Nalezeno 187 výsledků hledání

Zpět

od Veronika.Murzynova
08 lis 2017, 13:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: OPICE pro lidi

Teď nás je víc tak třeba bude jednodušší sehnat lidi na organizaci. Třeba PyLadies jsou mi osobně zaměřením blízké, v klidu bych jim to každý týden "zaštítila". No a kdyby byl velký zájem, mohli bychom si třeba vzít "služby", e.g. každý den si jedna skupina a zařídí, aby tam někdo byl. Pro nováčky b...
od Veronika.Murzynova
08 lis 2017, 13:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pirátská schůze - Ostrava - Poruba

Ještě bych do těch témat přidala ta, která tíží občany Ostravy a MSK všeobecně - nebo aspoň naťuknout. Tady se nám totiž nabízí super příležitost, jak koordinovaně spolupracovat s ostatními skupinami a navzájem se podpořit, sdílet akce ma soc. sítích, poskytnou lidské i materiální zdroje atd.
od Veronika.Murzynova
09 lis 2017, 11:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: OPICE pro lidi

Moje představa, jak by se dala Opice využívat k různým účelům. Určitě bych byl pro pokračování Deskohraní. Krom PYadies jsem se s Radkem bavil, že bychom tam do budoucna mohli pořádat moderované diskuzní večery, případně dělat rozvíjecí Workshopy. Taky i sharingové schůze s dalšími stranami o nápad...
od Veronika.Murzynova
08 lis 2017, 16:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Why The Government Shouldn't Break WhatsApp [EN->CS]

Pokud je překlad stále aktuální (na odkazu stále chybí překlad cca 2/3 textu), mrknu na to tenhle týden - do víkendu bych měla mít hotovo, nejpozději v úterý.
od Veronika.Murzynova
11 led 2018, 11:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kauza Dědic a ztráta dotace v hodnotě 214 miliónů

Kdo se mnou půjde do rozpracování tématu? Myslím že to má potenciál aspoň na článek do Pirátských listů, ne-li miniseriál. 1. O co jde přesně v kauze Dědic - je možné získat aktuální informace? Článek, na který se odkazuje ve zprávě, je z roku 2016. 2. Co se stane, když bude projekt vyjmut z dotací?...
od Veronika.Murzynova
11 led 2018, 14:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Veronika Murzynová

Ahoj, nastal čas se představit tady na fóru - tímto tedy oficiálně žádám o členství :) S čekací dobou problém nemám, chci hlavně pomoct tam, kde vidím svůj potenciál - tedy v práci "v poli" jako součást týmu dobrovolníků i organizátorů, někde kde budu moct použít třeba svou léty vypracovanou angličt...
od Veronika.Murzynova
31 led 2018, 15:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Komunální volby Bohumín

Je tu trochu debilní nastavení, myslel jsem, že se zde zobrazí přezdívka včetně celého jména, nebo alespoň když si někdo rozklepne můj profil, že to uvidí...ale ono hovno a navíc jsem ani nepřišel na to, kde změnit přezdívku... Honza Jaroň Napiš Martinu Kučerovi z administrativního odboru, přezdívk...
od Veronika.Murzynova
08 úno 2018, 20:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Představení nováčků

Stručně z pohledu nováčka, berte to prosím jako věcné připomínky, pohled z druhého břehu a podnět k diskuzi :D - představit se bez přípravy před 40ti lidmi může být záhul i pro zkušeného řečníka, nemluvě o následném veřejném grilování - nestresovala bych tak kvůli titulům a stranické knížce; osobně ...
od Veronika.Murzynova
17 úno 2018, 22:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Koordinační schůzky ke komunálkám 2018

Datum: 25.2. 2018 Místo: Marná Sláva, Hlavní třída 696/96, 70800 Ostrava Agenda 1. Základní teze programu pro komunální volby 2018 2. První nástřel kandidátky 3. Report z krajské schůze MSK (Jakub) 4. Report ze zasedání porubského zastupitelstva Pořadí bodů se bude měnit. Zápis za schůze se objeví ...
od Veronika.Murzynova
20 úno 2018, 04:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Únorová dodatečná MSK schůze

Jakub.Dedek píše:
Jiri.Rajnoch píše:Budu v ten čas na porubském zastupitelstvu, takže se schůze nestihnu zúčastnit.
O tobě vím, si pak poreferujeme v neděli. :-)
Nakonec tedy půjdu taky na Porubu, vzhledem k tématům a slibované účasti veřejnosti dostala přednost.