil sem, na fórum, současný stav kandidátky.
Ano, hrdě se hlásím k - jak to nazval svatý bojovník za svou pravdu - JXD - perpetuum mobile - Dalynu. Hučím to do Pirátů už tři roky. Mějte na paměti, že zkušenost je nepřenosná!
No a při tom vědomí jsem poslal Tiborovi formulář, jsme domluveni, že je potřeba jeho písemnou podobu.
Ale znova podotýkám - dle jednoho nejmenovaného média/kontroverzního novináře jsem psychicky narušená osoba, podporující perpetuum mobile.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Kadlecek za příspěvek:
Adam.Jaros
Existuje princip: je hrází pro jakékoli informace, odolává všem argumentům a úspěšně drží lidi ve věčné ignoranci: zavrhnout věc ještě před prozkoumáním
Herbert Spencer, 1820-1903 https://cs.wikipedia.org/wiki/Herbert_Spencer
Za sebe - mám vás všecky rád. Akorát před fanatickými "souložníky teoretiky" mě i u Pirátů naučilo se už mít na pozoru.
Neomylné lidi bez váhání devitalizovat!

Tibor.Vansa
Garant programového bodu
Profese: analytik kreditního rizika v bance
Dal poděkování: 216 poděkování
Dostal poděkování: 705 poděkování

Příspěvek od Tibor.Vansa » 02 črc 2018, 10:23

Josef.Kadlecek píše:
02 črc 2018, 08:16
Zdravím, včera na happeningu proti dalším pokusům o cenzuru internetu na Palackého jsme se potkali s Tiborem, kterýžto říkal, že dával a jak jsem pochopil sem, na fórum, současný stav kandidátky.
Ano, hrdě se hlásím k - jak to nazval svatý bojovník za svou pravdu - JXD - perpetuum mobile - Dalynu. Hučím to do Pirátů už tři roky. Mějte na paměti, že zkušenost je nepřenosná!
No a při tom vědomí jsem poslal Tiborovi formulář, jsme domluveni, že je potřeba jeho písemnou podobu.
Ale znova podotýkám - dle jednoho nejmenovaného média/kontroverzního novináře jsem psychicky narušená osoba, podporující perpetuum mobile.
Ahoj, pochopím, že máš jako koníčka vynalézání perpetum mobile, no minimálně tím nikomu neškodíš. Ale že si dobrovolně naběhneš na vidle a jdeš dělat rozhovor s psychicky narušenou osobou JXD, to mi hlava nebere. Ten článek jsem nečetl a ve rámci svého duševního rovnováhy ani nehodlám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tibor.Vansa za příspěvky (celkem 2):
Adam.Jaros, Vladimira.Sykorova

Vera.Marusiakova
Člen KS Praha
Profese: Tajemnice-asistentka poslance
Dal poděkování: 41 poděkování
Dostal poděkování: 66 poděkování

Příspěvek od Vera.Marusiakova » 04 črc 2018, 13:54

Krásný den všem Pirátům a příznivcům, Pirátkám a příznivkyním - nejen ze Čtyřky,

ráda bych se zařadila do čestné zadní formace naší kandidátní listiny v Praze 4.

Pracuji na víc než plný úvazek v poslaneckém klubu Pirátů v PS PČR, konkrétně pro našeho předsedu Ivana. Hlásím se, abych podpořila kolegy a kolegyně, kteří odvádějí výbornou práci v naší městské části. S Piráty jsem v profesním i osobním kontaktu od února 2016.

V Praze 4-Nusle žiji víc než dvacet let a žiji tu ráda. Z pohledu občanky a matky mě zajímají především témata školství, volnočasové možnosti pro děti a mládež, dostupnost lékařské péče, občanská vybavenost a bezpečnost - zejména v souvislosti s pohybem dětí v ulicích (tady mám na mysli parkování na chodnících a v místech, kde auta nemají co dělat - což přirozeně souvisí s dopravou, potažmo s dostupností mhd). Vystudovala jsem sociální práci na FF UK, přirozeně mě tak zajímá i dostupnost sociálních služeb v naší městské části a kvalita života občanů obecně.

Můj profil najdete zde: https://www.pirati.cz/lide/vera-marusiakova/
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vera.Marusiakova za příspěvky (celkem 3):
Honza.Hora, Adam.Jaros, Vladimira.Sykorova

Matej.Sandor
Člen KS Praha
Profese: manažer, právník
Dal poděkování: 181 poděkování
Dostal poděkování: 243 poděkování

Příspěvek od Matej.Sandor » 11 črc 2018, 10:31

Ahoj,
vkládám jsem text od kamarátky Blanky Krátké ( https://www.facebook.com/blanka.kratka ), která se jako nestraník hlásí na doplnění kandidátky, někam na zadní místa, nicméně si zatím nechtěla založit profil:

"Ahoj všem pirátům,
jmenuji se Blanka Krátká a piráti jsou mi v poslední době sympatický. Nejsem členem žádné politické strany a ani se zatím výrazněji nechci politicky angažovat. Pokud to však bude potřeba a lze vám tak pomoct, tak ráda budu za vás kandidovat jako nestraník, někde na konci kandidátky. Jsem z Prahy 4, mám 24 let a pracuji jako učitelka v mateřské školce.
Blanka"
Tito uživatelé poděkovali autorovi Matej.Sandor za příspěvky (celkem 4):
Adam.Jaros, Honza.Hora, Vladimira.Sykorova, Tibor.Vansa

