Vyhledávání nalezlo více než 2534 shod

Zpět

od Marek.Necada
17 zář 2012, 21:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Změna volebního systému

Stranický systém je nastavený tak, že můžete vhodit nevyplněný lístek a pořadí kandidáta na kandidátce je jako preferenční hlasy. Trochu s tím zamíchaly preference z minulých voleb, ale jak je vidět hlasovací lístky bez preferencí a rozdělování nevoličských hlasů zachovalo místa pro ty horní z kand...
od Marek.Necada
18 zář 2012, 18:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdo volí Piráty

Než ten přežvýkaný článek je mnohem zajímavější přímo odkazovaná studie.
http://medpsy.uniklinikum-leipzig.de/re ... pc2&id=282
od Marek.Necada
12 zář 2012, 12:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: urgentní-úprava práv na Piznamu

Upravil jsem práva pro RegP pouze pro čtení. Teoreticky by to teď mělo být přesně dle tvého požadavku.
od Marek.Necada
11 zář 2012, 23:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Projekt 106

Jak jsem jsem avizoval v jiném vlákně , chtěl bych realizovat projekt, který by měl usnadnit lidem žádat o informace. Na wiki jsem uvedl hrubou představu , jak by to mohlo vypadat. Cíle projektu Několika způsoby usnadnit lidem přístup k informacím ve veřejné správě, například: poskytnout návody, pos...
od Marek.Necada
05 zář 2012, 11:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Výuka programování na školách od první třídy? Jsem pro!!

A taky bychom museli mít lidi, kteří to budou schopni vyučovat. To nemluvím ani tak o oficiální kvalifikaci, ale o skutečné schopnosti. Dokud budou pedagogické fakulty připravovat učitele tak, jako teď, lepší to nebude. Já bych byl radikálnější. Dokud budou učitelé přicházet jen z pedagogických fak...
od Marek.Necada
28 zář 2012, 08:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Volební plakaty

Vylepil jsem něco kolem 20 plakátů v Olešnici, Dlouhém, Rzech, Novém Hrádku, Borové, Dobrošově. Jeden plakát jsem stihnul vylepit na okraji Náchoda a jeden u nádraží v Týništi nad Orlicí. Vesměs na autobusové zastávky a plakátovací plochy. Jediné místo, kde jsem se někoho ptal, byl Nový Hrádek (tam ...
od Marek.Necada
07 zář 2012, 18:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jak vzdělávat - problémy českého školství

Souhlasím s Lenkou až na optimistické tvrzení, že nic není ztraceno. Myslím, že ztraceny jsou vyhlídky nezanedbatelné části mladé generace, kterou špatný školský systém negativně poznamenal. Pokud se s tím něco neudělá, ztraceno bude stále více a náprava bude postupem času mnohem náročnější. (Podotý...
od Marek.Necada
30 zář 2012, 17:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: internet zadarmo :)

Robert Cuma píše:a to o sobě tvrdí, že je "politolog" a "pedagog"... kde učí? v Plzni na právech?
CEVRO. Žádné překvapení.
od Marek.Necada
03 říj 2012, 16:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Připomínky k novele zákona o svobodném přístupu k inform

Jsou tam věci, které jsou zneužitelné (= omezují právo na přístup k informacím podle dosavadního znění; např. § 2, odst. 3, 5) a dále věci, které jsou přinejmenším podle mého názoru naprosto nepřijatelné (§ 8c). Doporučuji založit nové vlákno a tam to probrat.
od Marek.Necada
02 říj 2012, 16:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Volební komise

Máte-li zájem být ve volební komisi v krajských volbách, zkuste to na místní radnici, u odboru, do jehož agendy to patří. Často berou náhradníky do méně obsazených komisí.