Nalezeno 869 výsledků hledání

Zpět

od Stanislav.Stipl
19 črc 2012, 16:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Stanislav Štipl

Ahoj, je mi 23 let, bydlím v Hradci Králové. Jsem absolventem ČVUT, kde dále studuji a zároveň pracuji jako programátor. Stále častěji se setkávám s tím, že pod záminkou ochrany takzvaných autorských práv dochází k jednání, které je v rozporu se zdravým rozumem, dobrými mravy nebo dokonce platnými z...
od Stanislav.Stipl
19 črc 2012, 16:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Setkání v Hradci králové 20. 7. od 18:00

Ahoj, rád bych se zúčastnil zítřejšího setkání. Doufám, že se nám podaří pohnout s tím výrazně dopředu. Hradec nespí, jen čeká :)
od Stanislav.Stipl
16 srp 2012, 13:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Vizitka: Český rozhlas Hradec Králové

Ahoj,
tak jako ostatním krajským lídrům mi přišla nabídka vizitky v regionálním vysílání ČRo. Inspiraci je možné hledat např. zde viewtopic.php?f=181&t=12812

Prosím o komentáře a připomínky:
Úpravy prosím provádějte v tomto padu. (Pad je způsob editování dokumentu, při kterém více uživatelů upravuje dokument zároveň a vám se jejich úpravy okamžitě zobrazují.)
od Stanislav.Stipl
04 zář 2012, 17:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Televize

Ve čtvrtek 6.7. v 17 hodin jdu natáčet odpověď na anketní otázku do Politického spektra ČT. Otázka je stejná jako v ostatních krajích: Jaký problém kraje, který se dosud krajským zastupitelům nepodařilo vyřešit, považujete za nejdůležitější, a jaké řešení, pokud budete zvolen, navrhujete? Chtěl bych...
od Stanislav.Stipl
07 zář 2012, 11:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Televize

Mám to za sebou, oba pánové z ČT byli velice vstřícní a sympatičtí. Nejprve jsme natáčeli na břehu Labe, kde se odpověď povedla, ale záběr zkazilo slunce. Pak jsme se přesunuli k rybníku Datlík :) Nedokážu posoudit formu a obsah vlastního vystoupení, ale rybník je super :)
od Stanislav.Stipl
10 zář 2012, 17:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Volební plakaty

Díky!

Vyzvedl jsem si od Roje větší množství plakátů, chystám se je vylepovat ve druhé polovině týdne. Pro info - jakým způsobem jsi vylepoval? Na oficiální plochy, nebo mimo ně?
od Stanislav.Stipl
11 říj 2012, 14:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Městský soud v Praze Pirátské straně nařídil odstranit s

Možná je to způsobeno mou neznalostí právní terminologie, ale v usnesení nevidím nic o tom, že bychom měli stáhnout (odstranit) uvedený spot. Je tam napsáno, že se máme zdržet jeho uveřejňování. Pokud je mi známo, spot byl uveřejněn dne 1. 8. 2012 na YouTube. Od té doby tam je. Znovu jsme jej neuveř...
od Stanislav.Stipl
24 říj 2012, 21:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Setkání 17. listopadu

Ahoj,

označte si prosím v diáři 17. listopad, něco se chystá :-)
od Stanislav.Stipl
20 lis 2012, 21:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Václav Brandejs

Dobrý den, velice mne těší Váš zájem a děkuji za nabídku. Již před pirátským setkáním 17. listopadu mne kolega upozornil na vaši nabídku na Facebooku, bohužel se mi nepodařilo Vás kontaktovat. V poslední době se přihlásilo několik zájemců o členství, takže se dá předpokládat, že pirátská setkání bud...