Nalezeno 7579 výsledků hledání

od Ondrej.Profant
16 lis 2018, 10:27
Fórum: Technický odbor
Téma: Nová evidence kontaktů a schůzek
Odpovědi: 41
Zobrazení: 1056

Re: Nová evidence kontaktů a schůzek

@martin: Nepomůže to u celostátní působnosti. A je pravda, že třeba ve sněmovně se člověk občas nachomítne k vyjednávání s regionem s kterým nic nemá společného.

Místo je asi moc stručné. Možná spíš něco jako "Dotčená oblast". Místo si totiž představím "hospoda Na Slamníku"
od Ondrej.Profant
04 lis 2018, 15:54
Fórum: Reporty z jednání klubu
Téma: Report poslance Ondřej Profant
Odpovědi: 11
Zobrazení: 1356

Re: Report poslance Ondřej Profant

Říjen 2018 Seminář Založení firmy za jeden den V Poslanecké sněmovně jsem uspořádal seminář k pirátskému návrhu na zjednodušení administrativy při zakládání podnikatelských subjektů. Náš návrh si klade za cíl urychlit zahájení podnikání a snížit náklady s ním spojené. Více informací v tiskové zpráv...
od Ondrej.Profant
30 říj 2018, 14:18
Fórum: Zastupitelstva - společné potřeby zastupitelů
Téma: Obecní open source web
Odpovědi: 1
Zobrazení: 177

Re: Obecní open source web

Spolek Otevřená města ve spolupráci s Prahou 7 tohle již udělal. Podívat se na to lze https://www.praha7.cz/ technologicky je to WordPress.
od Ondrej.Profant
29 říj 2018, 18:00
Fórum: Vstupy a výstupy
Téma: Evidence kontaktů a schůzek
Odpovědi: 2002
Zobrazení: 367541

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Setkal jsem se s Ivetou Babulenkovou a Markem Jelenem z Red Hat (včéra koupený IBM). Krom akvizice jsme řešili rámcové smlouvy ministerstva vnitra, které silně narušují konkurenční prostředí. Ministerstvo totiž uzavřelo rámcovky se svými oblíbenými dodavateli. Zároveň nedělá nic pro odstraňování jin...
od Ondrej.Profant
24 říj 2018, 15:49
Fórum: Reporty z jednání klubu
Téma: Report poslance Ondřej Profant
Zobrazení: 1356

Re: Report poslance Ondřej Profant

Září 2018 Zákon o digitální službě Jako předseda sněmovního Podvýboru pro egovernment se intenzivně věnuji přípravám a propagaci chystaného zákona o digitální službě. Ten jsem v průběhu září řešil se zainteresovanými aktéry několikrát. Například na konferenci v Mikulově, kde se domlouvala integrace...
od Ondrej.Profant
24 říj 2018, 15:39
Fórum: Vstupy a výstupy
Téma: Evidence kontaktů a schůzek
Odpovědi: 2002
Zobrazení: 367541

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Se zpožděním dodávám několik záznámů. Po volbách jsem se zúčastnil několika vyjednávání na magistrátu Prahy, Praze 5, Praze 7 a Praze 8. Což zdokumentovaly media a místní vyjednávácí týmy. Též jsem se zúčastnil programového týmu vedení úřadu a IT v rámci vznikající koalice v ZHMP. Opakovaně jsem se ...
od Ondrej.Profant
20 říj 2018, 14:21
Fórum: Krajské fórum Praha
Téma: KF Pha 46/2018 Povolební změny rozpočtu (rozprava)
Zobrazení: 389

Re: KF Pha 46/2018 Povolební změny rozpočtu (rozprava)

1. Máme čísla chápat jako sto tisíce? Čísla jsou samozřejmě v tisících. Jak to u rozpočtů bývá. 3. Mediální tým má svůj budget,nerozumím položky za 100tisic? Tato položka je základ nového samostatného mediálního týmu pro Prahu. Centrální mediální tým nemůže Praze poskytovat podporu v rozsahu, který...
od Ondrej.Profant
05 říj 2018, 09:37
Fórum: Informatika
Téma: Nová koncepce E-governmentu k připomínkování
Odpovědi: 6
Zobrazení: 1570

Re: Nová koncepce E-governmentu k připomínkování

- V ziadnom z dokumentov som nenasiel zmienku o komunikacii pomocou otvorenych formatov, resp. aspon verejne zdokumentovanych standardov. Pritom tato oblast je pre dlhodoby rozvoj digitalizacie uplne klucova. Bez otvorenych standardov budu opat vznikat rozne vendoor-lock-in situacie. (viz najnovsie...

Přejít na rozšířené vyhledávání