Tým

Hodnost Administrátoři Hlavní skupina Moderátor
Republikové předsednictvoMartin.Kucera Republikove predsednictvo Všechna fóra
Poslanec Parlamentu ČROndrej.Profant Poslanecka snemovna - poslanci Všechna fóra
Republikový výborStanislav.Stipl Republikovy vybor - krajsti zastupci
Hodnost Globální moderátoři Hlavní skupina Moderátor
Krajský zastupitelOndrej.Kallasch Zastupitele - HMP Všechna fóra
Republikové předsednictvoVojtech.Pikal Republikove predsednictvo Všechna fóra
Hodnost Mediální tým KS Praha Hlavní skupina Moderátor
Kontrolní komiseAdam.Jaros Komise - kontrolni
Vedoucí administrativního odboruAlice.Hamalova Odbor - administrativni Všechna fóra
Člen KS PrahaBlanka.Charvatova PMS Praha 21
Vedoucí resortního týmuDaniel.Mazur Vedouci resortnich tymu
Člen KS PrahaDavid.Klempir KS Praha -
Člen KS PrahaHelena.Buchtova MS Praha 4
Kontrolní komiseIvan.Hruza Komise - kontrolni
Místní předsednictvoJan.Brandejs PMS Praha 9
Krajské předsednictvoJan.Hora PKS Praha
Člen KS Jihočeský krajJan.Novak MS Ceskobudejovicko
Člen KS PrahaJan.Suchanek MS Praha 11
Člen KS PrahaJana.Komrskova MS Praha 10
Předseda krajského sdruženíJaromir.Beranek Krajsti predsedove
Asistent(ka) poslanceJaroslav.Nemec Poslanecka snemovna - asistenti poslancu
Asistent pro administrativuJitka.Cerna asistent PKS Praha
Lucie.Seguin PMS Praha Reporyje
Krajské předsednictvoMagdalena.Valdmanova PKS Praha
Místní předsednictvoMartin.Sterba PMS Praha 8
Člen KS PrahaMichaela.Berankova MS Praha 13 -
Kontrolní komiseMichaela.Nepejchalova Komise - kontrolni
Mediální odborMichal.Chalupa Odbor - medialni
Republikový výborMichal.Gill Republikovy vybor - zastupci CF
Koordinátor krajského sdruženíMichal.Hrib Koordinatori
Místní předsednictvoMichal.Macek PMS Praha 12
Příznivec Pirátů – Prahamichal.polak RegP Praha -
Krajské předsednictvoMichal.Zachar PKS Praha
Místní předsednictvoMilan.Minarik PMS Praha 11
Člen KS PrahaOndrej.Chrast MS Praha 6
Člen KS PrahaOndrej.Vojta MS Praha 10 -
Místní předsednictvoPavel.Tauer PMS Praha 7
Člen KS PrahaRadka.Danickova KS Praha
Místní předsednictvoRoman.Moravek PMS Jesenice - Jilove
Kontrolní komiseRostislav.Reha Komise - kontrolni
Člen KS PrahaVera.Marusiakova MS Praha 4
Člen KS PrahaViktor.Mahrik MS Praha 6
Místní předsednictvoZuzana.Bohmova PMS Praha 11
Člen KS PrahaZuzana.Freitas.Lopesova MS Praha 10
Hodnost Pracovni skupina Pracovni pravo a zamestnanost Hlavní skupina Moderátor
Člen KS PrahaTomas.Liskutin MS Praha 4
Hodnost Pracovní skupina Sociálně právní ochrana dětí Hlavní skupina Moderátor
Předseda místního sdruženíAgnes.Nemeckova Mistni predsedove
Člen KS Jihočeský krajJusuf.Traore KS Jihocesky kraj
Člen KS PrahaMagdalena.Opletalova MS Praha 8
Republikové předsednictvoOlga.Richterova Republikove predsednictvo
Místní předsednictvoTereza.Hubackova PMS Praha 6
Uživatel fóra – není člen PirátůZuzana.Musilova Registrovaní uživatelé
Hodnost Krajske expertni tymy - vedouci Hlavní skupina Moderátor
Kontrolní komiseAdam.Vyplel Komise - kontrolni
Dormouse759 Krajske expertni tymy - vedouci
Člen KS Jihomoravský krajJan.Mucka KS Jihomoravsky kraj
Člen KS Jihomoravský krajJana.Logrova MS Znojemsko
Vedoucí resortního týmuLukas.Blazej Vedouci resortnich tymu
Místní předsednictvoMarek.Fiser PMS Brno
Člen KS Jihomoravský krajMarek.Lahoda MS Brno
Místní předsednictvoMichal.Svagerka PMS Slovacko
Člen KS PrahaOndrej.Kalis MS Praha 9
Člen KS Jihomoravský krajPatrik.Dolezal MS Brno
Krajské předsednictvoPavel.Nevrkla PKS Jihomoravsky kraj
Předseda rozhodčí komisePetr.Springinsfeld Komise - rozhodci
Předseda krajského sdruženíRobert.Cuma Krajsti predsedove
Člen KS Jihočeský krajRudolf.Zak MS Ceskobudejovicko
Místní předsednictvoVitezslava.Rosecka PMS Znojemsko
Hodnost Odbor LbK - administrativni Hlavní skupina Moderátor
Krajské předsednictvoJana.Schlegelova PKS Liberecky kraj
Hodnost Odbor LbK - medialni Hlavní skupina Moderátor
Člen KS Liberecký krajJan.Hruska KS Liberecky kraj
Hodnost Odbor LbK - finacni Hlavní skupina Moderátor
Republikový výborVaclav.Zidek Republikovy vybor
Hodnost @medialni-ulk Hlavní skupina Moderátor
Člen KS Ústecký krajVratislav.Filipek MS Zatec - Louny
Hodnost Komise Pha - rozhodci Hlavní skupina Moderátor
Krajská rozhodčí komiseFrantisek.Dosedel Komise Pha - rozhodci
Krajská rozhodčí komiseGeorgia.Hejdukova Komise Pha - rozhodci
Krajská rozhodčí komiseJaroslav.Verner Komise Pha - rozhodci
Hodnost Kontrolni tym KS Praha Hlavní skupina Moderátor
Místní předsednictvoLinda.Neubergova PMS Praha 5
Lukas.Funk Kontrolni tym KS Praha
SenátorLukas.Wagenknecht Senat - senatori
Radek.Oborny Kontrolni tym KS Praha -
Hodnost Zastupitele - krajsti Hlavní skupina Moderátor
Krajské předsednictvoAdam.Valenta PKS Kralovehradecky kraj
SenátorAdela.Sipova Senat - senatori
Krajský zastupitelAles.Dohnal Zastupitele - krajsti
Krajské předsednictvoAndrea.Linhartova PKS Pardubicky kraj
Republikový výborAndrej.Ramaseuski Republikovy vybor
Místní předsednictvoAntonin.Schejbal PMS Pribram
Krajské předsednictvoArnost.Stepanek PKS Kralovehradecky kraj
Krajský zastupitelArnost.Zidek Zastupitele - krajsti
Krajské předsednictvoBlanka.Lednicka PKS Vysocina
Republikový výborDan.Lestina Republikovy vybor
Krajské předsednictvoDaniel.Lebduska PKS Pardubicky kraj
Krajský zastupitelDaniel.Netusil Zastupitele - krajsti
Republikový výborDaniela.Weissova Republikovy vybor
Krajský zastupitelDavid.Hosek Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelDenis.Rychtar Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelEva.Havlova Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelEva.Novakova Zastupitele - krajsti
Člen KS Pardubický krajFilip.Mezera MS Pardubicko
Krajský zastupitelFilip.Sequens Zastupitele - krajsti
Republikový výborHana.Ancincova Republikovy vybor
Předseda místního sdruženíHana.Hajnova Mistni predsedove
Krajský zastupitelIvo.Vasicek Zastupitele - krajsti
Kontrolní komiseJakub.Dedek Komise - kontrolni
Krajský zastupitelJakub.Zach Zastupitele - krajsti
Krajské předsednictvoJan.Brizdala PKS Vysocina
Republikový výborJan.Hosek Republikovy vybor
Místní předsednictvoJan.Kranda PMS Zatec - Louny
Vedoucí resortního týmuJan.Licka Vedouci resortnich tymu
Uživatel fóra – není člen PirátůJan.Nezhyba Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelJan.Tempel Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelJana.Leitnerova Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelJana.Patkova Zastupitele - krajsti
Krajské předsednictvoJana.Skopalikova PKS Stredocesky kraj
Člen KS Liberecký krajJarmila.Valesova MS Jablonec nad Nisou
Krajské předsednictvoJaromir.Horky PKS Olomoucky kraj
Krajský zastupitelJindrich.Cermak Zastupitele - krajsti
Jiri.Baudis Zastupitele - Ustecky kraj
Republikový výborJiri.Demel Republikovy vybor
Předseda krajského sdruženíJiri.Duchacek Krajsti predsedove
Krajský zastupitelJiri.Hanousek Zastupitele - krajsti
Člen KS Jihomoravský krajJiri.Hlavenka KS Jihomoravsky kraj
Krajské předsednictvoJiri.Jaros PKS Zlinsky kraj
Krajský zastupitelJiri.Kaderavek Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelJiri.Knotek Zastupitele - krajsti
Krajské předsednictvoJiri.Pek PKS Plzensky kraj
Jiri.Roubicek Zastupitele - Jihocesky kraj
Krajský zastupitelJiri.Snizek Zastupitele - krajsti
Člen KS VysočinaJiri.Wiche MS Havlickuv Brod
Krajský zastupitelJosef.Janu Zastupitele - krajsti
Josef.Soumar Zastupitele - Jihocesky kraj
Karel.Karika Zastupitele - Ustecky kraj
Krajské předsednictvoKaterina.Stojanova PKS Ustecky kraj
Krajský zastupitelLenka.Spanihelova Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelLeonard.Varga Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelLibuse.Vevodova Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelLucie.Cirkva.Chocholova Zastupitele - krajsti
Lucie.Korytarova Zastupitele - Jihocesky kraj
Krajský zastupitelLukas.Dubec Zastupitele - krajsti
Člen KS Jihočeský krajLukas.Mares MS Ceskobudejovicko
Krajský zastupitelLukas.Zykan Zastupitele - krajsti
Uživatel fóra – není člen PirátůMarketa.Monsportova Zastupitele - krajsti
Martin.Kakona Zastupitele - Jihocesky kraj
Krajský zastupitelMartin.Kalina Zastupitele - krajsti