Jan Drábek

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Odbor OlK - administrativni, PMS Piratska tvrz

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Redslasher
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Student
Dostal poděkování: 4 poděkování

Jan Drábek

Příspěvek od Redslasher » 08 říj 2018, 20:54

Zdravím , jmenuji se Jan Drábek je mi 19 let a jsem studentem . Tento rok jsem kandidoval do zastupitelstva Majetín za Pirátskou stranu.
Členem bych chtěl být protože se mi líbí současná práce Pirátů a chtěl bych být její součástí :).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Redslasher za příspěvky (celkem 4):
Martin.Smida, Jan.Bednarik, Radek.Vojtek, Vojtech.Pikal

Martin.Smida
Republikový výbor
Profese: Kompostář
Dal poděkování: 2279 poděkování
Dostal poděkování: 3948 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan Drábek

Příspěvek od Martin.Smida » 08 říj 2018, 21:00

Zdravím tě Honzo, předem díky za podporu kandidaturou i velké nasazení v kampani.
Na příští zasedání dones vyplněnou přihlášku. Podrobíme tě grillování :-) a pak tě s nejvyšší pravděpodobností přijmeme do našich řad. Ostatně známe se dobře a dlouho. A posily potřebujeme.

Zatím se rozkoukej tady na fóru, za nejzajímavější považuju vnitrostranickou diskuzi a členské podněty... :-)

Tak zatím :-)
Zastupitel za Piráty v obci Majetín (od října 2014). V Pirátské straně v současnosti člen Republikového výboru (zvolený celostátním fórem v prosinci 2017) a Strategického týmu pro upgrade strany. Během parlamentních voleb 2017 člen volebního výboru. Od dubna 2016 do prosince 2017 - 2. místopředseda České Pirátské strany. Od listopadu 2013 do dubna 2016 předseda XOLKu.
Člen mediálního odboru, social media týmu, člen venkovského místního sdružení Pirátská Tvrz.

Radim.Studeny
Místní předsednictvo
Profese: Student
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 49 poděkování

Příspěvek od Radim.Studeny » 09 říj 2018, 11:48

Ahoj, supr. Vyhlásíme schůzi, kde tě pp-dně příjmeme.

Radek.Vojtek
Místní předsednictvo
Profese: Sales Manager
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 140 poděkování

Příspěvek od Radek.Vojtek » 09 říj 2018, 16:02

Ahoj Honzo,

skvěle, jsem rád, že máš zájem rozšířit řady Pirátů a stát se členem Pirátské Tvrze ;)
Jak už bylo řečeno, známe tě osobně a tak by s příjmutím neměl být relativně žádný problém.
Připrav se tedy na grilovačku a která proběhne na této schůzi viewtopic.php?f=640&t=44002&p=583995#p583995
1. Místopředseda MS Pirátská TVRZ (Brodek u Přerova, Majetín, atd.)
* E-mail: [email protected]

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Pirátská tvrz“