Nalezeno 25 výsledků hledání

Zpět

od Vera.Marusiakova
23 bře 2017, 12:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 6/2017 Úprava znění programového bodu Zdravotnictví

Jako příznivkyni mi dovolte podělit se o názor: Mám dojem, že tady nejde o to, jestli někdo je, nebo není proti očkování. Tohle rozhodnutí dle mého přesvědčení má být soukromé a má náležet informovaným rodičům. Plně informovaným rodičům - to bych aspoň třitkát podtrhla. Každý člověk má mít svobodu, ...
od Vera.Marusiakova
24 bře 2017, 15:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Odmítám, že bych něco shrnul, to je návrh z usnesení. Nehlásím se nijak k němu, i kdybych ho měl podpořit, asi bych dost uvažoval o lepších formulacích neboť jazykově se tam furt opakuje ta samé "léky a prevence". Někde zazněli "léčebné metody" která zahrnují léky, postupy i preventivní metody. Cel...
od Vera.Marusiakova
24 bře 2017, 20:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

A nešlo by držet se v rozpravě základního principu - tedy práva občanů-rodičů na informace? - Místo těch obrázků? Obecně asi jen málokdo zpochybní přínos očkování jako vymoženosti moderní civilizace. Víme, že tu jde o nebezpečné choroby a ochranu před nimi. Ale zároveň dnes nepřekvapí, když si zdrav...
od Vera.Marusiakova
19 kvě 2017, 09:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF Pha 7/2017 Primární volby 8. - 36. místo (rozprava)

Jako příznivkyně se hlásím do počtu kamkoliv, kde bude potřeba vykrýt prázdné místo. Od března 2016 psavkyně mediálního odboru, v prosinci a únoru jsem přispěla k zaškolení krajských koordinátorů v oblasti PR a publicistiky, organizovala jsem výběrko na nové psavce a seděla ve výběrové komisi. Od du...
od Vera.Marusiakova
04 led 2018, 14:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Věra Marušiaková

Pro Piráty pracuji od března 2016 poté, co jsem prošla výběrovým řízením na psavce Mediálního odboru. Tuto pozici jsem zastávala víc než rok. Práce zahrnovala rešerše, komunikaci s předsedy KS, práci na tištěných Pirátských listech, media relations a řadu dalších činností souvisejících s PR a komuni...
od Vera.Marusiakova
21 čer 2018, 11:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zajištění interní komunikační platformy

Pardon, ale volání po přívětivé moderní platformě pro interní komunikaci přichází s několikaletým zpožděním.
od Vera.Marusiakova
21 čer 2018, 15:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zajištění interní komunikační platformy

Chtít po Pirátech, aby nediskutovali o vnitrostranických věcech jinde než na schválené platformě. To zní tak nějak nepirátsky... Potřeba zajištění interní komunikační platformy - přehledné a uživatelsky příjemné, mi připadala víc než naléhavá už v zimě 2016, kdy jsme s k vám s prominutím přidala. Ml...
od Vera.Marusiakova
04 črc 2018, 13:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: MF Pha4 4/2018 - Sestavení zbytku kandidátky

Krásný den všem Pirátům a příznivcům, Pirátkám a příznivkyním - nejen ze Čtyřky, ráda bych se zařadila do čestné zadní formace naší kandidátní listiny v Praze 4. Pracuji na víc než plný úvazek v poslaneckém klubu Pirátů v PS PČR, konkrétně pro našeho předsedu Ivana. Hlásím se, abych podpořila kolegy...
od Vera.Marusiakova
16 říj 2018, 08:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: MF Pha4 22/2018 - Rozprava o schvalování koaliční smlouvy

Sluší se poděkovat vyjednávacímu týmu za nasazení. Já osobně jsem spokojena, i když ústupky samozřejmě zabolí. Konkrétně ten s dozorčími radami a s limitem 500 000 na vypisování veřejných výběrek mě zamrzel. Na druhou stranu, u bodu Školství, kultura a sport stejně jako u Sociálních věcí jsem zaznam...
od Vera.Marusiakova
23 říj 2018, 10:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Členský podnět - Brno - nedoporučení koalice s ODS

... na to abych věřil lidem ve straně kterou volím "že to co dělají, dělají z nejlepší vůle" jsem klidně dál mohl volit ČSSD/ODS/někoho jiného. Volím Piráty právě proto že mám i jiné možnosti než jen "volit a věřit". Bohužel se Piráti v poslední době čím dál tím více podobají tradičním stranám - zv...