Nalezeno 113 výsledků hledání

Zpět

od Pavel.Moravec
11 říj 2018, 13:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Primátor Vokřál skončí. ODS, lidovci, ČSSD a Piráti v Brně obešli vítězné ANO

A to se mi toto vlákno tak líbilo svou věcností, konstruktivností i kultivovanou kritikou.. :(
od Jan.Adam
11 říj 2018, 12:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Primátor Vokřál skončí. ODS, lidovci, ČSSD a Piráti v Brně obešli vítězné ANO

Už jsem to psal - ale argument, že ANO je taky špatný a proto půjdeme s ODS (a ČSSD) mi zní z pirátských úst už úplně neskutečně. To tam fakt neslyšíte jak moc špatně to zní? A propos já bych fakt rád od TK slyšel vyjádření k tomu, jestliže je ANO opravdu tak špatný, lidi jako Mrázek tak problémový...
od Lukas.Hejduk
11 říj 2018, 11:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Já jen zopakuju to, co jsem psal a pak už se Vám do toho moc plést nebudu. Z celýho tohohle kolotoče vyjdete jako zoufalci, který se zařadí po bok dalších stran, kterým je jedno s kým a jak, hlavně že budou v tý radě na placenejch pozicích - většinou s odůvodněním, že jsou schopni 'aspon neco prosad...
od Lukas.Hejduk
11 říj 2018, 14:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

... Podle mého je tohle fakt deformované vidění toho, co se děje. Měli zájem to zkusit s Vokřálem dál? Měli. Měl zájem on? Ne, od začátku se namlouval s ODS a je poslal de fakto do pr*ele. Pro mne je mj. pirátství mimo jiné schopnost vidět svět střízlivě, nikoli v extrémech, kam tě většinou mediáln...
od Jan.Priessnitz
11 říj 2018, 20:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jan Priessnitz

Ahoj,
momentálně jsem členem jihomoravského KS a rád bych vstoupil do MS Brno. V Brně studuji i pracuji, takže je mi brněnská komunální politika přirozeně nejbližší (přespávat jezdím za kopec do Bílovic nad Svitavou).

Díky,
Honza Priessnitz
od karabinm
11 říj 2018, 16:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tak si to shrňme: 1) Napřed zkouší ANO koalici s kmotry z ODS a z ČSSD, bez Pirátů. 2) Poté přijdou lidovci s nápadem koalice též s kmotry z ODS a z ČSSD, a s Piráty, ale bez ANO. 3) A teď je tu ještě nabídka ANO na koalici s Piráty (a zřejmě tedy ještě s někým, protože sami většinu nemají), která ...
od Tomas.Pastircak
22 kvě 2018, 18:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Doprava, parkování, P+R aj.

Btw, v rétorice k rezidentnímu parkování bych doporučil omezit dávání najevo, že z lidí, kteří v Brně nemají trvalý pobyt, Brno nemá příjmy. Důvody: a) Větší města mají v rozpočtovém určení na obyvatele víc peněz, než menší obce, právě kvůli tomu, že zajišťují služby i obyvatelům mimo tato města. Ne...
od Monika.Spilkova
15 čer 2018, 11:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zasedání MF Brno 2/2018 - primární volby ZMB

Milé Pirátky, milí Piráti, chtěla bych se přihlásit do dovolby 7. místa Pirátské kandidátky do ZMB. Jmenuji se Monika Spilková a jsem čerstvou členkou MS Brno. Můj profil na wiki je zde: https://wiki.pirati.cz/lide/monika_spilkova Velmi si vážím toho, že jsem byla zvolena na dvanácté místo kandidátk...
od Ondrej.Kotas
19 čer 2018, 20:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Primární volby ZMB - Zasedání MF Brno 2/2018

Oznámení moderátora:
Téma přesunuto z fóra "Zasedání MS Brno" do "Místní fórum Brno", aby bylo lépe dohledatelné. V původním fóru ponechán stínový odkaz.
od skirit
19 čer 2018, 19:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: [Rozprava] Primární volby pro volby do zastupitelstva městské části Brno-střed

Ahoj,

hlásím se na sedmé místo na kandidátku do dovolby.
Moje priority jsou prosazování otevřených systémů ve veřejné správě a problematika cyklostezek.