Rob Ward

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
pocketapocketa
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: učitel
Dostal poděkování: 13 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Rob Ward

Příspěvek od pocketapocketa » 31 bře 2015, 22:37

Ahoj všem,

Už jsem napsal o sobě a o svém zájmu připojit se k pirátům na vlákně o Praze 10, ale měl bych asi napsat něco i tady. Anebo spíš kopírovat...

"Jsem český-mluvící angličan žijící dlouhodobě v Čechách, a od 2013 v Praze 10. Momentálně bydlím ve Vršovících. Studoval jsem politologii v Británii a zajímám o lidská práva, digitální práva, práva pracovníků a ekologii. Mezi největšími Britskými stranami, měl jsem asi dlouho nejblíž k The Green Party, ale Pirátská strana mě láká tím, že je jediná strana která je schopná pochopit budoucnost nejen po Edwardu Snowdenovi ale po vzniku Facebooku a Googlu vůbec.

Zatím nevím přesně co bych chtěl a co bych byl schopný se stranou dělat. Nejdřív asi jenom přípojit se, chodit na dizkuzích atd. Schopnosti mám různé, ale bylo by třeba nejlépe kdybyste je nešli časem u schúzek atp.

Jsem na Twitter jako @pocketapocketa

Díky,"

Zájmy, schopnosti a dovednosti? No, napsal jsem i jinde, že bych klidně čas od času překládal něco z češtiny do angličtiny. Momentálně se znova učím html, css atp., hraju s virtuální serverem, a Apache, Wordpressem atd. Ale zájmů mám víc.

Rob
Tito uživatelé poděkovali autorovi pocketapocketa za příspěvek:
Tobias.Esner

Roman.Kucera
Republikový výbor
Profese: IT
Dal poděkování: 10302 poděkování
Dostal poděkování: 18937 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rob Ward

Příspěvek od Roman.Kucera » 31 bře 2015, 22:39

Ahoj, já jsem to tam četl. Nejlepší bude přijít na schůzi Prahy, která se koná skoro přesně za měsíc, vždy poslední čtvrtek v měsíci.
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

pocketapocketa
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: učitel
Dostal poděkování: 13 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rob Ward

Příspěvek od pocketapocketa » 04 dub 2015, 09:25

Chtěl bych si připojit, no. Zapíšu termín do mobilu. Bude skvělé seznámit se s vámi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi pocketapocketa za příspěvek:
Tobias.Esner

Rychlá odpověď

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha“