Jan.Novak píše:Lukáši, všichni víme, že jsi ten včerejší problém vytvořil ty. Upřímně všichni tu víme, že jednou skončíš špatně (což nemyslím vůbec jako výhrůžku), opuštěný a bez kohokoliv kdo by měl sebemenší zájem ti jakkoliv v čemkoliv pomoci. Myslím, že to víš i ty sám, někde v koutku duše si to uvědomuješ. Chováš se jak malej klučík, kterýmu sebrali kačera. Upřímně tě a tvůj osud lituji. Hezký den a užij si to, že jsi včera přidělal čtyřem lidem práce jak na kostele.
No hele já to třeba nevím
a proto bych byl s tímhle obviňováním o dost opatrnější. Zato vím, že to taky třeba nemusel být útok. To opakovaný odesilání mailchimp dělá, pokud je ve tvém účtu "kritická chyba", což může být např. počet nahlášených spamů nad tuším 0.8% odběratelů. Řeší se to tím, že obešleš danou skupinu odběratelů a ti znovu potvrdí odběr. Jenže to tam není úplně dobře popsaný pro BFU, takže na to člověk klikne, nic se nestane, tak klikne znovu, zase nic... Hele vono je to asi rozbitý, klik...
Kdybych vycházel z toho, že jako šéf Personálního Odboru jsi vzorem komunikace mezi kolegy-Piráty a jdeš nám všem příkladem, napsal bych, že chyby dělá každý, že se nic hroznýho nestalo a klidně můžeš přiznat, že jsi nevěděl na co klikáš. Ale mě se moc nelíbí jak vystupuješ, tak to nenapíšu.
