Nalezeno 136 výsledků hledání

Zpět

od Lukas.Barton
20 bře 2018, 10:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF 02/2018 Senátní volby, obvod č. 11 Domažlice

Vzhledem k tomu, že první pondělí v měsíci je velikonoční pondělí, se na poslední schůzi domluvilo, že další termín schůze bude 9.4. od 18:00. Všichni kandidáti jsou zvaní na schůzi do krajského centra v Plzni.
od Jan.Kasik
31 bře 2018, 17:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Představení zájemce o členství

Ahoj, přijdu velice rád a již jsem svoji účast potvrdil Mirkovi.

Děkuji, Honza
od Pavel.Bosak
03 dub 2018, 10:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Oslovení odborníků - komise

Pomalu se zapracovávám do fungování fóra. Pro roztěkaného člověka mého typu je to obtížné prorazit tou "zdí" textů odkazů a tabulek :) K tématu: a) Jelikož je výše uvedený cíl personální výzva, navrhuji pro začátek tématicky shluknout několik příbuzných komisí pod jednoho garanta. Okruhy by mohly vy...
od Pavel.Sramek
10 dub 2018, 20:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Primární volby ke komunálním volbám 2018

Děkuji vám všem.
Děkuji za vaše hlasy a za projevenou důvěru.
Dojalo mne to a moc to pro mě znamená.
Váš Pavel :)
od Lukas.Barton
12 dub 2018, 12:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Hlasování o komunální kandidátce - Domažlice

Dávám tímto hlasovat o komunální kandidátce v Domažlicích. Debata a záměr s veškerými informacemi jsou zde: https://forum.pirati.cz/viewtopic.php?f=89&t=40441 návrh usnesení: 1, KS PLK bere na vědomí záměr sestavení kandidátky v Domažlicích. 2, KS PLK souhlasí s vytvořením kandidátky v Domažlicích a...
od Lukas.Barton
12 dub 2018, 12:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Hlasování o komunální kandidátce - Holýšov

Dávám tímto hlasovat o komunální kandidátce v Holýšově. Debata a záměr s veškerými informacemi jsou zde: https://forum.pirati.cz/viewtopic.php?f=89&t=40442 návrh usnesení: 1, KS PLK bere na vědomí záměr sestavení kandidátky v Holýšově. 2, KS PLK souhlasí s vytvořením kandidátky v Holýšově a vyčleněn...
od Lukas.Barton
12 dub 2018, 12:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Hlasování o komunální kandidátce - Klatovy

Dávám tímto hlasovat o komunální kandidátce v Klatovech. Debata a záměr s veškerými informacemi jsou zde: https://forum.pirati.cz/viewtopic.php?f=89&t=40422 návrh usnesení: 1, KS PLK bere na vědomí záměr sestavení kandidátky v Klatovech. 2, KS PLK souhlasí s vytvořením kandidátky v Klatovech a vyčle...
od Martin.Holzman
17 dub 2018, 11:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Martin Holzman

Dobrý den, jmenuji se Martin Holzman, je mi 19 let, jsem z Plzně a právě maturuji na Střední průmyslové škole stavební v Plzni. Hlásím se na FAV a Fakultu strojní na ZČU v Plzni. O politiku jsem se začal zajímat minulý rok před volbami, kdy jsem se nakonec rozhodl podpořit právě vás, protože se mi l...
od Viktor.Krutina
17 dub 2018, 20:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF 02/2018 Senátní volby, obvod č. 11 Domažlice

Dobrý večer, děkuji všem za podporu. Když jsem viděl tu živou diskuzi o panu Rumlovi a u mne ani čárka, tak jsem si už myslel, že jste na mě zapomněli :-) Ještě jednou díky všem. Viktor K.
od Josef.Kubat
22 dub 2018, 03:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zápis ze schůze Pirátů v Klatovech

Pirátská schůze Klatovy – dle zápisu č. 1 Místo: Čajovna u dobré paní; čas: 21. 4. 2018 - 17.30 – 19:30 Přítomní (bez titulů): Radek Vojta, Ondřej Škába, Stanislav Haviar (s manželkou), Josef Kubát (zapisovatel, dále jen jako „já“) Témata: Lokální verze Pirátských listů (sdělení mých poznatků od koo...