Albert Diok

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.

Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).

Albert Diok

Příspěvekod Albert.Diok » 06 dub 2017, 15:50

Ahoj Piráti
Jmenuji se Albert Diok, je mi 22, aktuálně studuji Právnickou fakultu UK + průběžně pracuji na studentských pozicích v oboru. Mezi mé záliby patří psychologie, fantasy a sci-fi literatura, právo, moderní technologie.

Piráty sleduji aktivně od roku 2009 a vždy jste mi byli sympatičtí hlavně svým liberalismem, který u žádné jiné strany nenacházím a který mi na české politické scéně chybí čím dál víc, což je hlavní důvod proč bych se rád aktivně zapojil. Další skutečnost, která mě značně znepokojuje, je omezování práv občanů, především práva na soukromí a s tím částečně související velmi neefektivní a zdlouhavá vymahatelnost práva obzvláště v případě pochybení státních orgánů.

Z politických témat mě zajímá například možnost využití moderních technologii ve státní správě, ale kupříkladu i problematika školství, které podle mě vůbec neodráží současné trendy ve společnosti a neučí lidi jednu z nejdůležitějších schopností – kriticky myslet.

Rád bych se zapojil jako dobrovolník do právního týmu strany, vyjma studia mám pracovní zkušenosti z přední české advokátní kanceláře nebo z dobrovolnických projektů přibližující práva laické veřejnosti a s publikací odborných článků s právní tématikou blízkou pirátům. Mezi mé oblíbené oblasti práva patří hlavně právo ústavní a trestní, konkrétněji pak svoboda projevu a její možná omezení. Nicméně mám i zkušenost z demonstrací nebo psaní článků, takže možností zapojení je jistě mnoho.
Naposledy upravil Albert.Diok dne 06 dub 2017, 16:47, celkově upraveno 1

Za tento příspěvek dostal jeho autor Albert.Diok 2 poděkování od:
Michal.Jokes, Ondrej.Profant
Albert.Diok
Člen KS Praha

Dal poděkování: 4 krát
Dostal poděkování: 2 krát

Re: Albert Diok

Příspěvekod Tomas.Murnak » 06 dub 2017, 16:01

Ahoj Alberte,

rádi tě uvidíme na dnešní schůzi, která začíná v 18 hodin v Pirátském centru.

Tomáš
Tomáš Murňák,
předseda MS Praha 13,
zastupitel MČ Praha 13

E-mail: [email protected]
Profil: https://praha.pirati.cz/lide/tomas-murnak/
Facebook: https://www.facebook.com/tomas.murnak

Za tento příspěvek dostal jeho autor Tomas.Murnak poděkování od:
Michal.Jokes
Tomas.Murnak
Místní předsednictvo

Dal poděkování: 303 krát