Nalezeno 143 výsledků hledání

Zpět

od Eva.Havlova
06 lis 2017, 11:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Eva Staňková - PŘIJATA

Ahoj, jmenuji se Eva Staňková. Je mi 25 let, bydlím ve Znojmě a podnikám v rámci rodinného kosmetického salónu. Když zrovna nesedím v práci, dost pravděpodobně mě najdete na nějaké skautské akci, na koncertě nebo prostě v kruhu mých přátel :-). Pirátská strana je mi už delší dobu sympatická a řekla ...
od Lukas.Dubec
28 lis 2017, 08:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Schůze MS Znojemsko Listopad 2017

Schůze MS Znojemsko listopad 2017 datum: 26.11.2017 místo: hospůdka Brixen, Havlíčkova 963/14, 669 02 Znojmo --------------------------------------------------------------------------------------- Navrhované body programu: 1. Změna názvu MS Znojmo na MS Znojemsko (viz https://forum.pirati.cz/mistni-...
od Lukas.Dubec
29 lis 2017, 16:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Žádost o schválení rozpočtového výhledu MS Znojemsko 201

Tento náš požadavek je stavěn do roviny rozpočtového výhledu, stejně jako samotný návrh rozpočtového výhledu pro JmK, ze kterého jsme také vycházeli a pro jehož potřeby jsme tuto žádost o výhledu předložili. Z naší poslední debaty na schůzi KS JmK v říjnu vyplynul tvůj požadavek Tome, že do konce li...
od Jiri.Kaderavek
27 lis 2017, 23:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: [procedura] CF 37/2017

No a? Jen že to s pirátskými ideemi nemá vůbec co do činění. Přečti si stanovy. Striktní ochranou soukromí je i právo na anonymní vystupování. V mezních přípúadech se jedná o jediný institut neohrožující vystupujícího na jeho právech. Pamatuješ na anonymous? Jiná věc jsou práva RegP a návštěvníků fó...
od Pavel_Bursik
08 pro 2017, 20:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pavel Buršík - ŽÁDOST STAŽENA

Ahoj, jmenuji se Pavel Buršík, je mi 28 let. Technicky vzato ještě stále podnikám v pohostinství, ale to již brzy nebude pravda. Několik let jsem byla členem Strany zelených, ze které jsem nedávno vystoupil. U Zelených jsem narazil na několik dlouhodobých problémů, ve kterých je Piráti převyšují. 1)...
od Lukas.Dubec
05 úno 2018, 10:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nominace do PKS JmK za MS Znojemsko

Zdravím pirátky a piráty z MS Znojemsko. Vzhledem k tomu, že se volba do PKS JmK blíží, je třeba, aby se přihlásili zájemci o kandidaturu (než vyprší termín ukončení rozpravy). Na schůzi MS Znojemsko Leden 2018 jsme se shodli, že chceme kolektivně jako MS Znojemsko nominovat a následně ve volbě podp...
od Robert.Cuma
05 úno 2018, 18:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: [Rozprava] Volba předsednictva krajského sdružení

1. MO - Jak budeš řešit oživení krajského mediálního odboru? Budeš respektovat i určitou míru suverenity, kterou v intencích dodržování pravidel odbor má, aby se zase nerozpadl? Aktivizují se krajská sdružení a k Tomovi Koláčnému přibyli další politici na full-time, kteří budou vytvářet mediální ob...
od Lukas.Mamula
05 úno 2018, 13:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nejdříve bych chtěl poděkovat za věcné dotazy od Radka, ale také za pro mě velice profesionální odpověď od Tomáše Koláčného. Stále více mě Tomáš utvrzuje v tom, že je člověkem na svém míste a já budu strašně rád, když budu společně s ním v týmu PKS. 1. MO - Jak budeš řešit oživení krajského mediální...
od Robert.Cuma
01 úno 2018, 09:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

ahoj, kandiduji na předsedu KS Jmk. řeč dodám během dnešního odpoledne. EDIT: dodána kandidátská řeč. čeho chci dosáhnout: chci maximálně přispět k hladkému chodu našeho krajského sdružení. náplň práce v PKS je pro mě stále zajímavější, protože díky získaným mandátům máme skutečný vliv na politiku n...
od Lukas.Mamula
01 úno 2018, 21:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zdravím piráty a pirátky JmK Rozhodl jsem se kandidovat do předsednictva KS Jmk na pozici některého z místopředsedů. Ačkoliv bude moje rozprava jedna z prvních už teď jsem si vědom toho, že slova, která napsal Robert, odpovídají názorům většiny z nás. A aby také ne. Všichni jsme ve stejné straně a v...