Mikulas.Peksa - Příspěvky

Zpět na pokročilé hledání

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Včera jsem se sešel s Tomášem Jungwirthem. Řešili jsme spolu problematiku migrace, Tomáš mě informoval o akci, která proběhla na toto téma na půdě Senátu (kde jsem nemohl být). Probírali jsme připravovanou evropskou legislativu a oficiální český postoj k ní. V závěru jsme se dotkli některých problém...
od Mikulas.Peksa
20 úno 2018, 14:36

Fórum: Vstupy a výstupy
Téma: Evidence lobbistických kontaktů
Odpovědi: 1222
Zobrazení: 231030

Hlasování o přijetí do MS - Michal Robouský

Zahajuji jednání o přijetí Michal Roubouského za člena MS. Michal bydlí na území MS, ale přijat do strany byl v průběhu jeho zřizování (proto nebyl osloven). Navrhuji usnesení.

Předesdenictvo místního sdružení přijímá Michala Robouského jako člena místního sdružení.

Sám jsem PRO.
od Mikulas.Peksa
19 úno 2018, 19:33

Fórum: Místní předsednictvo Piráti Litoměřicko
Téma: Hlasování o přijetí do MS - Michal Robouský
Odpovědi: 1
Zobrazení: 40

Re: Členský podnět založení MS LItomeřice

Hele, jako dlouho jsem váhal, ale pak mi řekli, že můžu být taky někde předseda

(Tj souhlasím)
od Mikulas.Peksa
15 úno 2018, 19:56

Fórum: Krajské fórum Ústecký kraj
Téma: Členský podnět založení MS LItomeřice
Odpovědi: 4
Zobrazení: 226

Re: Rezignace na členství v Republikovém výboru

Podotýkám, že při volbě byla určena náhradnice, Michaela Schwarzová, čili kvorum zůstává stejné.
od Mikulas.Peksa
15 úno 2018, 07:53

Fórum: Organizace
Téma: Rezignace na členství v Republikovém výboru
Odpovědi: 12
Zobrazení: 282

Dnes jsme se s Ivanen Bartošem sešli s ukrajinským velvyslancem Jevhenem Perybjisem a diplomatem Ostapem Lukjančukem. Schůzka byla iniciována z ukrajinské strany. Probírali jsme česko-ukrajinské vztahy s ohledem na válku mezi Ruskem a Ukrajinou. Ukrajinci jsou velmi znepokojeni aktivitami českých po...
od Mikulas.Peksa
14 úno 2018, 23:28

Re: Členský podnět: Odvolání Vladimíra Charváta z předsednic

Mimochodem, nyni koukam na to hlasovani a musim pozadat, aby bylo predsedajicim ukonceno jako zmatecne. Behem hlasovani byl upravovan text zneni usneseni, kdy byly jiz po odhlasovani mnohych pridany body b a c (nejprve bod b, viz edit, mnohem pozdeji bod c). Ne, ze bych mel neco proti zneni usnesen...
od Mikulas.Peksa
13 úno 2018, 18:02

Fórum: Krajské fórum Ústecký kraj
Téma: Členský podnět: Odvolání Vladimíra Charváta z předsednictva
Odpovědi: 7
Zobrazení: 492

Ve čtvrtek 8.2. jsme (já, Michal Ketner, Jindra Pávek) se v prostoru sešli Litoměřickými Zelenými (Petrem Panašem, Renata Vášová, Lenka Simerská, Radim Jéža). Bavili jsme se o spolupráci v komunálních volbách v Litoměřicích a dalších aktivitách, které ve městě provozujeme. Přijaté výhody: čaj, kuřec...
od Mikulas.Peksa
13 úno 2018, 17:58

Re: Anketa: Východiska k referendu

Co píšeš, je to moc hezký. Ale nezapomeň, že Peksův přístup by se dál interpretovat také, jako pokus o získáni přizně od nových členů. Noví členi volí stranické orgány a kandidatky, nezapomeň, a pro politika, kteři se chystá na dálši vnitrostranickou bitvu (lidrostvi na kandidatce do Evropského par...
od Mikulas.Peksa
12 úno 2018, 16:19

Fórum: Členské ankety
Téma: Anketa: Východiska k referendu
Odpovědi: 200
Zobrazení: 9316

Re: Mimořádný přezkum - nadlimitní zakázka RP bez výběrka

... Tohle jsem se snažil v našich útržkovytých konverzacích tu i onde Mikulášovi předat. ... A já za to děkuju a snažil jsem se na základě toho postupovat. Jestli se mi to nepovedlo, tak se omlouvám. c) pokud se vedoucí, v rámci své péče hospodáře rozhodne, že bude nejlepší, když za nějakou činnost...
od Mikulas.Peksa
12 úno 2018, 09:27

Fórum: Členské podněty
Téma: Mimořádný přezkum - nadlimitní zakázka RP bez výběrka
Odpovědi: 32
Zobrazení: 1646

Re: Mimořádný přezkum - nadlimitní zakázka RP bez výběrka

Když se tu řeší ty výše platů, tak bez ohledu na poslaneckou sněmovnu: usnesením RV 67/2017 je schválen výdaj 450 000 Kč na mezinárodního koordinátora, čímž bylo příslušné politické rozhodnutí (že člověka na full-time potřebujeme) učiněno. Jestli se to Martinovi nelíbí, možná bych ho vyzval, aby pře...
od Mikulas.Peksa
11 úno 2018, 20:47

Fórum: Členské podněty
Téma: Mimořádný přezkum - nadlimitní zakázka RP bez výběrka
Odpovědi: 32
Zobrazení: 1646
Další

Zpět na pokročilé hledání