Nalezeno 952 výsledků hledání

Zpět

od Ondrej.dj-bobr.Ulehla
24 črc 2011, 16:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Koncert + jazzové standardy

Ahoj, máte někdo zkušenosti nebo postupy, jak hrát veřejně (např. na improvizovaném pódiu na Parukářce) v rámci našeho koncertu několik jazzových písní (tzv. jazzových standardů - viz např. wiki) a několik vlastních, aniž by po nás OSA mohla cokoliv nárokovat? Budu vděčný za tipy, rady, konstruktivn...
od Ondrej.dj-bobr.Ulehla
24 črc 2011, 18:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Koncert + jazzové standardy

Dík za tip. Ohledně SNA, už jsem to zběžně omrknul, stanovy jsem pročetl, nemám problém se stát členem - jen ty jejich stránky mi přijdou trochu starší, tak nevím, zda probíhá nějaká aktivita .. S těmi jazzovými standardy je to kapku náročnější - předevčírem jsme hráli převážně 20-30.léta, ale pár n...
od Ondrej.dj-bobr.Ulehla
11 úno 2012, 17:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nabídka ozvučení

Ahoj, původně jsem psal Mikulášovi mail, ale buďto někde zapadl, nebo leží ve spamu, nebo cokoliv jiného :) každopádně při náhodném potkání Ondry Profanta dnes na staromáku jsem dostal pokyn napsat na fórum, tak tak činím :) Dnes, i minule na Malostranské, bylo prostě málo slyšet hlas. Proto považuj...
od Ondrej.dj-bobr.Ulehla
14 úno 2012, 17:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nabídka ozvučení

Rád bych si vyplnil kontaktní údaje, ale potřebuji, aby mi někdo opravil práva v profilu.. nemůžu číst soukromé zprávy, upravovat profil, a nevlezu ani do dost částí fóra, kam bez přihlášení přístup mám. Kdyby něco, tak jsem na mobilu 774366359 (kdybych nezvedal, pošlete SMS), mailu info zavináč dj-...
od Ondrej.dj-bobr.Ulehla
21 úno 2012, 16:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Schůze 23. únor - Praha

Minimálně co tak vím, tak v Jablonského (o dvě ulice vedle) je zelená zóna od 18:00 parkování zdarma a zpravidla zeje prázdnotou. Parkuju tam obvykle, když jedu do Crossu :) a taky je zelená po 18:00 zadarmo v té uzounké uličce u mostu pár desítek metrů odtamtud.. (tam stávají docela často měšťáci, ...
od Ondrej.dj-bobr.Ulehla
23 úno 2012, 19:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Schůze 23. únor - Praha

Zdravíme z hospody :)

Ti, co tu nejsou - streaming možný na vyžádání (napište mi na 774366359 nebo na skype stejný jako můj nick), pokud budou lidi souhlasit..
od Ondrej.dj-bobr.Ulehla
24 úno 2012, 18:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ondřej Úlehla /dj-bobr/

Ahoj, dozrála doba natolik, že je na čase postoupit z Registrovaného příznivce na plnohodnotného člena, kterým bych se rád stal. Přijměte, prosím, pár slov o mé maličkosti :) Pocházím z Prahy, situuji se sic spíše do krajin východočeských, ale převážnou část aktivit provozuji momentálně v Praze. Je ...
od Ondrej.dj-bobr.Ulehla
25 úno 2012, 22:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Komponenta: Dopravní infrastruktura

Marku, děkuji za odkaz. Ten vede na wiki, já měl na mysli místo, kde by se nad těmito věcmi dala vést diskuze, což je právě fórum. Náměty na možná subtémata: - nosná silniční/dálniční síť pro tranzit a její dostavba -> zvýšení atraktivity ČR pro tranzit, vyšší výnos ze spotřební daně (palivo natanko...
od Ondrej.dj-bobr.Ulehla
26 úno 2012, 15:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Komponenta: Dopravní infrastruktura

Musím uznat, že je smutné, jak se pomalounku ruší lokálky.. sám jsem uronil slzičku za bývalou linku Dobruška-Opočno, se kterou se přišlo rozloučit na její poslední jízdu stovky lidí. A když už jsme v tom rychnovském regionu, tam mají krásně vyřešené malé autobusy, co vypadají jako přerostlý Transpo...
od Ondrej.dj-bobr.Ulehla
25 úno 2012, 20:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Komponenta: Dopravní infrastruktura

Vážení/é a milí/é, nějak tu chybí ucelené vlákno o rozvoji dopravní infrastruktury, záležitostech parkování ve městech (zejména "modré" zóny placeného stání), tunely, okruhy, obchvaty, silnice a dálnice obecně, kamiony vs. železnice apod. Tajně doufám, že jsem toto vlákno zde založil správně a rád b...