Nalezeno 402 výsledků hledání

Zpět

od Jakub.Stacke
21 dub 2012, 09:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: ACTA protest 11.2.2012 Zlín

této akce jsem se zúčastnil a po přečtení této diskuze se nestačím divit vlastním očím. Policie nic nerozháněla. A to ne z důvodu své benevolence, ale proto že po 25 minutách akce nebylo "co" rozhánět. Všichni jakoby čekali na něco o čemž ož předem věděli že nepříjde. Jediná spontální a masová reakc...
od Jakub.Stacke
21 dub 2012, 11:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Představení - s čím můžete pomoci

zdravím, nad pirátskou stranou jsem dlouho uvažoval. Takže s chutí do toho. Je mi 23 a jsem ze Zlína který nemám v plánu opouštět. Nemůžu se označit ani za konzervativce nebo liberála. Na některé věci se dívám tak na některé onak. Právě jsem dostudoval a začínám se rozkoukávat na trhu práce. Netančí...
od Jakub.Stacke
28 srp 2012, 18:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Předvolební debaty ČRo

omlouvám se všem posluchačům... Nevím co to mluvilo ale nějak sem to dokoktal. Snad příště bude líp :] :]
od Jakub.Stacke
29 srp 2012, 11:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Předvolební debaty ČRo

možná by nebylo na škodu zamyslet se nad prací s rozvíjením dovednosti. Prostě udělat jednou za měsíc "diskuzní kroužek". A připravovat se na podobné situace kdy člověk nesedí za klávesnicí. Já od dneška otravuju dotazy aspoň psa.
od Jakub.Stacke
13 led 2013, 13:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Další vypečená akce patrně z dílny MB-Předseda jedná s Ž

a proč zrovna nesvolat schůzku za účelem konstruktivní diskuze ze zástupci Národního odporu, Autononích nacionalistů nebo KSM??? Nevím co pozitivního by Pirátům dalo scházet se s jakýmkoli extrémistou. Už jen ta citace "já dojdu sám, vy přijďte ským chcete" zní jako z nějakého béfilmu z prostředí ul...
od Jakub.Stacke
03 úno 2013, 13:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Schůze Leden 2013

omlouvám se všem, ale jak napsal Martin tak sem se bohužel zasekl v práci a nebyl sem schopný to ovlivnit. Každopádně sem se omlouval, sic po sms, příště zavolám. Navíc abych řekl pravdu tak si teď zvykám na životosprávu ve stylu bus 4*47 ráno od domu a 12směna:) takže sem prakticky offline. Po vypl...
od Jakub.Stacke
21 úno 2013, 12:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Rozpracování bodu: Drogy

já si myslím že "drogy na předpis" sou jen jedna z cest. Většina koncových uživatelů by stejně tuto možnost nevyužila, ať už ze strachu, neduvěry nebo jen z apatie k pomoci (jako spoustu bezdomovců). Ale jako rekreační feťák bych uvítal možnost koupit si "čisté". Samozřejmě že se to dá aplikovat jen...
od Jakub.Stacke
03 kvě 2013, 16:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: jarní schůze 2013

spiderweb píše:Zelenáčova Šopa zní dobře, už se těším :) V kolik hodin teda dáme sraz?
stůl pro 6 a více osob je rezervován na 18:00
od Jakub.Stacke
10 kvě 2013, 00:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

krajská fb fanpage

ahoj všem, rád bych předložil návrh na založení lokální fanpage např:"Piráti Zlínsko". Myslím že by to mohla být užitečná věc pro sdílení infa třeba na naborové akce atd. Taky by mohla být takový přestupový bod před fórem pro zájemce o Pirátství. Jako hlavní výhodu vidím oslovení širšího spektra lid...