Honza Hora

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Honza.Hora
Místní předsednictvo
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Dal poděkování: 326 poděkování
Dostal poděkování: 421 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Honza Hora

Příspěvek od Honza.Hora » 08 zář 2017, 07:42

Ahoj,

mé jméno Je Honza Hora a je mi 33 let. O politiku se zajímám dlouhodobě, kdysi jsem byl dokonce členem Věcí Veřejných (ještě než je stihly všechny ty skandály) a vedl jednu z kandidátek na Praze 4 - takže nějaké ty zkušenosti by se u mě našly. nyní tu sice nemám už trvalé bydliště, ale žiju na Praze 4 pořád, už to bude nějakých 8 let :)

Povoláním jsem analytik/programátor (MSSQL hlavně), ve volném čase se obvykle věnuju japonskému budo (iaido) a výrobě z kůže. No a samozřejmě sledování politické situace a témat. Nejvíce se soustředím na témata spojená s ekonomikou, vnitřní a vnější bezpečností, podnikání (hlavně to malé). Okrajově samozřejmě sleduju i ta další, ale tohle mě baví nejvíc. Posledních několik let jsem z povzdálí pozoroval Piráty a sledoval, jestli mají na to stát se na celonárodní úrovni hybnou silou, jestli disponuje odolnými lidmi, demokratickými mechanismy a kvalitním programem. Mě totiž nestačí jen jednou za 4 roky odvolit, potřebuju se toho všeho účastnit - a tak jsem Piráty dlouze pozoroval a nakonec se ujistil, že s tímhle se můžu s čistým svědomím ztotožnit. Ti z vás, kdo byli na včerejší akci Pirátů v PiCe už mé velmi stručné představení slyšeli i na živo, nyní ještě doháním tento rest na fóru. Přihláška byla odevzdána, dál je to na vás, jestli mě vezmete mezi sebe :)

Jestli jsem něco vynechal a vás to zajímá, ptejte se mě dle chuti - s potěšením odpovím a doplním :)

Honza
Tito uživatelé poděkovali autorovi Honza.Hora za příspěvky (celkem 2):
Ladislav.Kos, Michal.Jokes
PMS Praha 4
[email protected]
Keep calm and practise Iaido

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“