Jan Drábek

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Odbor OlK - administrativni, PMS Piratska tvrz

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Redslasher
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Student
Dostal poděkování: 4 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jan Drábek

Příspěvek od Redslasher » 08 říj 2018, 20:54

Zdravím , jmenuji se Jan Drábek je mi 19 let a jsem studentem . Tento rok jsem kandidoval do zastupitelstva Majetín za Pirátskou stranu.
Členem bych chtěl být protože se mi líbí současná práce Pirátů a chtěl bych být její součástí :).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Redslasher za příspěvky (celkem 4):
Martin.Smida, Jan.Bednarik, Radek.Vojtek, Vojtech.Pikal

Martin.Smida
Republikový výbor
Profese: Kompostář
Dal poděkování: 2692 poděkování
Dostal poděkování: 4796 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan Drábek

Příspěvek od Martin.Smida » 08 říj 2018, 21:00

Zdravím tě Honzo, předem díky za podporu kandidaturou i velké nasazení v kampani.
Na příští zasedání dones vyplněnou přihlášku. Podrobíme tě grillování :-) a pak tě s nejvyšší pravděpodobností přijmeme do našich řad. Ostatně známe se dobře a dlouho. A posily potřebujeme.

Zatím se rozkoukej tady na fóru, za nejzajímavější považuju vnitrostranickou diskuzi a členské podněty... :-)

Tak zatím :-)
Zastupitel v Majetíně (od října 2014). Člen Republikového výboru (za CF od 2017)
Dříve Upgrade team, Volební výbor, místopředseda strany či předsednictvo KS OLK.
Člen mediálního odboru, social media týmu, člen venkovského místního sdružení Pirátská Tvrz.
Otec, manžel, režisér, herec, basák, zpěvák, textař, DJ, hráč pokeru, tenisu a nohejbalu... prostě nabito :-D

Radim.Studeny
Místní předsednictvo
Profese: Student
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim.Studeny » 09 říj 2018, 11:48

Ahoj, supr. Vyhlásíme schůzi, kde tě pp-dně příjmeme.

Radek.Vojtek
Místní předsednictvo
Profese: Sales Manager
Dal poděkování: 95 poděkování
Dostal poděkování: 163 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek.Vojtek » 09 říj 2018, 16:02

Ahoj Honzo,

skvěle, jsem rád, že máš zájem rozšířit řady Pirátů a stát se členem Pirátské Tvrze ;)
Jak už bylo řečeno, známe tě osobně a tak by s příjmutím neměl být relativně žádný problém.
Připrav se tedy na grilovačku a která proběhne na této schůzi viewtopic.php?f=640&t=44002&p=583995#p583995
1. Místopředseda MS Pirátská TVRZ (Brodek u Přerova, Majetín, atd.)
* E-mail: [email protected]

Rychlá odpověď

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Pirátská tvrz“