Nalezeno 1859 výsledků hledání

od Petr.Kopecny
16 led 2019, 09:53
Fórum: Celostátní fórum
Téma: CF 24/2018 Kandidátní listina pro volby do EP
Odpovědi: 491
Zobrazení: 29167

Re: CF 24/2018 Kandidátní listina pro volby do EP

Aby nevznikaly zbytečné problémy, chtěl bych jen upozornit, že chci kandidovat pouze do těla kandidátky. Nikoliv do čela. Díky.
od Petr.Kopecny
08 led 2019, 16:34
Fórum: Krajské fórum Moravskoslezský kraj
Téma: Krajské nominace do primárních voleb pro volby do EP - rozprava
Odpovědi: 30
Zobrazení: 997

Re: Krajské nominace do primárních voleb pro volby do EP - rozprava

Ahoj MSK Piráti. Chtěl bych vás všechny požádat o nominaci od kraje k volbám do Evropského parlamentu. Rovnou řeknu, že nechci kandidovat ani jako leader ani do čela, ale spíše až na další místa. Jistě mě všichni znáte, ale kdyby náhodou ne, naleznete můj profil zde. V minulých volbách do Evropského...
od Petr.Kopecny
11 lis 2018, 18:32
Fórum: Technický odbor
Téma: Nová evidence kontaktů a schůzek
Odpovědi: 46
Zobrazení: 2748

Re: Nová evidence kontaktů a schůzek

AHoj, fajn webovky... jen mi nepošlou žádný ověřovací email takže nemůžu nic vložit. Když se přihlásíš přes Pirátskou identitu (jméno a heslo stejné jak na fóru), tak můžeš vkládat nové kontakty. Žádné emaily to zatím neposílá (nejsou třeba). Njn. A zde bude asi problém. Přihlášení nefunguje, resp ...
od Petr.Kopecny
10 lis 2018, 00:56
Fórum: Technický odbor
Téma: Nová evidence kontaktů a schůzek
Odpovědi: 46
Zobrazení: 2748

Re: Nová evidence kontaktů a schůzek

AHoj, fajn webovky... jen mi nepošlou žádný ověřovací email takže nemůžu nic vložit.
od Petr.Kopecny
05 lis 2018, 00:00
Téma: Schválení návrhu 4 koaliční smlouvy - magistrát města Ostravy
Odpovědi: 14
Zobrazení: 646

Re: Schválení návrhu 4 koaliční smlouvy - magistrát města Ostravy

Myslím, že to, že se tam přidalo ODS bylo kvůli upevnění koalice. Na drhou stranu to omezuje strategické možnosti Pirátů a upevňuje ty z Ano. Mám dojem, že byl vyjednávací tým víceméně položen před hotovou věc co se týče ODS. ODS v koalici s kontroverzní postavou se mi moc nezamlouvá. Doufejme, že s...
od Petr.Kopecny
28 srp 2018, 00:59
Fórum: Celostátní fórum
Téma: CF 16/2018 Podpora ukončení střídání času
Odpovědi: 109
Zobrazení: 9354

Re: CF 16/2018 Podpora ukončení střídání času

To jako vážně chcete aby byl čas odlišný v ČR a zbytku Evropy v našem časovém pásmu? Zbláznili jste se? Když už změnu, tak jedině v rámci celé EU ! Mě osobně to je celkem fuk. Kdyby si lidi pokaždé nestěžovali, že musí o hodinu dříve stávat (ještě, že necestují nikam mimo naše časové pásmo) tak si t...
od Petr.Kopecny
02 srp 2018, 00:18
Fórum: Moravskoslezský kraj
Téma: Informace o MS Opavské Slezsko
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1199

Re: Informace o MS Opavské Slezsko

Tož Piráti - pokud vám také nechutnají pelmeně na ruské ambasádě nebo Varufakisovy socialní experimenty, akvárium pro partičku vyvolených, pokud si myslíte, že je čas pohnout kormidlem zpátky do těch pravých pirátských moří a k ideálům svobody a otevřenosti, na kterých původní Pirátská strana vznik...
od Petr.Kopecny
04 črc 2018, 15:09
Téma: MSK 13/2018 Kandidátní listina MO Poruba [rozprava]
Odpovědi: 29
Zobrazení: 1759

Re: MSK 13/2018 Kandidátní listina MO Poruba [rozprava]

Ahoj, moc děkuji za nominaci. Níže zasílám více informací o sobě. Jmenuji se Denisa Kučerová, žiji v Ostravě Porubě s manželem a dcerou. Vystudovala jsem Slezskou univerzitu v Opavě - obor Veřejná správa a regionální politika. Studium ukončeno titulem Bc. Pracuji jako úředník na Magistrátě města Os...

Přejít na rozšířené vyhledávání