Nalezeno 870 výsledků hledání

Zpět

od Ivo.Vasicek
20 pro 2011, 20:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Žádost o členství

Těší nás tvůj zájem. V tuto chvíli chceme vytvořit "personální navigátor". Možná by nám pomohlo, kdyby jsi se zapojil do vznikajícího týmu jako uživatel "navigace" zájemce o členství. Doporučuji poslat SZ(soukromou zprávu) předsedovi v tvém kraji. Domluvíte se na osobním setkání na nejbližšší akci. ...
od Zdenek.Stepanek
20 pro 2011, 23:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Žádost o členství

Kdyz najedes nysi nad zkratku, tak se ti ukaze napoveda.

Jinak se podivej do piratopedie, tam najdes spoustu zajimavych i dulezitych informaci.
od Martin.Kucera
26 led 2012, 20:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: DDoS útoky - anketa

Ehm uhm, zduraznil jsem zbyle klicove pasaze dle zdrojů na internetu od 1.1.2010 platí trestní zákon č. 40/2009 sb., kde: § 230 Neoprávněný přístup k počítačovému systému a nosiči informací (1) Kdo překoná bezpečnostní opatření , a tím neoprávněně získá přístup k počítačovému systému nebo k jeho čás...
od Jiri.Kaderavek
30 led 2012, 21:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Volba vedoucího technického odboru

Začínám mít obavu, že se dostáváme do personální nouze. A mám pocit, že vím jak ji řešit. Podle mne by se republikové předsednictvo mělo skládat z vedoucích odborů a voleného předsedy. Jednak by se tím naplnili povinnosti členů RP, které nejsou stanoveny a jednak by se tím i výrazně zvýšila atraktiv...
od Patrik Latislav
07 úno 2012, 11:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Volba nového předsednictva LiK

Jakožto relativně nový pirát v jabloneckých pobřežních vodách, neusiluji o post předsedy - budu moc rád když bude znovu zvolen někdo zkušenější a ostřílenější. Za sebe mohu nabídnout kandidaturu na post jednoho z místopředsedů a být hlavnímu korzárovi levou nebo pravou rukou. 8-) Úspěch Pirátů v nad...
od Vitezslav Praks
23 čer 2012, 11:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Libor Michálek - Piráto-lidovecko-zelený senátor?

Díky za iniciativu, je super, že uplatňujeme vliv i mimo stranu a zapojujeme se do dění, ale jsem velmi silně proti. Zahlasoval jsem proti Liboru Michálkovi z těchto důvodů: 1. Napsal dopis do Bruselu, na jehož základě byly zastaveny finance z EU pro MŽP. To podle mého názoru poškodilo ČR. Vědci ned...
od Daniel Hradsky
23 čer 2012, 17:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Co se na to podívat takhle? Všichni uvidí senátora na společné kandidátce ČPS, SZ a KDU-ČSL. Myslíte si, že budou říkat, oni jinak nemají nic společného, vždyť "Lidovci jsou dlouhá léta pověstní tím, že ze sebe nechávají kandidovat známé osobnosti, které lidovci nejsou a dokonce ani nijak nedeklaruj...
od Vit Zapletal
23 čer 2012, 18:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jsem proti. KDU-CSL- Kalouskova původní stáj, tak bych vnímal každou dohodu, vzhledem k programovým rozdílům, za opoziční smlouvu. Na Zelených není nitka suchá a myslím, že usilujeme o otevření systému, díky němuž Zelení spoludrancovali a s takovou spoluprací nechci mít nic. Moje otázky: Je moudré s...
od Vitezslav Praks
23 čer 2012, 21:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jakub. Řekl jsem jasně svůj názor. Ad Holešovická výzva. Michálek se zúčastnil akcí aktivně, měl tam příspěvek. Pro mne jsou to důvody, proč jsem hlasoval proti. Pokud je to pro někoho důvod hlasovat pro, tak hlasujte pro. Jednoduché.
od Petr.Vileta
24 čer 2012, 00:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ad peníze: Tak loni jsme to zvládli. (Ivo Vašíček). A od té doby jsme na tom finančně lépe, ne hůře. Mozna jsem neco prehledl, ale za Vasickovu kampan byla jedna faktura na cca 17 tisic a kauce 20 tisic. To je podstatne mene, nez po nas chteji ted. Cim vic nad tim premyslim, tim vic to na me dela d...