Michal Kovařík

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Michal.Kovarik
Člen KS Praha
Profese: nakladatelský pracovník, publicista
Dostal poděkování: 4 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Michal Kovařík

Příspěvek od Michal.Kovarik » 05 led 2018, 10:31

Vážení Piráti,
dovolte mi, abych se Vám představil jako zájemce o členství.
Je mi 29 let, narodil jsem se a žiji na Praze 11, kde řadu let sleduji a komentuji místní komunálně-politické záležitosti. Chodím na zastupitelstva, zapojuji se do int. diskusí, jihoměstští Piráti jsou moji přátelé. Pracuji jako nakladatelský pracovník v zahraničním nakladetelství. Mám středoškolské vzdělání zakončené maturitou v uměleckém-literárním oboru na odborném gymnáziu. V minulosti jsem působil jako reportér a redaktor v MF Dnes (Domácí zpravodajství-stáž), Naši rodině, Literárních novinách. Dále jsem působil jako filmový a kulturní produkční, vedl jsem a spoluprovozoval několik organizací v oboru kultury. Pořádal jsem kulturně zaměřená setkání, rozhovory a show s různými osobnostmi z oblasti kultury a umění. V minulosti jsem rovněž soukromě studoval a působil jako restaurátor, spoluprovozoval jsem knižní antikvariát v Praze.
Do Pirátské strany chci vstoupit pro její Revolučně-demokratickou atmosféru, ducha přátelské a otevřené komunity lidí, kterým je společná transparentnost a hájení veřejného zájmu ve společnosti i v politice. Podporovatelem a voličem strany jsem již několik měsíců, jsem zapojem do aktivit místního pirátského sdružení-klubu, který právě oficiálně vzniká, ale schází se již od konce léta 2017.
Mojí kompetencí a odborností je kultura ve všech smyslech a podobách, hledání nových kulturních přížitostí, literární umělecká i žurnalistická tvorba, produkce i management umění. Mým dalším zájmem na komunální úrovni je bezpečnostní politika a politika bezpečnosti občanů.

S přátelským pozdravem
Michal Kovařík
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Kovarik za příspěvky (celkem 2):
Jan.Mejsnar, Ladislav.Kos

Aneta.Heidlova
Koordinátor krajského sdružení
Profese: Technická podpora a tester
Dal poděkování: 38 poděkování
Dostal poděkování: 91 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michal Kovařík

Příspěvek od Aneta.Heidlova » 15 úno 2018, 16:49

Ahoj Michale,

děkujeme za Tvé představení. Jsme rádi, že se k nám chceš přidat a pomoci nám. Byl jsi už na Posezení s Piráty? Pokud ne, tak Tě srdečně zvu na Posezení s Piráty, kde se budeme moci poznat osobně. Nejbližší takové posezení je ve čtvrtek 22.2. od 20:00 (viz událost na FB). Setkání se opakují jednou za 14 dní, ale klidně přijď na jakoukoli jinou akci, všechny je najdeš na kalendáři.

Pokud chceš a ještě jsi tak neučinil, můžeš se na nás přijít podívat i každý první čtvrtek v měsíci, kdy máme krajskou schůzi a v případě zájmu tam můžeš také požádat o členství. Chtěla bych Tě ale upozornit na to, že z důvodu nadměrného počtu uchazečů o členství tvé případné přijetí bude chvilku trvat (cca 3 měsíce). Na Piráty je teď velký tlak, tak jsme opatrní. Doufám však, že Tě tato drobnost neodradí a rovnou se zapojíš do činnosti (k tomu členství nepotřebuješ, jak určitě víš ;) ).

Když se vyznáš v psaní článku, mohl bys dělat korekci, popřípadě pro někoho psát články z kauz, kdybys měl tedy zájem. :)
Pokud jsou Piráti na Praze 11 Tvoji přátelé, tak doufám, že už jsi také byl na nějaké tamní schůzi. :D :)

Měj se hezky,

Anet

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“