Vladimira.Sykorova
Člen KS Praha
Profese: rada ve státní správě /správní řízení/
Dal poděkování: 138 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Re: MF Pha4 4/2018 - Sestavení zbytku kandidátky - představení kandidáta Jana Mizery

Příspěvek od Vladimira.Sykorova » 17 črc 2018, 20:06

Ahoj moje Piratstvo, je mi ctí představit vám našeho příznivce a kandidáta do komunálních voleb https://www.facebook.com/jan.mizera.3
S jeho dovolením vkládám jím zaslaný příspěvek.
"Ahoj všem, rád bych reprezentoval Piráty na čestném posledním místě kandidátky na Praze 4. Na Praze 4 jsem se narodil a žiji zde celý svůj život I když jsem vystudoval elektrotechnickou průmyslovku, tak mě život zavál do trochu jiné oblasti energetiky. Profesně se věnuji plynárenství a v koncernu Pražské plynárenské mám na starosti tým cca 10 lidí, kteří řeší problematiku neoprávněných odběrů plynu, a také testování a aplikaci technologických novinek v oblasti měření spotřeby plynu. Jako technicky založeného člověka mě zajímají technika obecně, elektronika, "chytré technologie", doprava, cyklodoprava (snažím se jezdit na kole nejen po Praze), energetika. Piráty jsem začal vnímat krátce po vzniku a od první chvíle jste byli sympatičtí a moje pirátské sympatie mají neustále vzrůstající tendenci:-) a doufám, že to tak dlouho zůstane. Jsem proto hrdý několikanásobný pirátský volič. Děkuji za projevenou důvěru." Jan Mizera
Naposledy upravil(a) Vladimira.Sykorova dne 18 črc 2018, 00:44, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vladimira.Sykorova za příspěvek:
Matej.Sandor
Obrázek

Vladimira.Sykorova
Člen KS Praha
Profese: rada ve státní správě /správní řízení/
Dal poděkování: 138 poděkování

Predstaveni kandidatky Markéty Sykorové

Příspěvek od Vladimira.Sykorova » 17 črc 2018, 22:12

Dobrý den, bude mi ctí být jako nezávislý kandidát na zadní pozicí vaší kandidátky pro městskou část Prahy 4.
Jmenuji se Markéta Sýkorová https://www.facebook.com/marketa.sykorova jsem studentka VŠE, obor podnikání a managementu, celý svuj dosavadní život jsem bydlela na Praze 4. Na studiích získávám poznatky na poli kritického uvažování a managementu udržitelnosti a vnímám, že tato témata je třeba řešit i na veřejné občanské úrovni. Též se zajímám o rozvoj komunitního života skrze dobrovolničení. Ráda pomohu Pirátům svojí kandidaturou na zadní pozici kandidátky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vladimira.Sykorova za příspěvky (celkem 2):
Matej.Sandor, Tibor.Vansa
Obrázek

Matej.Sandor
Člen KS Praha
Profese: manažer, právník
Dal poděkování: 181 poděkování
Dostal poděkování: 243 poděkování

Příspěvek od Matej.Sandor » 18 črc 2018, 22:04

Ahoj,
vkládám jsem ještě text od manželky Renaty Šandor (https://www.facebook.com/renata.blahova.94 ), která se jako nestraník hlásí na doplnění kandidátky na Praze 4, někam na zadní místa:

"Ahoj,

jmenuji se Renata Šandor a v rámci podpory pirátské strany a mého manžela se hlásím do zadní části kandidátky pirátů na Praze 4 jako nestranický kandidát. I když nejsem a zatím ani neplánuji být členem strany, tak s většinou pirátského programu souhlasím a budu ráda, pokud Vás budu moct tímto způsobem podpořit. Pocházím z Moravy, mám 34 let a pracuji jako právník.

Renata"
Tito uživatelé poděkovali autorovi Matej.Sandor za příspěvek:
Tibor.Vansa

Ladislav.Dvorak
Člen KS Praha
Profese: projektant
Dal poděkování: 17 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ladislav.Dvorak » 20 črc 2018, 22:06

Ahoj všem,
tímto bych se Vám také rád představil.
Narodil jsem se roku 1987 v Praze na Jižním městě. Vystudoval jsem SPŠ Stavební Josefa Gočára na Pankráci. Dále jsem zkoušel ČVUT FSv, ale po dvou letech jsem z osobních důvodů studium přerušil.
Po škole jsem pracoval 7 let jako rozpočtář/projektant speciálního zakládání staveb. Poté 3 roky jako stavební mistr v menší stavební firmě, která se zabývala převážně rekonstrukcemi bytů. Nyní pracuji jako OSVČ.
Momentálně bydlím na Spořilově, mám 3 děti, manželku, psa, rybičky, a další drobné zvířectvo. :-)
Českou pirátskou stranu volím od roku 2013 a dlouhodobě se ztotožňuji s její politikou. V poslední době ve mě vzrůstá touha více se zapojit do "dění kolem nás" a proto jsem se rozhodl aktivněji pomáhat Pirátům a zároveň se zapsat na kandidátku do nastávajících komunálních voleb.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ladislav.Dvorak za příspěvek:
Josef.Kadlecek

Odpovědět

Zpět na „Praha 4“