Nalezeno 3706 výsledků hledání

od Mikulas.Peksa
14 lis 2018, 21:10
Fórum: Místní fórum Litoměřicko
Téma: MS 12/2018 Volba předsednictva místního sdružení
Odpovědi: 8
Zobrazení: 155

Re: MS 12/2018 Volba předsednictva místního sdružení

Registruji nominace Aleše Stibala, Kateřiny Stojanové, Michala Ketnera a Davida Wagnera.
od Mikulas.Peksa
13 lis 2018, 00:29
Fórum: Zahraniční odbor
Téma: Osvěta k evropskému parlamentu
Odpovědi: 18
Zobrazení: 430

Re: Osvěta k evropskému parlamentu

Jestli to mělo patřit mně, tak se omlouvám za zcela zbytečné plýtvání vaším časem. Mohl být využit lépe. Jen jsem si dovolil na dotaz “majoritní většina lidí vůbec netuší jakým způsobem funguje vnitřní hlasování” poukázat na fakt, že v oficiálních publikacích EU je tento problém celkem srozumitelně...
od Mikulas.Peksa
13 lis 2018, 00:02
Fórum: Slovensko
Téma: Slovenská pirátská strana vs. Pirátske hnutie
Odpovědi: 9
Zobrazení: 154

Re: Slovenská pirátská strana vs. Pirátske hnutie

Pro doplnění - Pirátské hnutie je uskupení, které vzniklo krátce po českých parlamentních volbách s deklarovaným úmyslem se zaregistrovat. Nepodařilo se nám je kontaktovat a nespolupracujeme s nimi. Předpoklad je, že se jedná o podobný projekt jako je zmiňovaná Světničkova Moravská a Slezská piráts...
od Mikulas.Peksa
12 lis 2018, 19:00
Téma: Osvěta k evropskému parlamentu
Odpovědi: 18
Zobrazení: 430

Re: Osvěta k evropskému parlamentu

Na úrovni EU vládla dlouhá léta koalice eurolidovců a eurosocanů. Vůči této koalici jsme v opozici. Situace je tedy analogická tomu, pokud česká vláda vydává nějaké dokumenty "k propagaci ČR", ale fakticky si na nich v nějaké míře hřeje polívčičku. Jakkoli nikdo z nás nemá v úmyslu ČR rozpustit na n...
od Mikulas.Peksa
12 lis 2018, 17:55
Fórum: Slovensko
Téma: Slovenská pirátská strana vs. Pirátske hnutie
Odpovědi: 9
Zobrazení: 154

Re: Slovenská pirátská strana vs. Pirátske hnutie

Pro doplnění - Pirátské hnutie je uskupení, které vzniklo krátce po českých parlamentních volbách s deklarovaným úmyslem se zaregistrovat. Nepodařilo se nám je kontaktovat a nespolupracujeme s nimi. Předpoklad je, že se jedná o podobný projekt jako je zmiňovaná Světničkova Moravská a Slezská pirátsk...
od Mikulas.Peksa
12 lis 2018, 17:18
Téma: Výtah z agendy/jednání předsednictva PPI
Odpovědi: 30
Zobrazení: 3821

Re: Výtah z agendy/jednání předsednictva PPI

Jakoby, já jsem s konceptem propůjčování technické infrastruktury jiným Pirátským stranám spokojen, myslím, že to je přesně to, co by PPI měla dělat. Rozhodně je daleko lepší, když se to dělá profesionálně, než když někdo někde nasadí nějaký děravý Wordpress. Bylo by dobré na to udělat nějakou rekla...
od Mikulas.Peksa
10 lis 2018, 11:48
Téma: Výtah z agendy/jednání předsednictva PPI
Odpovědi: 30
Zobrazení: 3821

Re: Výtah z agendy/jednání předsednictva PPI

Já teda s tou nulou mám taky velký problém....řekl bych "no representation without taxation" :D Přece není možné, aby 4 nejbohatší členové naplnili rozpočet organizace a pak 20 neplatičů rozhodlo, jak se bude utrácet (ano, beru, že máme v Boardu 2 lidi, ale pořád jsou dominantně voleni tím zástupem ...

Přejít na rozšířené vyhledávání