Nalezeno 74 výsledků hledání

od Jaromir.Beranek
21 kvě 2018, 16:27
Fórum: Republikový výbor
Téma: RV 41/2018 Záměr FO: Uzavření smlouvy na dodávky SW k účetnictví se společností SPIEW s.r.o.
Odpovědi: 64
Zobrazení: 2083

Re: RV 41/2018 Záměr FO: Uzavření smlouvy na dodávky SW k účetnictví se společností SPIEW s.r.o.

Prosím o návrh formulace SLA, který se objevil mezi požadavky k doplnění ze strany RV. Věřím, že crowdsourcing zde bude efektivnější. Díky!
od Jaromir.Beranek
20 kvě 2018, 17:33
Téma: RV 41/2018 Záměr FO: Uzavření smlouvy na dodávky SW k účetnictví se společností SPIEW s.r.o.

Re: RV 41/2018 Záměr FO: Uzavření smlouvy na dodávky SW k účetnictví se společností SPIEW s.r.o.

Děkuju Jakubovi za přehledné shrnutí, stoprocentně se pod to mohu podepsat! Změny navržené ze strany RV proberu s dodavatelem zítra a o posunu v jednání budu průběžně informovat. Pokud máte ještě někdo konkrétní návrhy na úpravy nebo doplnění specifikace (případně i licenční smlouvy), pošlete mi je ...
od Jaromir.Beranek
18 kvě 2018, 16:24

Když teda hlasování ještě pokračuje, tak se taky vyjádřím a zeptám. O nabídkách, výběru a spojení s Janečkem jsem věděl (i v nabídkách je to popsané) od únorového zasedání RV, ale ty čachry se základním kapitálem jsou minimálně podivné, takže si dovolím předat dotazy z JmK: Má firma SPIEW nějaké zá...
od Jaromir.Beranek
18 kvě 2018, 11:39

Doplňuji přílohy smlouvy. No vidíš, a pokud jsem něco nepřehlédl, hned tam vidím nedostatek, jehož nápravu by si nechali extra zaplatit. A sice že hospodář nesmí schvalovat výdaj, jehož je příjemcem. (Což mj. znamená i provázání seznamu dodavatelů se seznamem uživatelů.) Díky, budu rád, když to pro...
od Jaromir.Beranek
17 kvě 2018, 17:45

Bez urážky, já sem na fórum píšu něco jen tehdy, pokud mi někdo přesně řekne, co a kam mám napsat. Takže pokud mi někdo řekl, že mám postnout odkaz na VŘ do sekce Oznámení, v dobré víře jsem to udělal a dále neřešil. :-D V pořádku, tím pádem má máslo na hlavě hlavně ten, kdo tě špatně nasměroval. (...
od Jaromir.Beranek
17 kvě 2018, 17:31

Bez urážky, já sem na fórum píšu něco jen tehdy, pokud mi někdo přesně řekne, co a kam mám napsat. Takže pokud mi někdo řekl, že mám postnout odkaz na VŘ do sekce Oznámení, v dobré víře jsem to udělal a dále neřešil. :-D U příloh čekám ještě na finální variantu specifikace. Dostanu nejpozději zítra ...
od Jaromir.Beranek
17 kvě 2018, 16:17

Můžeme nepochybně prezentovat návrh licenční smlouvy v předfinálním znění (zohledňujícím posledních pár drobných připomínek od Filipa Hajného). SPIEW_ČPS_licencni-smlouva-final_2018_revPrefinal.docx Věřím, že při vyjednávání jsme dosáhli adekvátní pojistky proti nepřiměřenému vendor lock-inu. Reakce...

Přejít na rozšířené vyhledávání