Nalezeno 972 výsledků hledání

Zpět

od Radek.Holodnak
11 pro 2012, 20:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Radek Holodňák - Přijat

Zdravím všechny Piráty, jmenuji se Radek Holodňák, bydlím v Žatci a mám zájem stát se členem Pirátské strany. Nejdříve něco o mě: Jsem studentem 4. ročníku gymnázia a chystám se na studium humanitní vzdělanosti, rád bych se zaměřil na politologii, žurnalistiku, mediální vědy a masovou komunikaci. Me...
od Radek.Holodnak
13 pro 2012, 22:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Radek Holodňák

Do Prahy se přetáhnout nedám, láká mě dělat něco právě pro Žatec, ale hrát s Pirátskou kapelou kdekoliv - proč ne? :D
Určitě se dohodnem, rádi se VyOsíme kdekoliv :) I tady v Žatci bych rád uspořádal maličkou verzi "VyOsení" v nově otevřeným klubu RedRock, kde mám "kontakty" :)
Proberme to v sobotu.
od Radek.Holodnak
17 pro 2012, 19:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: propagace Pirátů na koncertech a festivalech

Navštěvuji poměrně dost hudebních akcí včetně festivalů... Rád se podobných propagačních aktivit zúčastním nebo je s podporou Pirátů zorganizuji na festivalech v Ústeckém kraji (Povaleč, Dočesná, spousta dalších menších akcí). Pojďme se bavit o nějaké propagaci směřované přesně na skupinu potenciál...
od Radek.Holodnak
17 pro 2012, 19:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tak zítra odesílám členský příspěvek 500,- Kč na účet KS Ústecký kraj. Pak prosím o nějakou zprávu, že to došlo, kam má Jinak ještě jednou díky všem účastníkům sobotního zasedání KS v Žatci za vřelé přijmutí a zajíamvou výměnu názorů. Na příští schůzi KS mě můžete čekat. Do té doby bychom mohli s Ví...
od Radek.Holodnak
18 pro 2012, 19:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

A jakou aktivitu si představujete a co byste chtěli dělat? Určitě by nešlo o "otravování" lidí během koncertu. Určitě by také nešlo o vnucování se někomu, kdo o to vůbec nemá zájem. Ani mě nenapadlo, že bychom pod stage během vystoupení někoho oslovovali, zastavovali, něco nabízeli atd. Jde spíše o...
od Radek.Holodnak
19 pro 2012, 18:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

A když jsi takle hezky novej, mám anketní otázku. Jaký je Tvůj nazor na toto: Existuje tady na fóru skrytá část, která se jmenuje "podpalubí". Jakmile se staneš členem, máš právo do ní přispívat i ji číst, ale musíš se do ní "zapnout" určitým netriviálním způsobem. Kdybych ti to teď nepráskl, asi b...
od Radek.Holodnak
19 pro 2012, 21:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: ota karban

Ota Kaito píše: ...
Mohu ještě doplnit otázku Zdeňka Štěpánka a zeptat se, kterým dalším stranám jsi nabízel své členství a program?
od Radek.Holodnak
21 pro 2012, 14:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: ota karban

Já teď bohužel nemám čas detailně komentovat každý bod, i když by si to zasloužil, toho podivného "manifestu", tak upozorním jen na největší rozpory: Když hlásáte, Oto, odpírání umělých autorit a svobodu jedince... Proč je třetina vašeho programu znárodňování?! Internet v rukou státu? To snad ani au...
od Radek.Holodnak
21 pro 2012, 20:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Vojtech Pikal píše:Propagace je věcí MO, založte vlákno ve fóru MO a konceptujte se: medialni-odbor-f181/
Oukej. Začneme s Víťou Konečným dávat dohromady hrubou koncepci a průběžně budeme hrubej nástin postovat k diskusi na fóru MO.
od Radek.Holodnak
21 pro 2012, 20:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Hlavně je dobré tohle také řešit s krajem kde ta akce probíhá, já věřím že pokud by to krajské předsednictvo uznalo jako přínos, tak se do toho zapojí jak materiálově, tak personálně. Vytvořme nějakej hrubej koncept, kterej bude aplikovatelnej na většinu festivalů. Až když to bude nějak reálně navr...