Vyhledávání nalezlo více než 1946 shod

Zpět

od Pavel.Moravec
19 pro 2012, 13:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Změna uživatelského jména nového člena

Ahoj AO,
včera jsem byl přijat KS JmK za řádného člena Pirátské strany. Členové mají uživatelské jméno ve tvaru "Jméno Příjmení" - mohli byste mi prosím můj současný login "mgr.pavel" změnit na "Pavel Moravec"?

Předem díky,
Pavel
od Pavel.Moravec
19 pro 2012, 23:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pavel Moravec

Ahoj Piráti, tak aby zde nebyla jen Marcelova surrealistická věta, něco o mne. 32 let, jedna žena, (zatím) jedno dítě, vystudovaný informatik pracující ve firmě RedHat, hezkých pár let už Brňák. Mé pohnutky vedoucí v členství ve straně jsou tyto: Vadí mi u nás korupce, to že se politici zajímají jen...
od Pavel.Moravec
21 pro 2012, 17:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nezkušený uživatel

Potřebujeme nezkušeného uživatele, který by pomohl s tvorbou návodu k systémům strany, zejména k fóru. Práce se skládá hlavně s kladení otázek na něž budou ostatními formulovány odpovědi. Více zde: https://forum.pirati.cz/administrativni-odbor-f182/navody-k-foru-t14667.html nebo se hlašte tady. Hlá...
od Pavel.Moravec
22 pro 2012, 12:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nezkušený uživatel

OK moje dotazy (asi je budu psát postupně jak mne budou napadat), na některé odpovědi znám ale protože jsem je zjišťoval, je vhodné je mít v tom budovaném Q&A a proto je zde také uvádím: Je nějaké pravidlo co vše musí / měl by / je vhodné aby měl v profilu uvedeno řádný člen Pirátské strany? Např. f...
od Pavel.Moravec
29 pro 2012, 12:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Stanislav Štolpa

stanislavstolpa píše:Mám ještě dotaz byla by možno vzít sebou svým způsobem mého asistenta a příznivce pirátů? Děkuji
Určitě ano. Členské schůze Pirátů jsou veřejné, může na ně přijít kdokoliv.
od Pavel.Moravec
29 pro 2012, 13:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Odvolání Martina Brože z RK

Status rozhodčí komise jasně stanoví (StRK §4(8)), že "Komise se vyjadřuje stručně, úplně, srozumitelně a jednoznačně." Vyjádření od tohoto bodu v příslušném řízení rozhodně nelze považovat za jasná, stručná a srozumitelná či důstojná. Další příklady nedůstojnosti, která by se podle mne neměla poji...
od Pavel.Moravec
30 pro 2012, 18:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CryptoParty Handbook Translation Team

Hlásím, že věc se posunula, překlad první části bude skutečně hotov během zítřka (pak to ještě zrediguji a udělám z toho pdf). Děkuji Janu Kochertovi a Cthulhu za pomoc. Rovněž bych rád osvěžil toto podání, protože by mi pomohlo, kdyby se přihlásili další dobrovolníci pro překlad druhé části. Hlásí...
od Pavel.Moravec
30 pro 2012, 22:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: formát krajských schůzí

Nevím jestli toto mám chápat tak že pracovní skupiny by neměly svůj problém s PKS diskutovat na členské schůzi ale jinde či jindy. Ano, tak jsem to myslel. Nemyslím si, že by mělo PKS s mediální pracovní skupinou projednávat šestistránkový návrh propagace na krajské schůzi. RP také neprobírá s MO m...
od Pavel.Moravec
31 pro 2012, 19:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Bezva. Ja mam toho jeste mnohem vic co jsi nestah. Chcete to vubec vedet, co sem kde vsechno rekl? Nebo je zalezitost rozhodce rozhodovat? Bartek je ouplnej mimon, pokud tohle nechape a micha dohromady. Zakazu pect pekari housky jenom proto, ze si u toho zpiva. Když si člen představenstva firmy Odk...
od Pavel.Moravec
01 led 2013, 18:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

a co takhle vyhlásit amnestii ? v duchu prohlášení Ivana Bartoše dnes na FB Přál bych nám, abychom se povznesli nad byrokraticky formulovaná osočování, abychom rozum opět dokázali postavit nad pravidla. Aby v Pirátské straně znovu převládl základní princip přátelství, dialogu, porozumění a férovost...